Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ezért nem jött el a várva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezért nem jött el a várva várt Kánaán az inceleknek a covid miatt?

Figyelt kérdés

Nem rég láttam egy facebook posztot, hogy az egyik nap amikor nagy volt a halálozási arány Mo.-n, akkor szolidaritásból Párizsban magyar színekbe helyezték az Eiffel-tornyot arra az éjszakára.

A top komment pedig ez volt: Amennyi lányt oda küldtünk, ez a minimum basszki :D

És ez a helyzet. Igaz, hogy a turizmus megszűnésével nem jönnek a Nyugati férfiak. Viszont pont annyi ápoló és egészségügyi dolgozó nő vándorol most ki Nyugatra, mert tényleg a mostani helyzetben a 10-szeresét megfizetik kint mint itthon. Rengeteg nő ezért kint van.

Ezért van még mindig iszonyú nőhiány Mo.-n? Ezért nem jött el a nemek arányában az enyhülés a covid hatására?



2021. márc. 25. 14:32
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
99%
😂😂 És még mindig nem jut eszébe, hogy alapból a feltevés volt szánalmas és hamis😂 Imádom a kognitív disszonanciát.
2021. márc. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
89%
...? Most azért rossz az inceleknek mert a prostituált jellemű nők (őket lehet "küldeni" ebben a kontextusban) Párizsban intézik a kis üzelmeiket? Mi ez a teória? Egy idétlen kommentre reagálva amit pár Vicc Elek felpontozott?
2021. márc. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
94%

Hagyjuk már ezeket a butaságokat. Furcsa, én találok nőt és a haverjaim többsége is. Itthon. Vajon, miért? Akármilyen helyzet lenne, az incelekkel akkor sem állnának le a nők.


(Most pedig, miután a naponta incelező, érvelni képtelen "nők" látták, hogy tök ugyanúgy írok az inceleknek, mint a férfigyűlölőknek, remélem felfogják végre, hogy amikor valaki nem ért egyet velük és nem isteníti őket az ugyanilyen szintű panaszkodásukért, az nem lesz incel. Köszi!)

2021. márc. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
93%
igen, ezek a ferfiak azert szuzek 30-40 evesen is, mert 100 ni kiment kulfoldre apolononek. veletlenul sem azert, mert csunyak, butak, igenytelenek, taszito a szemelyesiguk es fogalmuk sincs, hogy kell egy nohoz hozzaszolni.
2021. márc. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Figyi, a nagynéném ápoló, és szerencsédre pint szingli! Összehozzak egy talit vele?
2021. márc. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
21%

Nekem 3 hettel a harmincadik szulinapom utan jott el a "kanaan", bar nem egy no szemelyeben, hanem egy lehetoseg altal....



36F incel

2021. márc. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
92%
Már vártam, hogy mi lesz a következő kifogás.
2021. márc. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
86%
Ha ezek a nők itt maradnának, akkor se lenne senkitek. Nem tudom elképzelni, hogy bárki olyan elkeseredett legyen, hogy összeálljon veletek.
2021. márc. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
19%
Nem egészen értem, azt hiszitek, hogy ha inceleztek egyet, akkor hirtelen nem lesz igaz, hogy a k-európai nők (tehát nem csak magyarok) nagy számban vándorolnak nyugati, jóléti országokba, vagy mi? Teljesen általános, hogy magyar nők nyugat európai férfivel állnak össze, míg fordítva elvétve fordul elő, ha egyáltalában van ilyen. Nyilván a magyar férfiak hatalmas hátrányból indulnak olyan férfikkal szemben, akik olyan helyen élnek, ahol évtizedek óta jólétben élnek az emberek. A környezetemben is legalább egy tucat olyan nő van, akinek külföldi pasija/férje van és pontosan nulla ilyen magyar férfiről tudok és nem hinném, hogy az én esetem egyedi lenne.
2021. márc. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
83%
Rettentő vicces, szánalmas a valóságtól való elrugaszkodasotok.
2021. márc. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!