Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mostanában a kislányos milfekr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mostanában a kislányos milfekre izgulok, pedofil vagyok?

Figyelt kérdés

Nagyon bejönnek az anyukák, viszont inkább azok akiknek lányuk van.. kislányokkal nem akarnék semmit csinálni, tehát róluk nem fantáziálok!

De vmiért mégis jobban bejönnek azok akiknek van gyereke és az nem fiú



2021. ápr. 1. 09:27
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
94%
Mennyire vagy sikeres a nőknél a való életben? Elképzelhető, hogy a nők nem tartanak téged vonzónak, és az évek alatt az elutasítottság elferdült szexuális érdeklődést eredményezett.
2021. ápr. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
72%
Valószínűleg lány gyerekre vágysz, ez nem pedofília. Inkább a milfekhez való vonzódásod elemezd, ha 20-as éveidben jársz, mert nagyon kevés eséllyel fog összejönni.
2021. ápr. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
94%

hát nem egészen értem, mi lehet mögötte. de biztos, hogy nem pedofília, hiszen nem a kislányra izgulsz, hanem az anyukára, akinél éppenséggel adott egyfajta "körítés".

(engem is nagyon izgatnak a szexibbfajta anyukák, mégpedig akár kislányuk van, akár kisfiuk - akkor én most biszex pedofil vagyok? ugyan.)

2021. ápr. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 Hellmano ***** válasza:
74%
Hiába írod, hogy nem vonz a kislány, azért gyakorlatilag , mégis azt írod, hogy csak olyan nőkhöz vonzódsz, akinek kislánya van...szóval kicsit ellentmondást érzek a dologban.
2021. ápr. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
9%
Gyerekes nőkből én is a kislányosakat részesítem előnyben. A fiúk fejét fejét teledumálja a féreg apja
2021. ápr. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
88%
#5 nem mindig az apuka a féreg...
2021. ápr. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
94%
A kisfiuk inkabb anyasak, a kislanyok meg apasak, de ezen az oldalon nem varok fergezesnel tobbet...
2021. ápr. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
21%

6.-nak.


De. Mivel ő csinálja fel a nőt, és ő nem képes beidomítani, hanem inkább elválnak.

2021. ápr. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
70%

Idomitani? Ugorjon at tuzes karikan kozonseg elott?



Teged sem idomitott be senki rendesen

2021. ápr. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Nem lennél ennyire elítélő. Lehet, hogy egyszerűen már abba a korban vagy, hogy családot szeretnél és inkább lány gyermekre vágysz, mint fiúra.
2021. ápr. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!