Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit lehet csinálni egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet csinálni egy olyan emberrel aki képtelen magának társat keresni?

Figyelt kérdés
A bátyámról van szó, 28 éves és meg sosem volt senkije. Még szex sem. Pedig vagyik rá fent is volt társkeresőkön de ott se megy neki. Bulikba nem járt fiatalon. Mit lehet vele csinálni ne legyen ilyen? Család is mindig kérdezi mikor lesz már neki, erre egyszer egy nagy családi ebédnél düh rohamot is kapott. Úgy néz ki nagyon megviseli. Egyszerűen senkinek se tetszik, próbáltam nőkkel össze hozni de azoknak se tetszik. Ilyen még nem volt sosem a családban, rokonok is ki vannak akadva erre düh rohamot kapott. Mit lehet vele csinálni vagy segíteni valahogy?

2021. márc. 19. 18:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
71%
Sorsára hagyni. Nem vagy a kerítőnője, majd ha nagyon akarja, úgyis megoldja.
2021. márc. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem inkább békén kellene hagyni. Az ő élete, ő tudja hogy mi a jó neki.
2021. márc. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
27%
rendeljetek vietnámból neki
2021. márc. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
89%
Hát talán nem kellene kérdezgetni. Majd ő megoldja, hogy legyen barátnője. Vagy nem. Az ő dolga. Attól, hogy ezzel b@sztatjátok még nem lesz neki jobb, sőt!
2021. márc. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
87%

Foglalkozz a saját életeddel tesó!


Üdv a bátyád.

2021. márc. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
78%
Hagyd békén. Elég baj neki hogy nem tetszik a nőknek, nem kell még b*szogatnotok is érte.
2021. márc. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
88%

Van ez így. Én is hasonló cipőben járok, de szerencsére engem nem csesztetnek emiatt. Pedig ha nekem nem lesz gyerekem akkor "kihal a családnév".

Durva belegondolni, hogy előttem generációk sokasága talált magának párt, a név öröklődött folyamatosan apáról fiúra és több 100 év után velem szakad meg ez a sor. De nem baj, ez van. :)

2021. márc. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd békén! Lehet, hogy nem is akar magának társat találni, egyedül is boldog lehet.
2021. márc. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
38%
Vagyunk ezzel néhányan így, én már voltam házas, de csak azért mert teljesen leadtam az igényeimet és egy rusnya, dagadt feleségem volt, akitől végül elváltam. Azóta se kellek a kutyának se, de már lexarom az egészet, rá se nézek a nőkre. :)) 43 F
2021. márc. 20. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
56%
A nők nagy részének egy 185+ magas, kigyúrt, gazdag adonisz kell, aki majd jól elveri otthon. :)
2021. márc. 20. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!