Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van olyan nő, akit nem zavar,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan nő, akit nem zavar, ha alacsonyabb nála a pasi?

Figyelt kérdés

Ha ez nem zavaró, akkor max. mennyivel lehet nálatok alacsonyabb?


Sajnos csak 167 centi vagyok, ebből adódóan elég gyenge csajozás terén az önbizalmam, közben viszont a környezetmben nagyon sok 170 feletti lány van, aki tetszik, de nem merek náluk kezdeményezni, félek, csúnyán beégnék.


Szerintetek maradjak a 150-160 körüli csajoknál? Vagy nyugodtan próbálkozhatok a magasabbaknál is? Ha igen, max. milyen magasaknál? 23/F



2021. márc. 5. 11:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
175 cm vagyok, az exem kb 169-170 volt. Engem sose zavart hogy magasabb vagyok nála, őt annál inkább... Folyton megvádolt, hogy biztos mellette magasabb pasikat hülyítek (eszembe se jutott). A végén emiatt dobtam. A saját hülyeségét rám vetítette ki. Többet az életben nem kezdek nálam alacsonyabbal.
2021. márc. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%

#1 vagyok

Azt elfelejtettem odaírni, hogy te ne kövesd el ezt a hibát. Sok sikert! 🙂

2021. márc. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
A bátyám 170 cm, zenész és a barátnője 176 cm. Ami magasságban nincs meg neki, azt ellensúlyozza sok mással, pl személyiséggel, tehetséggel és gondolom a barátnője is inkább olyan lány, akinek kevésbé számít egy férfi magassága. Ebből is sok fajta nő van, van akinek nagyon számít, van akinek csak egy kicsit és lehet nála mással ellensúlyozni.
2021. márc. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
71%
enegm zavar (178 cm vagyok), de biztos van, akit nem annyira..
2021. márc. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
93%
Engem pl ez nem érdekel. Annyira mindegy, nem a magasságtól (szemszíntől, hajszíntől, mellmérettől, pénzről stb) lesz valaki alkalmas társ.
2021. márc. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Nekem nem szempont, ne nézzen ki mellettem úgy, mint a kisöcsém (és itt nem csak a magasságra, hanem úgy az általános megjelenésre értem inkább), de nincs vele gondom. volt velem kb. egymagas párom, de randiztam nálam alacsonyabbakkal is.

Én 171 vagyok, nekem a 167 nem alacsony egyáltalán, alig észrevehető különbség.

Lehet, ha 180 lennék már máshogy gondolnám.

2021. márc. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én ismerek olyat ahol a lány egy fejjel magasabb mint a fiú, évek óta együtt vannak.
2021. márc. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
48%
Sok embernek egyáltalán nem számítanak efféle semmiségek. Egy kapcsolatban két személyiség találkozik, nem két test.
2021. márc. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nekem is volt egyszer egy pasi, aki kb 5 cm-rel kisebb volt. Kicsit zavart, igen, de nem ez miatt lett vége.

Volt egy másik, vele pont egyformák voltunk, az nem zavart, 5 é ig voltunk együtt 😊

(175 vagyok)

2021. márc. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
A nők felszínesek! Kb én is olyasmi magas vagyok mint te, kaptam én már hideget, meleget a nőktől, az alacsonyságom miatt. Csak az alacsony csajoknál volt esélyem, magasabbnál soha.
2021. márc. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!