Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Normális ha több évnyi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha több évnyi, csalódás után már a férfiak irányába is nyitott vagyok?

Figyelt kérdés

Alapvetően csak ennyi... Már nem csak a nők érdekelnek, megfordult a fejemben hogy egy férfinak is társa lehetnék. - Talán könnyebb az együttélés, egyszerűbb a gondolkodás, ezek összehangolása.

Komoly kapcsolatot keresve, merre érdemes ismerkedni?


Kicsit úgy érzem minden az én hibám mindig "needy" voltam, de ez már nem változik.


Egyáltalán a férfiaknak bejön egy ilyen "nőies?" Viselkedésű de férfias férfi?


Alapvetően gond az hogy valaki mindig a partnere kedvében akar járni, a partnereelt el, de szüksége van rá folyamatosan?


32/F



2021. márc. 20. 13:32
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
82%
Látens melegeknél normális. Én hetero férfi vagyok, 10 éve egyedül élek, de eszembe se jutott, h férfival kezdjek.
2021. márc. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
87%
#11 Mert te tényleg hetero vagy.
2021. márc. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
23%
#11 Amikor valaki ilyen sokáig van egyedül, akkor már látens hetero.
2021. márc. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
24%

Nem normális!

Szívesen.

2021. márc. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
84%
Egyébként melegként mondom, hogy ha átlagosan nézel ki legalább, akkor bármikor találsz szexre férfit, párkapcsolatra viszont nehezebb, mint nőt.
2021. márc. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
77%

Egyetértek azokkal, akik szerint alapból biszexuális vagy. Én már tényleg hardcore incel vagyok a maximális szinten, mégsem mentem tovább a NŐIESEBB transzneműeken túl, de sajnos olyanok Magyarországon nincsenek, mint mondjuk Kim Petras.


Rossz a magány, de ennyi erővel egy kecskét is megdughatnék, ahhoz is kb. ugyannnyira vonzódnék. Semennyire, még undort is éreznék.


Úgyhogy sajnos nem lehet áthuzalozni az ember agyát. Pedig meleg férfival lehetett volna már kalandom. De nem, nem bírnám megtenni.

2021. márc. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
26%
Próbáld meg, nincs mit vesztened. Hátha bejön. Van amit meg kell tapasztalni.
2021. márc. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
36%
Én is gondoltam már rá. Sokkal több dologba bele lehet fogni egy férfival. Sportolni, túrázni, röhögni, sörözni, TV-t nézni, bármit lehet férfival, ha nem nyafog. Ettől még nem kell szexuálisan együtt lenni. Van már szilikon szexbaba, megdugjuk ketten, szex letudva.
2021. márc. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
#18 Ezt barátságnak nevezik, nem párkapcsolatnak. Az utolsó mondatról a Torrente ugrik be: "Kiverjük egymásnak. De semmi buzulás!" :D
2021. márc. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

"valaki mindig a partnere kedvében akar járni, a partnereelt el" (idézet a kérdésből)

Ezt kapcsolatfüggőségnek nevezik, és független a szexuális preferenciától.

2021. márc. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!