Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti, hogyan kezeltétek, kezelné...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti, hogyan kezeltétek, kezelnétek, kezelitek, ha a férjetek jobban és többre értékeli a vérszerinti családját, mint a feleségét (15 éve)?

Figyelt kérdés
2017. márc. 16. 20:08
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Bármi van, nekik ad igazat. Az ö oldalukon áll. Nekik az igényeire figyel.
2017. márc. 16. 20:09
 2/19 anonim ***** válasza:
Kérdés: miért van ez így szerinted? miért értékeli többre, mint téged ennyi év után?
2017. márc. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Mert odahúz.

Nem szakadt le, olyan, mintha még oda tartozna.

Közel lakunk, egy tömmbben, csak nem egy emeleten.

2017. márc. 16. 20:12
 4/19 A kérdező kommentje:
Pld én állandóan szóváteszem, hogy ne cigizzenek a lakásba, ha a gyerekek ott vannak. Szerintük kötekedem ezzel és ezzel nincs baj, mert becsukják az ajtót.
2017. márc. 16. 20:15
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

attól, hogy még nem szakadt le, attól még tudja használni az eszét, nem? vagy tévedek? nem lehet nekik mindig igazuk.

szerintem egyébként nem tisztelhet téged, nem nézhet fel rád, ezért nem is vesz téged mérvadónak.


szerintem beszélgess el vele, mert ezt a problémát csak ti tudjátok megoldani.

2017. márc. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
25%

" olyan, mintha még oda tartozna. "


A család megmarad, Te nem biztos.

2017. márc. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
17%
Attól hogy van "új" családja az nem azt jelenti hogy el kell szakadnia a régitől..ne akard elszakítani őket...bárbi van az ember a családjához fordúl. És elgondolkodhatnál azon hogy mit is akarsz...nekem a családomnál nincs fontosabb!
2017. márc. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Ki akarja elszakitani? De az nem leszakadás, hogy nem velem, hanem az apjával akarja megbeszélni, hogy mi legyen a gyerekünk neve, hogy ha van valami a munkahelyen, én nem tudom, a családja igen, elöbb velük beszélné meg, hogy mikor vegyen ki nyári szabit, nekem meg bejelenti, hogy ez van.
2017. márc. 16. 20:36
 9/19 A kérdező kommentje:
Miért tiszteli az egyik a másikat? Mi az oka?
2017. márc. 16. 20:40
 10/19 anonim ***** válasza:
95%
Elgondolkoznék, hogy basszus, miért tizenöt év után jut eszembe ezen háborogni, miért nem volt annyi önbecsülésem a kapcsolat elején, hogy mikor észrevettem a tisztelet hiányát irányomba, nem mondtam neki, hogy fel is út...
2017. márc. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!