Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mindig azért szakítottak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig azért szakítottak velem mert nem vagyok jó a szexbe. Van értelme probálkoznom ha kevés vagyok a nőknek?jól érzem hogy már késő nekem? 32f

Figyelt kérdés
2021. ápr. 2. 21:52
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Olvassál a témában könyveket. Sokat segít a dolgon.
2021. ápr. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%

Szexkapcsolat? Ki tudnád magad művelni.

A jó szex sokat számít. Anélkül nincs harmónikus és hosszútávú kapcsolat.

2021. ápr. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
97%
Pontosabban? Mi nem jó?
2021. ápr. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%
lehetséges nem izgatod fel kellően a nőt, rosszul ujjazod , a puncit nem csak tele köpködjük nyállal nyalás közben mert attól nem lesz izgatottabb a nő, és meg kell találni a megfelelő pózt mérettől függően , pl ha nagy a dákesz akkor nem kutyuspózba toljuk mert a méhszáját szét bököd egyrészt, ha nem inkább szét teszed a lábát amennyire tudod hogy minél tágabb legyen az a hüvely, ha kicsi a pénisz akkor meg össze kell masnizni a nő lábait hogy valamit érezzen belőle szerencsétlen nő.
2021. ápr. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
96%

Kezdetnek vegyél elő egy anatómiakönyvet, és nézd meg mi hol van jó alaposan.


Szánsz elég időt a nyalásra? Szex előtti harminc másodperc nem ér. A hölgyeket érdemes szájjal és ujjal addig kényeztetni, amíg ők kérnek hogy a farkadat magukban érezhessék.


Behatolás közben érdemes a nyálas hüvelykujjal a csiklót izgatni, ez nem minden pózban lehetséges, de sokban igen.


G-pontot megtalálod ügyesen?

Amikor egy kis péniszű pasival voltam, (idősebb volt, tapasztalt) szex közben gyakran ujjazásra váltott egy pár mozdulat erejéig, és célzottan a g-pontot támadta be, ettől a behatolás is sokkal izgatóbb volt. Életem talán legjobb szexe volt, pedig a pasi nem volt sem extra dögös, sem nagy mérettel megáldva.


Alapvetően azt gondolom, hogy a szex minőségén sokat javít, ha elfelejted hogy TE szeretnél elélvezni. Ha nem is állandóan, de rendszeresen érdemes a behatolás után folytatni a kényeztetést, esetleg második kört bevetni, akkor is ha te már nem fogsz tudni elélvezni, vagy nem sokat érzel belőle.


Remélem segítenek a tippjeim. Egyébként egész jó tanító írások találhatók a neten, csak kutakodni kell.

23N

2021. ápr. 3. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%

5-ös nagyon rendes csaj vagy jó látni hogy vannak ilyenek is.


kérdező esetleg tudsz gyakorolni prostival,annyira nem ajánlom mert sok a kockázat de ha nem csak tankönyvben akarsz gyakorolni jó a prosti érezheted a puncit és ha kedves a csaj tényleg megtanít mit hogyan kell,na és te is élvezni fogsz tutira.Viszont ezt inkább végső estben én 20 éveim elején vagyok esélytelen a nőknél de így is megbántam folyamatosan azon kattogok hogy mi van ha elkaptam valamit egyszer voltam orvosnál nem csinált teszteket azóta csak várok és inkább a magán szektorban fogok vizsgálatokat csináltatni ami nem olcsó min 60 ezer szóval 20 a prosti és 1óra most 60 az orvos és már 1 éve tervezem hogy megyek és egyébként tünetem nincsen szóval valószínű nincs baj.

2021. ápr. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
92%
De amúgy mi a probléma? Mert az, hogy nem vagy jó a szexben, az elég tág. Ha csak ügyetlen vagy, az nem baj, azon lehet segíteni. Ha viszont pl potencia problémáid vannak, az másik kérdés. Azon is valószínűleg lehet, csak másképp.
2021. máj. 27. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Szexkapcsolatot felejtsd el. Ezen tényleg csak az utánaolvasás, illetve egy szerelmes nő segíthetne.

Szexkapcsolatban, ahol semmi más nem köt a másikhoz, mint a szex, legtöbbször az első alkalom az egyetlen esélyed. Ha azt nem élvezi, keres mást, mert élvezhetetlen szexért senki nem fog benne maradni egy érzelemmentes kapcsolatban. Ez nem gonoszság, egyszerűen azt fogja hinni, hogy veled ilyen lesz mindig a szex.


Ha az ember szerelmes, akkor nem adja fel rögtön az első balul sikerült szexnél, mert annál sokkal több köti a párjához. És akkor van esély, hogy sikerül egymáshoz csiszolódni, ellazulni, kitapasztalni a másikat. A szerelmesek észrevétlenül tanulják meg egymást, mert ha az ember szerelmes, akkor egy sima ölelés is gyönyörteljes tud lenni szex nélkül, tehát nem olyan tragédia, ha maga az aktus balul sül el, mert később egyre jobb és jobb lesz. De ezt egy érzelemmentes kapcsolatban nem fogja kivárni senki.

2021. máj. 28. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!