Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkereső oldalon pár mondat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkereső oldalon pár mondat után már a találkozót erőltetik. Én csinálok valamit rosszul, vagy mással is ilyen nyomulósak?

Figyelt kérdés

Nincsenek fent fél pucér s..ge kint stílusú képeim, két arckép van és egy teljes alakos de ruhában.


26N



2021. márc. 22. 13:46
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
37%
10. akkor mondd meg nekik. Tinderen pl nem divat ennyit várni. Nyilván, ha ez a kérésed, akkor vár rád az illető, de általában nem ez a szokás.
2021. márc. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
58%

8-as vagyok.


Volt egy perui srác, aki egyszer elkérte a telefonszámomat egy szórakozóhelyen. Annyira nem volt az esetem, de gondoltam peruival még sosem beszélgettem, ismerkedtem biztos érdekes, izgalmas lenne, úgyhogy megadtam.

Természetesen nem írt:D Pár hónappal éksőbb összatcheltünk Tinderen, akkor mentegetőzött, hogy ellopták a telefonját, azért nem tudott keresni, de annyira szeretne megismerni, mert nagyon tetszettem neki.

A beszélgetésünk úgy nézett ki ezután, hogy vagy azt írogatta folyamatosan, hogy de akkor mikor találkozunk már, vagy ha én próbáltam vele kommunikálni akkor az első üzenetemre még válaszolt, nem túl bőbeszédűen, amit én erre reagáltam, azt meg megnyitotta, és ennyi. Ezt eljátszotta háromszor vagy négyszer. Úgy váltunk el, hogy ő biztos nem fogja chatelésre pocsékolni az idejét.

Megjegyezném, hogy nem chatelni akartam, de akivel nem lehet négy összefüggő mondatot váltani Tinderen vagy bárhol máshol, azzal semmi értelme nincs találkozni. Egyrészt valószínűleg nincsenek közös témáitok, Másrészt ha ennyire sem veszik érted a fáradságot, akkor nincs miről beszélni.

2021. márc. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:
11 Nem gond, akkor legalább kiderül, hogy nem egymást keressük. Még aki azt mondom nagyon tetszik sem ugranék neki talira rögtön, jobb előbb beszelgetni kicsit neten előtte.
2021. márc. 22. 14:20
 14/33 anonim ***** válasza:
0%

Fel azt felhozza az ember a témát, de úgy 1 hetet szoktam várni kb.


De nem kötelező.


Figyelj hetek hónapok telhetnek el, hiába a videóchat...lehet, hogy mind elcseszett elpazarolt idő, ha találkoztok minden megváltozhat lehet kicsit sem olyan érzés lesz mint amikor bezsélgettetejk és amilyennek láttad őt kamerán.


Lehet, hogy az életben nem akarod majd többet látni.


Én azt mondom jobb minél hamarabb túl lenni az első találkozón.


Élőben ha ismerkednétek ott semmire nem várnátok :)

2021. márc. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
65%
Egy séta belefér.
2021. márc. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
79%

Én Tinderezek,pasi vagyok,de rengeteg olyan nő van,aki pár mondat után szó nélkül lelép a Tinderrol és a sokadik ilyen pofára esés után már nagyon unalmas ez.

Gondolom hogy emiatt hívnak egyből randira,mert akkor legalább van esély hogy randizzatok.

2021. márc. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
12%
Beledöglenél a találkozásba egy nyilvános helyen? Ugye nem gondolod komolyan hogy több hétig pitizni meg csicskulni fog 4-5 másik béta szerencsétlennel versenyezve hogy a végén egy lapátállú alfa görénnyel menjél el aki aznap írt rád hogy mizu?
2021. márc. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
78%
Na megjött az alfázós:DDD Hát neked vissza sem írnék, nem hogy találkozzak veled.
2021. márc. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
0%
Vénasszonyokra eleve nem írok rá. Mit hittél ostoba greni.
2021. márc. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
87%
Jól van alfás, te megmondod látatlanban, hogy kihány éves:D
2021. márc. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!