Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Titeket mennyire zavarna ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket mennyire zavarna ha a párotokkal nem lehetne közös vérszerinti gyereketek?

Figyelt kérdés
Összejönnétek egy ilyen emberrel?

2021. márc. 29. 20:37
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
67%
Nem jönnék össze ilyen emberrel.
2021. márc. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
67%
Nem zavarna.
2021. márc. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Még abban a korban vagyok, hogy van esélyem saját gyerekre és szeretnék is. Szóval jelenleg kizárnám. De ha már 50 körül lennék, valószínűleg nem zavarna, vagy ha már lenne mástól és nem szeretnék több gyereket.
2021. márc. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Zavarna, de fiatal korban ezt nagyon kevesen tudják magukról (mármint hogy nem képesek gyermeknemzésre), ezért egy kapcsolatban nem lenne rögtön érv a szakításra/válásra.


Én lombikbébi vagyok 7 év próbálkozás után és van egy húgom aki a szüleimnek természetesen jött össze utánam, miután azt hitték volna, hogy már nincs remény. Ma már fejlett annyira az orvostudomány, hogy sok esetben ezt meg lehet oldani.

2021. márc. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
75%

"Ma már fejlett annyira az orvostudomány, hogy sok esetben ezt meg lehet oldani."

Én úgy értelmeztem a kérdést, hogy bizonyosan nem lehet az illetővel vér szerinti gyereked, sem természetes, sem mesterséges úton.

2021. márc. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
0%
Engem nem zavar, már szóltam a zöldségesnek...
2021. márc. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem kötekedés, de senki nem fogja neked azt mondani, hogy 0 az esélye, hogy gyereked legyen, mert nagyon sok kivétel van (pl én és a húgom is).
2021. márc. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
83%
Mivel én nem szeretnék soha gyereket, így nem zavarna.
2021. márc. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. De most vegyük úgy, hogy 100%, hogy nem lehet gyerek.
2021. márc. 29. 20:58
 10/21 anonim ***** válasza:
42%
Én meg olyan emberrel nem jönnék össze, aki szeretne közös gyereket.
2021. márc. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!