Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Keressem a szerelmet mint egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Keressem a szerelmet mint egy őrült vagy majd rám talál valahol, legyen az munkahely, vagy bárhol máshol..? 26N

Figyelt kérdés
2021. márc. 27. 14:34
A kérdező szavazást indított:
Keresd, keresd!
Majd rádtalál, ne akard görcsösen
32 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ne görcsölj rá. Minnél jobban ragaszkodsz valamihez, akarsz valamit annál nehezebben fogod megkapni.
2021. márc. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ne ugy keresd, mint az őrült, de ne is csak várd, hogy mint a sült galamb, belerepüljön a szádba. Válaszd az arany középutat:)
2021. márc. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Igazatok van.
2021. márc. 27. 14:45
 4/16 anonim ***** válasza:
23%

En egyetlen egyszer játszottam erre hogy márpedog en igenis azt várom hogy magátol megjelenjen. Nyugodtan csöngessen be az ajton is. Kiprobálom azt hogy semmit nem teszek.


Erre lejott fentrol a szomszedsrac(kiderult hogy extrém helyes, elötte még nem láttam), lecseszni hogy már nem birja idegileg amit muvelek, ahogy orditott en meg csak viccelodtem, mosolyogtam es nedvesedtem. Irto gyorsan kapcsolt a srác..:D rám is startolt, ott az ajtoban, DE nem adhattam magam, mert nője van, olyan, aki átrendezte volna a fogsorom is..:(


Szoval ennyit arrol hogy majd jön magàtol. Ez teljesen kizárt szinte.

2021. márc. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
48%
*de azt a szitut komolyan fel kellett volna venni:D átjött mint vmi vadállat es eleinte probáltam vele vitatkozni de állandoan rámjott a röhöges attol hogy egy kvázi alfahim osztja az észt. Minden szavambol vicc lett meg poen. Es irto gyorsan átváltott a srác is aztan egyre jobb forrobb is lett a szitu. Es sajnos sajnos de ..
2021. márc. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Mert mit müveltél, amiért át kellett jönnie?
2021. márc. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Noren1989 ***** válasza:
No-spa!
2021. márc. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

A furdoben (a fürdo főlrg az a hely ahol minden áthallatszik de en is hallom tisztán őket)van ez a tukros ajtos kisszekrényem es sminkeles kozben kinyitottam az ajtaját meg becsuktam aztan kellett a koromlakk megint ki be csuktam. Szoval folyamat csapkodasokat hallott. Hallottam is ahogy szidkozodik a furdoben de azt hittem valami baja van. Igazábol nála ez az utolso csepp volt csak. Mert sorolta hogy a butorokat is huzgàlom jobbra balra. Meg mindent hall. Meg már eláztattam is oket asszem.


En meg mondtam neki hogy bakker te sokkal hangosabb voltal ahogy szidkozodol mint en a tukorrel :D

Meg en is hallom ahogy gitározol pl mégsem szolok. (Nem mintha zavarna de ezt nem mondtam hogy felolem bulizhatnak is, mert engem az se zavar amugy hanem probáltam ugy tenni hogy legyen már képben hogy ő sem síri csendben él)

Meg àltalában egyszerre vagyunk wc n is azt is hallom :D


Stb

2021. márc. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Valszeg fáradt is lehetett amugy. Nagyon ki volt kelve magábol.

De ez az egresszio is teljesen maskepp hatott rám..

Bünti..:D

2021. márc. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
4- es bizonyította is ha valaki , jól néz ki egy darab szarként is beszélhet veled, az is olyan szexualítást gerjeszt a nőben hogy magától szét dobodnak a lábai..
2021. márc. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!