Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit gondol egy nő, aki korábba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondol egy nő, aki korábban nem érdeklődött, és most igen, de most ő nem kap viszonzást?

Figyelt kérdés

Nem feltétlenül olyanra gondolok, akinél határozottan próbálkoztam és elutasított. Van pár olyan régebbi ismerős, akivel csak beszélgetni akartam (legalábbis kezdésnek), és még azt sem viszonozta igazán, nem kereste a társaságom, ha írtam nem igazán válaszolt, és hasonlók.


Az ilyenekkel, akik nem mutattak felém elég érdeklődést, már csak maximum köszönök, esetleg pár szó, aztán továbblépek. Nem mutatok már felé érdeklődést, nem érdemelte ki. És némi idő elteltével többek esetében látszólag nagyobb az érdeklődés én felém, mint korábban. Hirtelen bőbeszédűbb lett. Szívesen beszélgetnék vele, de aztán eszembe jut, mi volt, és inkább foglalkozok mással.

Veszi-e a lapot az ilyen, hogy azért nem keresem már őt, mert korábban hamar lerázott?

Titokban egyébként nyitva hagyom a kaput annyira, hogy ha ő mutatni fog elég érdeklődést felém, keresni fogja a társaságom többször, akkor még van esély arra, hogy legyen köztünk valami, habár ez nem nagy szokása a nőknek, én pedig utána nem fogok menni, azt már elrontotta.



2021. márc. 18. 22:02
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
94%

Bizonyos esetekben előfordulhat, hogy amikor te kerested, akkor olyan élethelyzetben volt, hogy nem tudott feléd nyitni. Lehetséges, hogy beszélgetett valaki mással, akinek meg akarta adni az esélyt és nem egyszerre két kapura játszani. Aztán, ha az nem úgy alakult vagy rájött, hogy rosszul döntött, akkor tért vissza hozzád. Az pedig ahogy viselkedik egy jel feléd, hogy szabad a pálya...

De persze olyan is előfordul, hogy valaki csak az elérhetetlent akarja játszani és azért ráz le először, aztán visszatér hozzád, amikor leesik neki, hogy te nem az vagy aki majd fut utána.

De még 1000 másik ok is lehet a hátterében...

Ha nagyon érdekel akkor kérdezz rá, hogy mi változott most, hogy mégis érdeklődő lett...

2021. márc. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Lényegében csak arra vagyok kíváncsi, hogy ilyenkor egy nő rájön-e arra, hogy csak a korábban történtek miatt nem kap elég figyelmet tőlem (vagyis pont azt kapja vissza, amit adott), és nem azért, mert egyébként nem jönne be, nem kedvelném.

Tehát az jó lenne, ha felismerné, hogy a hiba a cselekedeteiben van/volt és annak megfelelően reagálna a helyzetre.

2021. márc. 18. 22:14
 3/21 A kérdező kommentje:
Ja és nem vagyok egy pincében szögre akasztott finomság, akit elraktároz aztán majd egyszer elővesz amikor éppen a kedve úgy tartja, és rögtök rendelkezésére fog állni.
2021. márc. 18. 22:20
 4/21 anonim ***** válasza:
87%

#1-es vagyok...


Lehetséges, hogy rájön, ha elkezd rajta gondolkodni, hogy vajon mi áll a hátterében és miért mutatod azt, hogy nem érdekel, de az is lehet, hogy egyszerűen csak elengedi, mert úgy van vele, hogy "ha nem hát nem", pontosan úgyan úgy ahogy először te is reagáltál.

2021. márc. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
53%

Röviden adott egy nő, aki korábban leszart, és aztán egy kicsi érdeklődést mutat irányodba, erre te ahelyett, hogy viszonoznád, inkább igyekszel visszaszarni őt, amire egy idő után lekopik, de te mégis azt várod, hogy ezután érdeklődjön irántad(?!)...

A nő szemszögéből nagyjából ez úgy nézhet ki,h nincs ló jó a szamár is alapon odafordult végül hozzád, erre azt látja, hogy a szamár kéreti magát, hát persze, hogy otthagyja a p...ba és inkább gyalog megy tovább, aztán előbb utóbb csak felveszi egy musztáng.

2021. márc. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

"amire egy idő után lekopik, de te mégis azt várod, hogy ezután érdeklődjön irántad(?!)..."


Miért ne érdeklődhetne? Hiszen én is éppen így tettem. Egy-két lerázás után még próbáltam keresni a társaságát többször úgy, hogy mindig én kezdeményeztem beszélgetést, ő sosem, aztán persze egyszer elég lett.

2021. márc. 18. 22:31
 7/21 anonim ***** válasza:
90%

Hiába pontozta le valaki (gondolom a kérdező) az 5-ös válaszolót... ha fájdalmas is ez számodra teljes mértékben igaza van és egyáltalán nem volt bunkó a megfogalmazása sem, így nem értem a lehúzást.

De ettől eltekintve sajnos ilyen az élet, a jelenség, amit leírt férfi és női szemszögből egyaránt fennáll.

Nyilvánvalóan, ha valakinek 2 fél közül kell választani akkor annak adja meg elsősorban az esélyt, akiben többet lát. Aztán lehet, hogy rájön, hogy rosszul döntött és a szamárhoz ragaszkodott, pedig ott voltál neki, aki bár nem úgy tűnt, de egy musztáng.

Megadta neked a lehetőséget, hogy eldöntsd, hogy még mindig érdekel e, de nem éltél ezzel a lehetőséggel. Ezek után inkább ne sírjon a szád. Lehet, hogy tök jók lettetek volna együtt, de te túl nagyra tartod magad és előállsz a szögre akasztott dumával...

De várd, hogy majd a nő futni fog ezek után utánad.

2021. márc. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
88%
Az első válaszolóval értek egyet. Talán az élethelyzet hozta így. Hogy mit gondol, végülis miért ne láthatná be ha tévedett. Attól függ, értelmes nőről van-e szó. Persze ez találgatás. Te ismered őt. Én sem értem miért bünteted, ha most normálisan beszél veled. Főleg hogy azt írod, szívesen beszélgetnél vele. Sok ebben a találgatás. A beszéd csodákra képes és veszítenivalód nincsen. És ne hergeld magad előre olyanon, amit nem is tudsz - gondolok itt a pinceszögre akasztott akármire.
2021. márc. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Ha csak közel annyi energiát fektet bele, mint én tettem (túlzásba én sem vittem), azzal már jó lesz, akkor beszélgethetünk. Ha nem, akkor inkább olyanokra szánom az időmet, akik már a kezdetektől értékeltek engem.
2021. márc. 18. 22:40
 10/21 anonim ***** válasza:
90%

Vannak, akik az első lekoptatást is teljes értékűnek veszik, ezért ezután nem próbálkoznak már tovább. Az, hogy te még párszor megpróbáltad ez egy dolog, de azért ne várd el, hogy ő is ezt tegye, mert 2 ember sem ugyan úgy veszi az adást.

Te tovább próbálkoztál annak ellenére, hogy ő akkor nem szerette volna (azaz nem vetted az adást).

Most ő próbálkozott, de te lekoptattad miközben azt várod el, hogy ő fusson utánad tovább (azaz ő sem veszi az adást)

Ebből azért elég jól látszik, hogy ha nem mondod ki konkrétan, hogy mit akarsz akkor a másik lehet, hogy nem úgy értelmezi majd a jeleket.

2021. márc. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!