Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csúnyaságon kívül mi lehet az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnyaságon kívül mi lehet az oka annak, ha egy nő nem kell a férfiaknak?

Figyelt kérdés
Lehet egyáltalán más oka?
2021. márc. 20. 22:51
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
72%
Vannak gyerekei pl....
2021. márc. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
77%
Ahogy az első mondja.
2021. márc. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Nem úgy értem, hanem első látásra. Mi lehet az oka, hogy meg sem akarják ismerkedni, soha nem nyitnak felé, ha ő próbál nyitni, akkor is ignorálják stb.
2021. márc. 20. 22:54
 4/21 anonim ***** válasza:
96%
Annyira furcsák ezek a kérdések, amelyikek a nők és a férfiak táboráról, mint valami egységes dologról beszélnek. Annyi féle nő meg férfi van, a különbözőek típusok pedig más fajta embereket vonzanak be. Nyilván a külsőn kívül csomó oka lehet, hogy valaki nem vonzó partnerként, de a legtöbb ember ezeket a dolgokat eltérően határozza meg.
2021. márc. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

1# én ha valakibe szerelmes vagyok, elfogadom a vele járó dolgokat is!

Kedves kérdező:. Esetleg kisugárzás..?

2021. márc. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
94%

Ahogy előttem is írták: nincs egységes módszertan nőkre és férfiakra. Nem lehet megmondani, mitől egyértelműen szép egy nő és mitől kell a férfiaknak.

Azok alapján, amit én eddig láttam, a női szépség egy képlékeny dolog. Nem csak a külső adja meg, hanem bizonyos belső értékek is számítanak, még első pillantásra is. Például ha egy nőnek az alakja hibátlan, minden domborzati elem a megfelelő helyen, illetve megfelelő a mérete és a feszessége, az még csak félsiker, mert ezt a tökéletes összképet a másodperc törtrésze alatt tudja lenullázni az, ha őnagysága szájából a kapanyél gyön kifele, amint megszólal. Legalábbis a réti pipitérnél és Berki Krisztiánnál értelmesebb férfiak körében, mert olyan is van, aki direkt a hótt' buta, de nagycsöcsű, kerek fenekű, szoliban barnult parasztlánykákra bukik. De ugyanígy tönkre tud tenni egy külsőre jó összképet az, ha a nő életunt és sehogy nem lehet megközelíteni.

Viszont ennek az ellenkezője is működik. Lehet, hogy az ideálisnál alacsonyabb a nő, a csípője is lehetne keskenyebb, a lábai vékonyabbak, a melle nagyobb - de olyan jól veszi a poénokat, olyan őszintén tud nevetni mindenen, amin lehet, a komoly pillanatokat pedig nem teszi tönkre buta vihogással, hogy megbocsátom neki a külső apró hibáit. Első látásra talán nem fog meg, de elég pár perc, hogy a hidrogénszőke, nagymellű bamba szolikirálynő és a semmilyenbarna, zongoralábú, de nagyon is szerethető kis csoda közül az utóbbit válasszam.

Szóval nálam annak, ha egy nő abszolút nem kell, a külsőn kívül a belső is komoly indoka lehet. Ugyanis a belső is leképeződik már az első pillantások során.

2021. márc. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
vannak furcsa emberek, vannak akik elzárkóznak, nem jó fejek.
2021. márc. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem ahhoz, hogy valaki ne mozgasson meg semennyire, nem kell különlegesen csúnyának találni, se rossz kisugárzásúnak stb., van olyan, hogy nincs meg a kémia egyszerűen.

Szerintem a legtöbb ember ebbe a kategóriába esik. Legalábbis nekem az a ritkább, hogy egy-egy férfinál érzem, hogy itt valami bizsergés van a levegőben részemről.( Aztán utána még az a következő szint, hogy nála is megvan-e az érzés.)

2021. márc. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Hárpia tulajdonságúak.
2021. márc. 21. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
38%
Ha fiatal, de komolyat akar. Az ilyeneknek 25 alatt esélye sincs kb.
2021. márc. 21. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!