Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Válogatós vagyok illetve nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válogatós vagyok illetve nem kellett volna visszautasítani egy lányt csúnyaságom miatt?

Figyelt kérdés
Elég csúnya vagyok és minap egy lány jeleket tett, de én nem éreztem hogy ő kell nekem, ezért visszautasítottam. Barátaim mindenki, csak szidott, hogy milyen hülye vagyok ilyen csúnya fiúnak össze kéne tennie a kezét, hogy egy nő is szóba állt vele stb
2013. jún. 18. 23:36
 1/1 anonim ***** válasza:
ilyeneken ne rágódj. Mindenkinek más a szép, és te is próbálkozhatsz lányoknál. :)
2013. jún. 18. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!