Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Titeket mennyire zavarna ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket mennyire zavarna ha a párotokkal nem lehetne közös vérszerinti gyereketek?

Figyelt kérdés
Összejönnétek egy ilyen emberrel?

2021. márc. 29. 20:37
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha amúgy minden nagyon jó akkor igen. Megoldanánk máshogy.
2021. márc. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavarna, nem szeretnék gyereket.
2021. márc. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit zavarna, de azért összejönnék vele.


Màr van gyerekem, nem tudom, hogy szeretnék e még, minden a partneremtől függ. Ha olyanba szeretek bele, akitől nem lehet, akkor elfogadom.

2021. márc. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Engem zavarna, mert fiatal vagyok és szeretnék gyereket. De ha már lenne vagy idősebb volnék, akkor nem lenne probléma.
2021. márc. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Most igazából az én véleményem nem oszt-nem szoroz. Vanak emberek, akiket zavar, van akiket nem. Olyan párt kell találnod, aki nem szeretne, vagy teljese oké neki az örökbefogadás.
2021. márc. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
80%
Nem zavarna. Viszont ha ő szeretne örökbefogadni, azt nem támogatnám. Vagy vérszerinti gyerekem legyen, vagy semmilyen. És inkább élek gyerek nélkül a szeretett társsal, mint egy számomra idegen gyereket neveljek. Nekem a gyerek kérdés nem az élet alfa és ómegája. Szeretnék, de nem mindenáron.
2021. márc. 29. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
84%
Nem fontos a gyerek, nekem ez nem akadály.
2021. márc. 30. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
6 év után fogant meg az első gyerkőc, soha egy pillanatra sem merült fel egyikünkben sem, hogy el kellene válnunk, amiért nem sikerül. Örökbe fogadtunk volna egy testvérpárt.
2021. márc. 30. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
70%
Én alapvetően nem akarok gyereket, a vőlegényem se (kb. az első randin letisztáztuk), de semmi kifogásom nem lenne az örökbefogadás ellen, ha nem lehetne saját gyerekünk. Százszor jobban zavarna pl. az exével közös fattya, meg a hétvégenket szétdúló láthatások! Egy ilyen kapcsolatba például soha nem mennék bele! (Még mielőtt megköveznétek: elvált szülők gyereke vagyok, és nagyon szerettem a "mostoháimat", mindig jól bántak velem, a valagam ki volt nyalva, szerintem ők is szerettek, és hálás is vagyok nekik, hogy ilyen nyílt szívvel fordultak felém! Csak egyszerűen nekem ez nem lenne pálya!)
2021. márc. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
84%
Nem zavarna, sőt. Nekem nem lehet gyerekem, így pont olyat kerestem, akinek szintén nem lehet/nem akar.
2021. márc. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!