Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tulajdonképpen a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tulajdonképpen a férfiak kínlódásának és nyafogásának az a fő oka, hogy nem vesznek tudomást a társkeresés posztulátumairól?

Figyelt kérdés

Rendszeresen látni itt az oldalon panaszkodó, picsogó férfiakat. De talán még élőben is találkoztatok már hisztizős nyafis fiúkat, akik csapkodják az asztalt.


Nyilvánvaló, hogy ezt azért teszik, mert így akarnak egy kis figyelmet vagy szeretetet kierőszakolni az ellenkező nem tagjaitól.


Régen én is ilyen voltam, míg rá nem jöttem a valóságra és fél nem állítottam a társkeresés posztulátumait. Ezek a következők:


- Nem létezik semmiféle Megváltó. Nem fog senki sem jönni és megváltani téged.


- Mindig egyedül vagy.


- Nincs kegyelem. Empátiára várni másoktól (különösképpen nőktől) olyan mint Godot-ra várni a Beckett novellában.


- Mindig csak a pénz és/vagy profit számít.


Amint tudatosultak bennem a fentiek már egyből megszűnt mindenféle gyötrődés. És már nem tudok sosem csalódni többet, mert tudatában vagyok ezekkel.

A legtöbb férfi viszont nyafis ovisként próbál erőlködni, pedig sokkal könnyebb lenne ha csak szimplán belátnák a fentieket és tüstént megkönnyebbülne a sorsuk.



2021. márc. 22. 07:59
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Amióta tisztában vagyok ezekkel már sosem panaszkodom vagy nyafogok senkinek sem (különösképpen nem nőknek).
2021. márc. 22. 08:00
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Hat nekem ez is nagyon nyafogasnak tunik :))
2021. márc. 22. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez igen. Már rég nevettem ilyen jót.


Nyafis ovisnak nevezed a többi férfit, erre egy oldalon keresztül panaszkodsz.

2021. márc. 22. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

#2


Ha azt írtam volna, hogy "brühühűű magányos vagyok, nincs senkim 😭 sajnáljatok meg lééécccí" akkor az nyafogás lenne.

De én csak leírtam konkrét tényeket amiket másoknak sem ártana tudomásul venniük, ennyi. Mint írtam nem várok senkitől sem sajnálatot. Így ne is írjon senki se vigasztaló privátokat.

2021. márc. 22. 08:21
 5/11 anonim ***** válasza:
88%
Akkor ezt írd le azoknak a pasiknak, akikről szó van, ne ide a gyakori kérdésekre
2021. márc. 22. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
95%
Nem tudom, hogy ez jó hír vagy rossz hír számodra, de (az első állítás kivételével, miszerint nincs "megváltó", aki ilyen téren, vagy más téren HELYETTED oldja meg a problémákat, kihívásokat, feladatokat), ezek nem a társkeresés posztulátumai, hanem a te saját korlátozó hitrendszereid alappillérei.
2021. márc. 22. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
96%
Egyetértek! Valamint: "Hagyjuk meg a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!"
2021. márc. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
96%
Rendben van, köszönjük szépen.
2021. márc. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"tüstént"

Ez az! Végre valaki leírta.

2021. márc. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Mondd el hogy ki vagy ehezve, anelkul hogy elmondanad hogy ki vagy ehezve

Elso felvonas🤣

2021. márc. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!