Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jelenthet jót, ha kevésbé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jelenthet jót, ha kevésbé dekoratív nök állandóan kikezdenek velem, szerelmesek belém?

Figyelt kérdés

Nem tudom hányadán állok magammal. Soha nem mertem csajozni, közeledni. Anyám hibája, egyedül nevelt és férfigyülölö volt apám miatt. Mindig azt verte belém, hogy ne merjek nökkel szóba se állni.

3 éve költöztem el otthonról munka miatt 21 évesen. Közben elkezdtem máshogy öltözni, edzeni menni. 2 éve kezdtem észrevenni, hogy több munkatársnö is elhívott ide-oda. Az egyik konkrétan megírta üzenetben utána, hogy járni akar velem. A másik csaj céges bulin azt mondta a többi nönek, hogy leszopná a farkamat ha megkérném rá. Volt mégegy eset, ö a mai napig zaklat, hogy neki minden jó csak jöjjünk össze. A konditeremben is 2 csaj kikezdett velem.

A közös bennük, hogy mind kifejezetten csúnyább nö! Pl aki le akart szopni, az a roma takarító csaj. A szerelmes 160 cm 100 kg. A járós sem túl szép. Mind olyan, hogy a haverok nem gyöznek ugratni és röhögni rajtam. Tegnap egy konkrétan 50 körüli nö kezdett ki velem, a társasházban lakik. Ajánlatot tett, hogy szereljem meg a villanyt nála, de idézem “ha végeztél mást is megszerelhetsz” (kacsintás, nevetés).

Valahogy nem vonzóak ezek az ajánlatok. Úgy érzem nem lenne fair olyannal összejönni vagy szexre használni aki nem tetszik nekem.

Szerintetek ez alapján bepróbálkozhatnék olyan nönél aki tetszik is nekem? Egy haverom azt mondta, hogy a szebbek soha nem fognak utánam koslatni, azok után nekem kell. Meg szerinte, ha a csúnyábbak bármire képesek értem, az jelent valamit, mert manapság ök sem állnak össze ronda pasikkal, amikor szex és tinder lehetöségével modell pasikkal is összejöhetnek ha mindent bevállalnak az ágyban. Pletyka, hogy a 100 kilós csaj egy szerintem is nagyon jóképü sportolóval jött össze szexre a tinderen. Állítólag mindent (is) be kellett érte vállalnia, de mondjuk miért akarna összeállni ezután egy nagyon ronda pasival (ha én az lennék)


2021. márc. 26. 10:10
 1/8 anonim ***** válasza:
83%

“tinder lehetöségével modell pasikkal is összejöhetnek ha mindent bevállalnak az ágyban”


Nektek teljesen elmegy otthonról, amikor ilyen kijelentéseket tesztek?😂Szoktál látni roma takarítónőt meg dagadt cicanacis proli bálnákat modell férfiakkal az utcán? Én ilyet még soha nem láttam, de légyszi fotózd le és küldd el, ha látsz ilyet. Komolyan itt gyakorin a férfiak olyanokat tudnak írni, mintha egy másik univerzumban élnének, csak hogy sajnáltassák magukat.


Nyilván gondolhatod, hogy csinos nők nem fognak odamenni hozzád, max részegen egy buliban. Neked kell kezdeményezni, férfi vagy nem? Azt nem tudom, hogy jól nézel e ki, mivel nem láttalak soha, de majd a próbálkozások és a sikeres esetek számát összevetve meglátod, mennyire nézel ki jól.

2021. márc. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Amúgy meg egy nő ne szálljon el magától azért, mert egyszer jobb híján megdugja egy jó pasi. A férfiaknál az a mérvadó, hogy barátnőnek felvállal e. Ebből lehet tudni, hogy valóban bejön neki a nő, nem pedig csak kellett neki egy lyuk aznap estére.
2021. márc. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az elsővel, igen erősen sarkítás a magyarázat. Nem kap meg egy ronda, otromba nő bárkit, akit akar. Van 1-2 eset, mikor külső szemlélő számára érthetetlen, mit tart vonzónak az egyik fél a másikban, de ez nem nem specifikus, mindkét oldalon előfordul.

Viszont igen, ha olyan nőt szeretnél, akit csinosnak, vonzónak találsz, akkor tegyél érte ahelyett, hogy a sült galambot várod. Vagy összejön, vagy nem, de legalább esélyt adsz a dolognak.

2021. márc. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%

"kevésbé dekoratív nök"


szal neked az insta p..csák kellenek és ezért panaszkodsz, mert le sem tojnak?

2021. márc. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kisfiam el vagy tevedve, a Nő szexel fizetett volna azert mert megszereled nala a villanyt
2021. márc. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem írtam hogy az utcán sétálgat a modell pasi a bálnával! Szexre hívja át magához titokban mert tudja hogy odavannak érte. A csaj meg mindent (is) bevállal az ágyban, hogy összefekhet a szuper pasival.
2021. márc. 26. 14:50
 7/8 anonim ***** válasza:
37%
És gondolod csak azért feleségül fog venni egy bálnát, mert lenyeli neki? Vagy mert engedi popsiba? Aki ezt gondolja, az feleslegesen vállal be extrákat, mert nem ezen fog múlni. A férfiak úgy vannak vele, hogy ha egy nő jól néz ki/gazdag családból van vagy hasonló, akkor azt is elnézik, ha soha nem orálozik, vagy akár fatörzs az ágyban. Ismerek ilyet, nem is egyet a baráti körömben.
2021. márc. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Utolso te komplett hulye vagy
2021. márc. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!