Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy csúnya arcú, megélhetési...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy csúnya arcú, megélhetési problémákkal küszködő (140 ezres kereset, amiből albérletet is kell fizetni), 25 éves nőnek van esélye párt találni?

Figyelt kérdés

2021. márc. 31. 17:45
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
76%
hasonló férfinál szerintem a legjobb keresni.
2021. márc. 31. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
84%
Attól függ, mitől csúnya az arcod?
2021. márc. 31. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
78%
Ismerkedj velem. Én sem vagyok szép és nem keresek én sem túl jól
2021. márc. 31. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
12%
Mi lenne, ha leérettségiznél és akkor 140 ezer felett kereshetnél?
2021. márc. 31. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Van érettségim. Kétszakos tanári mesterdiplomám van, gimnáziumi tanár vagyok.
2021. márc. 31. 17:58
 6/30 anonim ***** válasza:
27%
Az még rosszabb. Egy sem normális, aki tanárnak megy, mikor egy takarító is többet keres.
2021. márc. 31. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
93%

Ez szomorú. Mármint a kereseted.


Amúgy van esélyed rá persze. Csak ne legyenek túl nagy elvárásaid.

2021. márc. 31. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
94%

Természetesen van esélye. Az arc a külső fontos része, de egy ember megjelenésében, szexuális vonzerejében szerepet játszik a testalkat, a kisugárzás, és a személyiség is. Az arc csúnyasága is relatív, hiszen az esztétikája több tényezőből adódik. Lehet valakinek csúnya orra, de szép szeme, vagy karfiolfül mellé elbűvölő mosolya és így tovább. A legtöbb ember rendelkezik olyan vonással, amit valaki vonzónak talál.

Azt javasolnám, hogy a nő külsőre vele egy ligában játszó férfit válasszon, de a belső értékek tekintetében ne kössön kompromisszumot. Szűrje ki azokat, akik a (vélt) csúnyasága miatt esetleg könnyen kapható kalandot látnak benne, és csak szexet akarnak. Ha talál valakit, akivel összeköltözhet egy közös albérletbe, máris sokkal több pénze marad.

A kevésbé szép emberek is találnak maguknak párt, szóval csak bátran!

2021. márc. 31. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
67%
Igyekezz boldogabb lenni ez növepni fogja a kisugárzásod és ismerkedj mondjuk szintén tanárokkal.
2021. márc. 31. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
88%
Mindenkinek van esélye párt találni. Ne add fel! Ez nem a keresettől függ. Ha találsz valakit, aki szeret, akkor vele szegényen is boldogok lehettek.
2021. márc. 31. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!