Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan kezdeményezzek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdeményezzek egy olyan lánnyal beszélgetést, akivel még sohasem beszélgettem?

Figyelt kérdés

Adott a következő szitu: Nagyon rég csináltam, ilyet, mert nem volt rá szükségem. Most szeretnék, egy szép lánnyal, aki nagyon tetszik beszélgetni messengeren, de csak ismerősök vagyunk facebookon. Nem ismerjük egymást, annyit tudok, hogy jól néz ki és 2 diplomája van. Képek alapján nagyon a zsánerem, igazi barátnőfeelingem van, mikor megnézem a képeit. Viszont fogalmam sincs, hogy milyen szöveggel írjak rá. Tudom a facebook és a messenger nem társkereső alkalmazás, de mivel a 21. században élünk illetve pandémia van, sajnos már az üzletekben sem lehet leszólítani senkit.(Nem mintha ez rám lenne jellemző).


Elszeretném kerülni a kudarcot, illetve a szia mizu is elég gagyi már.


Kérlek titeket, csak értelmes, normális választ írjatok.


Én 28F, ő ránézésre 25/26N.

Köszönöm!


2021. márc. 26. 19:56
 1/6 anonim ***** válasza:
92%

Keress egy nyaralós képet és azzal kapcsolatban írj rá.


"Szia, én is xy helyre tervezek menni nyaralni a covid után, aztán láttam, hogy te voltál már ott. Tök jó lenne egy olyan helyen nyaralni, ahol van tenger, és kultúrális látnivaló :) " Ez csak egy példa, de ezen belül 1 millió más dolgot is írhatsz. Megkérdezed hol volt a szállásuk, mivel repültek stb stb.


Egyébként ha tetszel neki, és szingli, akkor úgyis beszélgetésbe elegyedik veled, ha pedig nem, akkor nem fog úgysem visszaírni. vagy csak valami rövid lerázós dumát.

2021. márc. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Pont van ilyen!

2021. márc. 26. 20:15
 3/6 anonim ***** válasza:
85%
Nincs mit, majd esetleg írd meg, hogy hogy ment! :)
2021. márc. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem értem célt. Egy szavas válasz és ennyi.
2021. márc. 26. 21:53
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát sajnálom, ez előfordul sajnos.
2021. márc. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hogy lehet ismerosod ha igazabol nem ismered? Bejeolt vagy te ot csak ugy random?
2021. márc. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!