Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még olyanok, akik túlzott törődésre vágynának a szeretethiány miatt?

Figyelt kérdés

Sokat ölelgetne, simogatna, csókolgatna.

Minden időt veled szeretne tölteni, esténként ölelve aludnátok reggelig. Becézgetne, cirógatna, folyton a közeledben lenne és puszilgatna.


Van akinek ez nem lenne sok?

Legalábbis ameddig nem csillapodik a szeretethiány?


2021. márc. 20. 22:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem lenne sok. Akkor lehet, hogy én is szeretethiányos vagyok??? 39N
2021. márc. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Én extra szeretethiányos vagyok, az exemnek sok voltam. A férjemnek már az elején szóltam, hogy ne érje váratlanul, egész jól bírja. Időnként csillapodik, de hullámzó. Nyilván mikor jobb időszakot élünk alapból több szeretet kapok, olyankor oké vagyok. De amúgy sokszor szenvedek, hogy jól esne még.

Szerintem időnként mindenki besokall ettől, én elhiszem hogy én is baromi fárasztó lehetek néha.

2021. márc. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Úgy értve túlzásba vinné, minden szabad perceteket együtt töltenétek, nem mennétek sehova a másik nélkül.

Folyamatosan tartanátok a fizikai kontaktot, mindig egymás szájában lennétek.


Így sem lenne sok?

2021. márc. 20. 22:58
 4/9 anonim ***** válasza:
Azért legyen már élete nélkülem de amikor együttvagyunk jólenne ez.
2021. márc. 21. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%

Hany menhekyen szomorkodo kutya vagyik erre!!! Pontosan ugyanerre es meg egy kis mozgasra.

Mennyi parkapcsolat nem menne tonkre,ha kozbeiktatnank egy szeretehes kutyat is!!

2021. márc. 21. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én amióta élek ilyenről álmodom :)
2021. márc. 21. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Vannak, de sajnos az ilyen lányok általában mind párkapcsolatban vannak és ha szakítanak is nagyon hamar találnak valakit, az ilyen férfiaktól meg rendszerint menekülnek a lányok, ami miatt egyre szeretetéhesebbek lesznek az évek folyamán.
2021. márc. 21. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem lenne sok, csak esetleg pár hónap után, meg ha napközben is ez van, szabadidő nem lehetne, mert féltékenység van.
2021. márc. 21. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Engem nem zavarna, ha nem lenne szabadidőm mellette...
2021. márc. 21. 09:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!