Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ezért nem jött el a várva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezért nem jött el a várva várt Kánaán az inceleknek a covid miatt?

Figyelt kérdés

Nem rég láttam egy facebook posztot, hogy az egyik nap amikor nagy volt a halálozási arány Mo.-n, akkor szolidaritásból Párizsban magyar színekbe helyezték az Eiffel-tornyot arra az éjszakára.

A top komment pedig ez volt: Amennyi lányt oda küldtünk, ez a minimum basszki :D

És ez a helyzet. Igaz, hogy a turizmus megszűnésével nem jönnek a Nyugati férfiak. Viszont pont annyi ápoló és egészségügyi dolgozó nő vándorol most ki Nyugatra, mert tényleg a mostani helyzetben a 10-szeresét megfizetik kint mint itthon. Rengeteg nő ezért kint van.

Ezért van még mindig iszonyú nőhiány Mo.-n? Ezért nem jött el a nemek arányában az enyhülés a covid hatására?



2021. márc. 25. 14:32
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
78%

Kivándorol? Nem határzár volt 22-ig? Egyébként sem mentek sehová, meg csomó nőnek pont, hogy nincs nyugat-európai pasija. A probléma nem itt van, hanem az elborult ideológiátokban, ahol mindenki más hibás, csak ti nem.

Tehát az incel Kánaán azért nem jön el, mert az isteni csoda lenne. :D

2021. márc. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Én részemről mindig is tudtam, hogy Kánaán sosem lesz számomra amíg élek.

"Csak" addig kell tűrnöm, utána már nem fog zavarni, egy "ellopkodják" a lányokat...

31F

2021. márc. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
47%
Azért nem jött el, mert az embereket nem lehet darabra számolni. Tényleg sokan kimennek dolgozni, de ők az életrevalóbbak közül valók. Férfiak és nők közül is. Nem a büfészakos (#nemazérttanultam) diplomások kellenek a nyugatnak, mert olyat ők is tonnaszámra termelnek. Ők itthon maradnak és csak hígítják a felhozatalt. Nekik nem kellenek a lúzer férfiak, a férfiaknak meg ők nem kellenek. Se itthon, se máshol.
2021. márc. 26. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!