Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Ti összejönnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti összejönnétek ilyen nővel?

Figyelt kérdés
A nő gyönyörű csakhogy több plasztikai műtéten esett át meg folyton sminkben van és a haja sem igazi. Az eredeti külseje viszont nagyon rossz volt. Ha nem, akkor mi az ami zavarna benne?
2021. ápr. 2. 19:36
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Én nem... Társat keresek, nem barbibabát.
2021. ápr. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%

Nem jönnék vele össze. Nem tehetek róla, de zavarna, hogy nincs rendben az önbizalma és ez garantáltan előjönne valamiben. A folytonos smink is zavarna.

(Ismerek olyanokat, akiken csak 1-1 plasztika volt, de még náluk is előjött a személyiségükben ez úgy, hogy csak utána tudtam meg a plasztikájukat. Szóval, szerintem nem vagyok "plasztika kompatibilis társ".)

2021. ápr. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

#2

Amennyiben barátnőről volt szó, nagyon nem volt szép dolog eltitkolnia ezt a dolgot előled.

2021. ápr. 2. 19:41
 4/9 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem ez attól is függ, hogy milyen plasztikai műtéte volt. Az orrműtét vagy a lógó mell felvarrása nem tesz senkit mű barbibabává, csak egyszerűen szebbé. Viszont a lufiszerű szilikoncicik, a felfújt ajkak és a műsegg nagyon visszataszító, ahogy a póthaj és a túlzásba vitt smink is.
2021. ápr. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

#4

Itt most természtesen ható plasztikáról van szó, nem az a tipikus műnő kinézet.

2021. ápr. 2. 19:52
 6/9 anonim ***** válasza:
33%
Hetero vagyok, igen.
2021. ápr. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
97%
#5 hát azért akinek póthaja van, rengeteg sminket használ és több plasztikán is átesett, ahogy ezeket a kérdésben írtad, szerintem max a saját fejében néz ki természetesen és nem kicsit testképzavaros😅
2021. ápr. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy az ilyen nők általában nem tudnak megállj parancsolni és előbb vagy utóbb úgy néznek ki, mint Michael Jackson, felduzzasztott ajkakkal.
2021. ápr. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem kis koromban a fülem állt el nagyon. 17 évesen megműttettem, és azota teljesen rendben vagyok magammal.
2021. ápr. 3. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!