Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik furán, ellentmondásosan a nő a férfival? Úgy nagy általánosságban mikor történik meg ilyesmi? Felnőtt, 20+ emberekről van szó, a férfi nyitott (de nem keresi a kapcsolatot), ahogy a nő sem, de róla nem tudni nyitott-e.

Figyelt kérdés

2021. márc. 29. 11:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Milyen helyzetben viselkedik ellentmondásosan, és mit takar ez? Ezeknek a tudatában könnyebb lenne válaszolni.
2021. márc. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
4 fős társaságban. Az ellentmondásos kimerül abban, hogy a nő csipkelődik, lekezelő stílusban beszél és nem egyszer elragadtatja magát, picit messzire megy. Nem mond durva dolgokat, de simán sértődés-alap amiket mond. A férfi idegei kötélből vannak, türelmesebb embert nem igazán találni a földön, de azért határozottan odalép, mikor belendül a nő. Mindemellett mikor kettesben vannak ez a csipkelődés elmúlik, mintha megszelidülne, illetve mikor elbúcsúznak/köszönnek egymásnak, akkor a nő kezdeményezi az ölelést. Legutóbb látszott rajta, hogy nem szívesen vet véget a programnak és megy haza, ezt üzenetben mikor mindenki hazament nyomatékosította is a férfinak.
2021. márc. 29. 11:26
 3/9 anonim ***** válasza:
77%
mert megjátsza magát a társaság előtt.
2021. márc. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Mert ezeket meg tudja tenni azert teszi meg.

Kicsit arra hajaz mikor egy pasi be van csicskulva.

2021. márc. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Vagy nem tudja, a férfinak bejön-e, mivel az nem közelít egyértelműen, vagy csak gyerekes és bunkó. A kettő közül valamelyik.
2021. márc. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

3-mas vagyok.


Azért ha egy felnőtt nő ölelgetést tud kezdeményezni, akkor szerintem kicsit jobban is tudna célozgatni, ha tetszene neki az adott pasi.


Még mindig tartom. Ha társaságban oltogatós meg csipkelődős, az a társaságnak szól és nem az egyénnek. Azért tudom, mert én is ilyen voltam, de ezen a stíluson már változtattam.


"Legutóbb látszott rajta, hogy nem szívesen vet véget a programnak és megy haza, ezt üzenetben mikor mindenki hazament nyomatékosította is a férfinak."

Neked mondta, hogy VELED volt jó, vagy a társaságnak? Mert ha az utóbbi és nem akar hazamenni, akkor meg lehet nem tud egyedül lenni.


Szerintem egy ember ne legyen kétszínű, mert ez gyerekes. Habár kezdeményezőnek tűnhet a csaj, én rákérdeznék miért viselkedik máshogyan.

2021. márc. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

#5 Ebben lehet valami.

#6 Egy szóval nem mondtam, hogy rólam van szó. Mindegy is kiről van szó. Egyébként ez a beszélgetés a srác meg a nő között zajlott le, neki mondta, hogy gyorsan elrepült az idő, nem a társaságnak. Ketten mentek ugye haza, akkor mondta. Egyébként segíts már ezt értelmezni, hogy szólhat ez a csipkelődés csak a társaságnak, mikor elég látványosan csak a férfival viselkedett így?

2021. márc. 30. 11:04
 8/9 anonim ***** válasza:

Talan mert nem irtad, hogy a pasival csipkelodik?


Amugy is, eleg gyerekes ez az oltogatos stilus, amit max tarsasagban mer megtenni, mert ugy erzi biztonsagban magat. Kettesben meg sebezhetonek, ezert valt stilust.


Azt hittem rolad van szo. Azt, hogy mas mit akar, milyen a mentalitasa, nem fogja megmondani itt senki. Kerdezten ra a srac, ennyi.

2021. márc. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

A kérdés szempontjából lényegtelen kiről van szó, tudok annyit én is a sztoriról mint láthatod.

Rá fog kérdezni majd bizonyára.

2021. márc. 30. 11:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!