Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért zavarja a nőket ennyire,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavarja a nőket ennyire, hogy a férfiak többségének nem kellenek kövér nők? Akit zavar az miért nem fogy le?

Figyelt kérdés

Már csak két okból is. Az egyik, hogy eleve férfitöbblet van, a másik pedig az, hogy állítólag (bár lehet, hogy csak kamu feminista statisztikák alapján) több a túlsúlyos férfi, mint a túlsúlyos nő.


Akkor a túlsúlyos és igényes, válogatós nők miért nem fogynak le és akkor kapnának szintjük fölött lévő férfiakat is?


És kérek mindenkit, hogy maradjunk az alaptémánál, nem kell a sárdobálás, hogy "bezzeg a kövér férfiak is vékony nőt akarnak", akit ez zavar, az írja be egy olyan kérdés alá, ahol azt kérdezik, hogy kövér férfiak miért akarnak vékony nőt.



2021. márc. 20. 16:41
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
94%

Kapcsolatban lévő vékony nőként engem sose zavart, ahogyan az sem, ha egy férfinak a teltebb nők jönnek be (mert ilyen is van). Mindenkinek van ideálja és amíg nem bunkó módon utasít el valakit, amiért nem tartja vonzónak, addig problémát se látok a dologgal.

Ha az adott nő nem tudja elviselni, akkor az már az ő problémája. Akár nő, akár férfi, hisztizni és másokat okolni mindig könnyebb, mint aktívan tenni valamiért.

26/N

2021. márc. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
84%

Férfitöbblet :D

Eddig nőtöbblet volt, most mi van, nem értem?

Vékony nő vagyok, sosem volt vékony barátom, és nem is lesz :D Nem a szint vonzza az embereket, hanem a kisugárzás, mennyire érzed jól magad, és hogy viszonyulsz a másikhoz.

2021. márc. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
83%
Miért zavarja a pasikat, hogy a nők nem akarnak csóró pasizt? AKit zavar, az miért nem gazdagszik meg?
2021. márc. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
95%
Mintha nem tudnád rá a választ...
2021. márc. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
32%

#3

Meggazdagodni jóval nehezebb, mint lefogyni.

Amúgy azért, mert a nők nagy részének lefogyni/vékonynak maradni lehetetlen küldetés. Egyszerűen az akaraterő teljes hiánya miatt. Az exem 25kg-t szedett fel mellettem csak pár év alatt és a kocsiban ülve mindig hangosan szidta a vékony nőket.

2021. márc. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
72%
Alacsony termethez 70 kg voltam, 0 önbizalmam volt, nem ismerkedtem senkivel, a kevés felém irányuló közeledést is hárítottam, mert tudtam, hogy a kishitűségemmel kikészítenék bármilyen pasit hosszabb távon. Akaraterőt gyűjtöttem, és fokozatosan, picit több, mint 1 év alatt lefogytam 17 kg-ot. Magabiztosabbá váltam, a kisugárzásomon is meglátszik mindez mások szerint, azóta sokkal többen kezdeményeznek. 7 hónapja van kapcsolatom, olyan fiúval, akiről korábban álmodni sem mertem, hogy észrevesz.
2021. márc. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

#2: 50 alatt férfitöbblet van: [link]


#5: Arról nem beszélve, hogy mekkora senkiházi élősködő parazita jellemre vall, hogy a férfi pénze szempont számára. Az ilyet elküldeném az arab államokba vagy olyan afrikai országokba, ahol adják-veszik a feleségeket 10-12 évesen. Egy életre megtanulná, hogy mi az ára annak, ha élősködhet egy nő egy férfin.


Csak az itthoni szójaszakállas papucs fehérek, akik pénzelik meg eltartják a nőket úgy is, hogy semmi joguk nincs hozzá, hanem a nő bármikor kiléphet a kapcsolatból.


El kéne dönteni, hogy mit akarunk, mert egy seggel két lovat nem lehet megülni. Eltartót keresünk? Mert akkor ne válogassunk, hanem örüljünk, ha kijut egy kedves Scmuck Andor, aki nem üt-vág minket és esetleg még meg se csal, vagy ha igen, nem csinál balkézről gyereket meg nem visz haza nemibetegséget.


Független, emancipált nők vagyunk? Akkor meg válasszunk bátran Pumped Gabot is, csak ne csodálkozzunk, ha még buszjegyre is nekünk kell adni neki, mert 30 évesen is az anyjával él és a közmunkás bérből épp a natúr csirkemell gyúrós étrendje futja ki, többre már nem marad.


Ha meg kifogtunk egy pénzes, normális pasit, aki még el is tart, akkor örüljünk neki nagyon és becsüljük meg, mert nem terem minden bokorban...

2021. márc. 20. 17:29
 8/25 anonim ***** válasza:
91%

Nem csak a nőket, mindenkit zavar, ha valamiben gyengébbnek érzi magát, ha valamiért hátrányba kerül, legyen az tőle független, vagy általa megoldható probléma. Ilyenkor pedig jön az irigység és a különböző énvédő reakciók, lásd a számukra elérhetetlen férfiak, vékony nők támadása, becsmérlése. Vannak kövér nők akiket ez kicsit se izgat és vannak, akik nincsenek magukkal megelégedve ezért előjön a fent említett mechanizmus. Vannak nem kövér nők, akiket kicsit sem izgat a téma, mások pedig attól való félelmükben, hogy egyszer elhíznak és így veszítenek vonzerejükből, vagy egy félreértett áldozat védő ösztön miatt lépnek támadásba.

Másrészt, sok férfi és nő túl lő a célon és direkt sértően nyilatkozik, bántja a kövér nőket. Az egy dolog, ha neked nem tetszenek és ezt kultúráltan kifejted, ha valamiért szóbakerül és más, ha le dagadt disznózod, ha azt mondod, hogy azért nem áll fel rájuk senkinek, mert döngő léptekkel jönnek a hálószoba felé, vagy ha úton útfélen azt hirdeted, hogy a dagadt nők ocsmányak.

Tehát sok esetben sajnos okkal éri támadás azt, aki kifejti, hogy neki nem kéne kövér pár.

2021. márc. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
77%

Incelek IDE, IDE tessék jönni udvarolni!!!!!! :)

(Ne nekem, a kérdezőnek)

2021. márc. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
23%
Dikmánhe a kislányok befeszültek :D
2021. márc. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!