Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van-e értelme egy túlsúlyos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van-e értelme egy túlsúlyos férfinak jól kinéző nőknél próbálkozni?

Figyelt kérdés

Szándékosan "jól kinézőt" írtam, tehát nem kizárólag a konkrétan csinos csajokra gondolok, hanem a husi, de szép arcúakra is.


Ugye itt két iskola létezik. Az egyik szerint fölösleges, mert folyamatosan csak a kosarak fognak érkezni, ami az alapból is alig-alig létező önbizalmat is elpusztítja.


A másik a nagy számok törvényére esküszik, és még ha százból is lesz egyetlen eredmény, az is pont eggyel több, mint próbálkozás nélkül. Itt a kérdés az, hogy van-e reális esély arra az egyre is.


A további kérdéseket megelőzendő: igen, én vagyok az a túlsúlyos férfi, és utóbbi szemléletet erősítettem egészen idáig. Mondjuk nem élőben szólítottam le senkit, csak társkeresőkön a szó legszorosabb értelmében ~2500 lájkból, szívecskéből, jobbra húzásból, üzenetből lett 4 randi. Ebből kettő ugyanazzal a lánnyal. Na most ez nem túl combos, így most már azon agyalok végső elkeseredésemben, hogy le kellene szólítanom, aki nekem tetszik, csak az a kérdéses, van-e ennek bármi haszna, vagy ugyanúgy pofára esek, csak immáron közönség előtt.


2019. márc. 9. 21:20
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
30%

Egy túlsúlyos férfi miért akar szép nőt? Ahhoz olyan külső is kéne! Fogyj le, te di..sznó.


Egyébként a szépség mindenkinél mást jelent. De én pl. össze nem jönnék egy egészségtelen életmódot folytató elhízott emberrel.

2019. márc. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy túlsúlyos, akkor sincs
2019. márc. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
64%
#2 A külső nem minden. Neked pl a lelked ronda. Szóval, először a saját udvarodon söprögess.
2019. márc. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
Nincs
2019. márc. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
94%
Hiába indulsz egy Forma-1-es futamon egy trabanttal full utolsó leszel. Na pont ez van a csajozásban is. A saját ligádba indulj, és ott lehetsz bajnok. Más ligában csak full utolsó.
2019. márc. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
18%
6#, mintha a kövér nők hajlandóak lennének a hozzájuk hasonlóan kövér férfiakkal foglalkozni...
2019. márc. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
34%

#4


Miért lenne a lelkem ronda? Ja, mond meg az igazat és betörik a fejed. Értem már. Nem baj, de én legalább soha nem hazudok, sok más emberrel ellentétben.


Külső plusz belső alkot egy kerek egészet. A kettő együtt az oké, nem külön-külön.

2019. márc. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
Ha sok pénzed van akkor még így is tuti sikered lesz
2019. márc. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Szia! A saját példánkból kiindulva igen. A férjem túlsúlyos, én nem, és "jól kinéző" nőnek számítok. Az van emögött, hogy én alapvetően a "nagydarab" férfiakat szeretem, a vékonyakat nem bírom. Viszont a nagydarab nem zsírosat jelent, fontos, hogy a testalkata arányos legyen. A férjem a testtömeg indexe alapján túlsúlyosnak számít, viszont eleve jó felépítésű, magas, széles vállú. Mindig sportolt (úszás, kosárlabda, bicaj, kondi), most is, így izmos. Pl. a lábai kifejezetten kidolgozottak, erősek a hátizmai, vannak karjai, szóval nem aránytalanul pókhasú. Hanem "egyformán nagy" mindenhol és nem löttyedt. Ő az az alkat, aki sose lesz vékony, aminek örülök, de nem hagyja el magát. Ami szintén elég fontos. Engem esztétikailag nem zavar, ha valaki "zsírosabb", nem ilyen izmos, mint ő, volt olyan pasim, aki az itteni kommentek alapján és a mai divat alapján "disznónak" minősül, szuper volt vele is a szex. (A kapcsolatnak azért lett vége, mert gyakorlatilag folyamatosan csalt, én azt hittem, a barátnője vagyok, aztán kiderült, hogy csak az egyik.) Ezt a pasit legszívesebben minden önbizalomhiányos túlsúlyosnak megmutatnám, nem hiszed el, hány és milyen nöje volt. Más kérdés, hogy végül egy kevésbé előnyös külsejű nő mellett "állapodott meg" névleg, akitől gyereke lett. Gondolom, mert ő eltűri ezt a félrejárást, amit nem is nagyon titkol. A férjemnél az is nagyon sokat számít, hogy ad a külsejére, jól öltözik (mármint nem divatosan, lévén 40 felett, hanem klasszikusan elegánsan, férfiasan) pl. edzésen kívül sose vesz fel pólót, sportcipőt, klasszikus inges típus. Klassz hajat vágat magának (eleve van haja, ami végülis adottság, de ebben a korban kifejezetten szerencsés). Gyönyörű kék szeme van. És ez csak a külseje, nyilván a személyisége a lényeg, most itt nem erről volt kérdés, de nagyon sokat számít. Így, hiába túlsúlyos és én nem, szerintem nem hat furcsán egy csinos nővel, mert harmonikus a külseje, ápolt, elegáns, kedves, vidám, energikus. Ez másokban is mindig rokonszenvet ébreszt, férfiakban, nőkben. Ő tipikusan az a férfi, aki túlsúlyos létére a mai látszat orientált világban is sokat ért el, mind karrier, mind emberi kapcsolatok révén. De ehhez az kellett, hogy hajlandó legyen kihozni magából a legjobbat. Neki is volt problémája a súlyával kamaszként, de aztán befejezte a siránkozást és nem görcsölt rajta. Tett azért, hogy jobban érezze magát a bőrében és ez a kisugárzásán is meglátszott egy idő után. Én több súlyt is elfogadnék rajta, de az tény, hogy a sport, normális étkezés nagyon fontos az egészség miatt, ha sokáig együtt szeretnénk még lenni. Ő a súlya miatt nagyon a határon van, hogy egészséges maradjon, oda kell figyelnie. (Mondjuk sokkal jobb az állóképessége, mint az enyém, hiába vagyok normális testsúlyú és edzek szintén.) Pl. a laborértékei is jobbak, szerencsére mindkettőnké normális, de oda kell figyelni, hogy így is maradjon. Szóval igen, van értelme túlsúlyosként ismerkedni, sőt. :)Sok sikert!
2019. márc. 10. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
71%
#8 Nem az igazsággal van baj, hanem azzal, hogy te élvezed, hogy megalázol és sértegetsz másokat névtelenül.
2019. márc. 10. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!