Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiaknak miért nem szimpat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknak miért nem szimpatikus a klasszikus családmodell? Mi történt a világban?

Figyelt kérdés
Őszintén szeretném tudni mikor alakultak úgy a dolgok, hogy a férfiak már nem akartak családfők, támaszok, oltalmazók, bástyák lenni. Csak kölykök.

#férfiatlan #klasszikus család
2020. dec. 17. 18:11
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/127 anonim ***** válasza:
55%

Amikor a nők már nem akartak anyák lenni, csak minden hèten bulikázni a barinőikkel, utazgatni, wellnessezni, semmi felelőssèget nem vállalni.

Pontosan ekkor.

2020. dec. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/127 anonim ***** válasza:
67%

Én nő vagyok, és örülök neki. Én sem akarok háztartásbeli lenni, nem kell, hogy "uram" legyen.

Azt meg magyarázd el légyszi, hogy miért lenne valaki attól "kölyök", hogy nem klasszikus családmodellre vágyik?

2020. dec. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/127 anonim ***** válasza:
73%

Én családot akartam az exem inkább még élni akart...


értsd egyetemista pasikkal dugni 33 évesen. Egy pár évig bevált neki ez az életforma, most azt hirdeti, hogy a pasik nem akarnak gyereket, és sehol egy hozzá méltó férfi.

2020. dec. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/127 A kérdező kommentje:
Lehet hogy neked derogál otthon lenni, másnak a családért dolgozni megtiszteltetés. Attól, hogy egy férfi biztosítja az otthont, nem lesz az urad, hiszen te pedig az otthon melegét biztosítod. Lehet, hogy finomítanom kellett volna a kérdésen úgy, hogy mikor szorultak vissza ennyire a felelősségvállaló férfiak. Engem nem zavar, ha egy nő karrierista, szíve joga. Ahogyan nekem is szívem joga a családért élni. Virágozzék minden virág!
2020. dec. 17. 18:16
 5/127 anonim ***** válasza:
32%
Pont akkor, amikor a műköröm fontosabb lett mint az, hogy finomat tudjon főzni. (És ezzel nem azt mondom hogy a nő helye a konyhában van.. hanem az, hogyha néha kell, akkor össze tud rántani egy ehető fogást.)
2020. dec. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/127 A kérdező kommentje:
3-as, valószínűleg jobban jártál így. 5, azért erre elég sok nő képes, végignézve az ismeretségi körömön.
2020. dec. 17. 18:17
 7/127 anonim ***** válasza:
45%

6: tudom, hogy jobban jártam! csak arra célzok, hogy bizony ez a viselkedés nagyon nem a férfiak tulajdonsága.


Manapság kb mindkét nem ezt tolja ezerrel, aztán 35-40 évesen csodálkozik, hogy nincs család, és nem kell senkinek

2020. dec. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/127 anonim ***** válasza:
7%
Esküszöm, hogy én lennék ilyen, ha lenne mellettem egy olyan nő, amilyenek régen voltak a nők. Azaz tudták, hogy a férfi az URUK, és a férfi a főnök.
2020. dec. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/127 A kérdező kommentje:
8, én nem erre gondoltam. Nem az elnyomásra, hanem a klasszikus családberendezkedésre.
2020. dec. 17. 18:20
 10/127 anonim ***** válasza:
75%

"Attól, hogy egy férfi biztosítja az otthont, nem lesz az urad, hiszen te pedig az otthon melegét biztosítod. "


Dehogynem! Teljesen kiszolgáltatott helyzetben vagy, mivel nincs egy árva filléred sem, ami a tied. "klasszikus családberendezkedés" Ez erős megszépítés.


Mellesleg nem azért tanultam, hogy két felmosás között megfőzzek egy pörköltet.


Bár most is találsz olyan pasit, aki eltart, ha kiszolgálod, és úgy ugrálsz, ahogy ő fütyül. Lásd. a #8-at. Sok boldogságot! :D :D

2020. dec. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!