Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem találok párt magamnak, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem találok párt magamnak, és nem tudom, hogy mitévő legyek! Merre léphetnék?

Figyelt kérdés

Elég introvertált vagyok,emiatt nehezen ismerkedek.

Ehhez hozzájárul az is,hogy a múltban voltak rossz tapasztalataim az emberekkel kapcsolatosan.

Nagyon egyedül vagyok,és nagyon vágyok már egy lányra,akit szerethetek,és aki hozzám való!

27/F



2019. dec. 27. 19:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
19%
Fiúk nem jobb volnának? Mármint előbb barátnak.
2019. dec. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
35%
Hát amig a multad használod referenciaként addig felejtsd el h bárki közeledni fog vagy közeledni hagyod, hisz mivan ha ő is bánt majd...(brühühü).
2019. dec. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Jól van,trollkodók kíméljenek,ha kérhetem!!!

Hülyék benyögéseire nem vagyok kíváncsi!!!

2019. dec. 27. 19:57
 4/14 anonim ***** válasza:
54%
Én teljesen komolyan irom. Nincs helye a jövődnek amig a multba kapaszkodsz. 2 voltam.
2019. dec. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Értem,és köszönöm a tanácsot!

Igazad van,viszont azt gondolom,hogy rossz dologra kell valami jó is,ami enyhíti a rossz hatásait.

2019. dec. 27. 20:07
 6/14 anonim ***** válasza:
50%

"viszont azt gondolom,hogy rossz dologra kell valami jó is,ami enyhíti a rossz hatásait"


Egy másik embert erre tudatosan, célzatosan erre használni mélyen etikátlan. A másik ember egy veled egyenrangú másik lény, nem holmi pszichés gyógyszer.

2019. dec. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Az introvertáltság nem függ össze a nehezen ismerkedéssel. Attól, hogy nehezen ismerkedsz, még nem vagy introvertált.
2019. dec. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Szerintem tanácsos volna felkeresned egy pszichológust. Őszintén, ki a fene tudna segíteni neked feldolgozni a képernyők mögül azt, hogy neked a múltbeli rossz tapasztalataid miként hatnak ki a személyiségedre?
2019. dec. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
És fordítva sem igaz, attól, hogy introvertált vagy, ismerkedhetsz könnyen.
2019. dec. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Félreértetted,kedves 7-es válaszoló!

Nekem nem arra van szükségem,hogy használjak valakit,mint egy tárgyat,csak jó lenne szeretet kapni,nem pedig közönyt vagy akár utálatot.

Voltam már pszichológusnál,mert tudom,hogy szükségem lenne segítségre,de nem segített semmit.

Ezért sem tudom,hogy mit tegyek,hogy jobb legyen a helyzet.

2019. dec. 27. 20:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!