Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak hogyan viszonyultok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak hogyan viszonyultok a vaginizmushoz? Összejönnétek ilyen nővel?

Figyelt kérdés
Gyógyítható, de komplex betegségről van szó. Lenne annyi türelmed, hogy kivárd, és összejönnél ilyen nővel, vagy automatikusan kizáró tényező, és kuka az illető? Emiatt van bennem félelem az ismerkedés terén, és kíváncsi vagyok a véleményekre.

#Vaginizmus, zárkózottság
2020. dec. 25. 15:42
1 2 3 4 5 6 7
 1/70 anonim ***** válasza:
66%
Nem szeretnéd leírni mi az?
2020. dec. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/70 anonim ***** válasza:
32%
Nem értem mit mond, tolmácsot szeretnék kérni.
2020. dec. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/70 anonim ***** válasza:
23%
Félnék, hogy összeragadnánk, mint a kutyák. Ez kb. olyan lenne, mintha satuba tenném a faxom.
2020. dec. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/70 A kérdező kommentje:
3# Ilyen nem történhet meg, mivel ennél a betegségnél esélyed sem lenne a satuba tenni. :)
2020. dec. 25. 15:50
 5/70 Noren1989 ***** válasza:
65%

Volt ilyen nőm. Nettó 2hónapig bírtam vele.


Szóval maradjunk abban, hogy kizàró ok.

2020. dec. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/70 anonim ***** válasza:
79%

Kicsit volt az exemnek is, sok odafigyelés, türelem, szeretet kell hozzá. Ha más gondom nem lenne, simán összejönnék egy ilyen lánnyal. Azt hiszem ez nem lehet gond 😌


20F

2020. dec. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/70 anonim ***** válasza:
83%
biztos nehéz lenne, de ettől még nem riadnék vissza, főleg ha nagyon szimpatikus a nő!
2020. dec. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/70 anonim ***** válasza:
39%

Úgy hallottam, hogy van olyan, hogy a nőnek behatolás előtt összeszorul a hüvelybemenete, tehát lehetetlen a behatolás.

A másik eset, amit hallottam, illetve orvos írta könyvben olvastam, hogy aktus közben a nő megijed (megjött a férj, valami csörömpöl, zuhan, zajt csap...), tehát a nő ezekre úgy reagál, hogy összeszorul a hüvelybemenete és "rabul ejti" a férfi "büszkeségét". Ez a férfinek nagyon kellemetlen, sőt veszélyes, hiszen a hímvessző tele van vérrel, de nincs meg a vér körforgása. Orvos egy injekcióval feloldja a görcsöt. Olyat is hallottam, hogy anélkül, hogy a nő tudná, egy tűvel picit meg kell őt szúrni és az újabb ijedelemre megszűnik a szorítása, de lehet, hogy ez csak üres duma.

2020. dec. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/70 A kérdező kommentje:
A behatolás lehetetlen. A másodikról nem hallottam. :O
2020. dec. 25. 16:10
 10/70 anonim ***** válasza:
84%

Ha a ti esetetekben lehetetlen a behatolás, de szereted a nőt, akkor bizonyára tudsz várni a kikezeléséig.

A 2. verzióról bővebben itt olvashatsz: Dr Hirschler Imre: "A nők védelmében" c. könyve. Az 50-es évek elején jelent meg. Esetleg Dr. Budai Béla szexualitásról szóló könyve, de a címére nem emlékszem (Talán: "A nemi élet"). Ugyan ilyen tájban forgott közkézen a középiskolások között. (érdeklődj antikváriumokban, könyvtárakban...).

2020. dec. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!