Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan férfi aki gyereket akar 3 éven belül csak még nem találta meg a nőt hozzá? normálisan néz ki és normális értékrenddel rendelkezik. Tiszteli a nőt

Figyelt kérdés
l

2021. márc. 21. 13:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%
Igen, én ilyen vagyok. Olyan lánnyal szívesen ismerkednék, aki hasonlóan gyereket szeretne, normálisan néz ki, normális értékrendje van, és tiszteli a vesszőt a tagmondatok között.
2021. márc. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szeretnék családot de nem tudom megmondani pontosan hogy mikor mivel ez közös döntés és örülnék ha az én véleményem is számítana,és mi történik ha kifutunk a 3 évből?Vagy én 3 év együttélés után szeretnék gyereket az gond? Ha egy két év után gyerekünk születik és aztán romlik el valami? Elveszítem azt a két embert az életemben aki a legfontosabb számomra és soha többé nem lehetük az életük része,köszi de nem.35f
2021. márc. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
:( persze. minden elromlik :(
2021. márc. 21. 13:41
 4/12 anonim ***** válasza:
„persze.minden elromlik" Miért romlana el minden. Én csak arra gondoltam hogy azért 3 év alatt meglehet ismerni egy ember személyiségét és a hosszútávú terveit. Ha egy olyan embert találsz aki hozzád hasonlóan például 3 éven belül gyereket szeretne lehet hogy működne a dolog de szerintem nem biztos.
2021. márc. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
63%
2-es nem értem 35 évesen már miért kell ezen kattogni. Aki eddig nem kezdett magával valamit, annak kb. már lefőtt a kávé.
2021. márc. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
5 Honnét veszed hogy nem kezdtem eddig magammal semmit😀.
2021. márc. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
2-es, épp leírtad, hogy szeretnél családot, de gyávaság miatt kösz inkább nem. Vagy nem jól értelmeztem? Biztos valamilyen szinten kezdtél magaddal valamit. Gondolom van jó munkahelyed, pénzed, sportolsz, vannak haverok, stb. Csak a legfontosabb dolog hiányzik az életedből. De erre te most meg fogod cáfolni, hogy nem mindenkinek a család a legfontosabb és te elégedett vagy így is. Épp ezért nem is fogok vitázni, mrt itt mindenkinek igaza van. Csak úgy ide írogattam, mrt az előbb kajáltam és fekve pihenek kicsit mielőtt kimegyek sütni a famíliának almás pitét.
2021. márc. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Félre értesz 7. Szerettem volna családot de nem adatott meg,hogy miért azt nem részletezném,nincs szükségem az analizálásra. Úgy gondolom nem jó ha a gyermekvállalást ennyire megtervezzük szerintem,és ezzel nem akartam semmi rosszat mondani,sajnos baráti körömben láttam már hasonló esetet és ezt nem kívánom senkinek.Persze ettől függetlenül lehet tartós egy kapcsolat ha a gyerkőc előbb érkezik.És igen szeretnék családot 35 évesen is és nem főtt még le a kávé köszi.
2021. márc. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
manapság a férfiak később szeretnének gyereket. Szerintem még bőven belefér. De amúgy én is úgy értettem, hogy negatív gondolatok végett nem akarsz gyereket
2021. márc. 21. 15:15
 10/12 anonim ***** válasza:
Negatív példákat látok és láttam már a családomban és a baráti körömben is.Ez nem azt jelenti hogy csak negatív gondolataim vannak a gyerekvállalással és családalapítással kapcsolatban.A húgom 3-4 éve volt együtt a párjával amikor jött az első gyerek,ő például pozitív példa és büszke vagyok rá nagyon.
2021. márc. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!