Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Melyikre költsem a pénzem, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyikre költsem a pénzem, ha sikeres akarok lenni a nőknél?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 3. 15:01
A kérdező szavazást indított:
Haj transzplantáció, majd finaszterid kúra
Szteroid ciklusok. A hajam kihullik, de cserébe sokkal izmosabb leszek (nehezen fejlődő vagyok)
Motor jogosítvány megszerzése, majd Yamaha MT-10 naked bike
Ford Mustang
24 szavazat
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mind4 egyszerre 😊
2021. ápr. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
92%
olyan nincs, hogy agyra?
2021. ápr. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:

1: Az első 2 igazából kiüti egymást valamennyire. Sajnos olyan hajam van, hogy szerintem amíg naturál vagyok, pont nem lesz vele gond. Egy DHT alapú anabolikus szteroid nagy mennyiségben viszont levinné az egészet pár hónap alatt. Maximum olyat lehetne, hogy egy Trt terápiával kicsit megdobnám a tesztoszteronszintemet (a modell testhez ez már elég is lehet), közbe pedig a Finaszteriddel védekeznék a DHT konverzióval szemben.


A második 2 is kiüti egymást, mivel egyiket se tenném igazán ki az ég alá és 1db parkolóhely van.

2021. ápr. 3. 15:36
 4/30 A kérdező kommentje:
2: Az ma már nem érdekli a nőket, mivel a fejlődésük megragad 12 éves korban.
2021. ápr. 3. 15:37
 5/30 anonim ***** válasza:
85%

Kérdező, szerintem nálad teljesen mindegy :)

Inkább add fel, akkor legalább nem hergeled magad feleslegesen.

2021. ápr. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
87%
Analitikus terápiára. Utána térjünk majd vissza a péniszhosszabbítókra amiket felsoroltál.
2021. ápr. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
96%
szerintem inkabb a te fejlodesed ragadt meg 12 eves korban. amugy ha ennyire butanak nezed a noket, minek akarsz teperni naluk, mint egy csicska?
2021. ápr. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
95%

Szia a motor jogsit megcsinálni majd megvenni azt a motort h csajozzál...csúnya pofára esés lesz.

1 a motorodat pasik fogják megcsodálni.

Amelyik csaj csak azért megy el veled mert menő mocid van valahova az pont annyit is ér...

2;2évig nem is ajánlatos elvinned vele valakit..(ha baleseted lesz nagyon megütöd a bokád.)Plusz valami szivatós rendőrt kapsz és félre állít akkor is meg szivhatod.A sisak sem olcsó...ahány lány annyiszor veszel és viszel magaddal egy sisakot?

3;NEM KEZDŐ MOTOR...jó esetben csak a saját nyakad töröd ki.

4;ugye tudod h a menő motoros ruciba totál bele fogsz sülni izzadni..mikor oda mész életed szerelméhez elsőnek...úgy fox kinézni mint egy hering a szaunába.


Motorozás tipikussan nem az a dolog amit a csajozásért csinál az ember.Csak egy kicsit eltorzítják a filmek ezt a képet ezért tünik annak.


UI:ja és kevesen szeretnek utasként motorozni..(nem viccből hívják rinya padnak az utas helyét.)



Ha ilyenekbe látod a sikert a csajokhoz akkor kocsi..(és a hátsó ülés még jól is jöhet majd:)

2021. ápr. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
7: A férfiak körében a nőkhöz való hozzáférés egy státusszimbólum. Aki ebben sikeres, teljesen máshogy kezelik. Ezen kívül ott van a biológia vágy is, amit nem igazán tudok elnyomni.
2021. ápr. 3. 16:02
 10/30 A kérdező kommentje:

1. A lányokat nem érdekli... na jó igen de az olyan is. Szerintem minden lány olyan, max megjátszák magukat.

2. A egy párkapcsolat átlagosan 2 -3 évig tart, arra boldogan vennék egy sisakot a lánynak.

3. Jogos. Viszont olyan kéne, amivel ki tudnék menni az autópályára is.


"Ha ilyenekbe látod a sikert a csajokhoz akkor kocsi":


Én a motort kicsit life hack -nek látom, mivel egy 1000 köbcentis motor ugyanazt a csodálatot kapja az emberektől, mint egy 40 milliós sportautó és ugyanolyan gyorsan is tudok vele menni, miközben a sebességélmény sokkal jobb. Az ár viszont 40 -el szemben csak 5 - 6 millió forint, a fenntartás olcsóbb és még környezetbarát is.

2021. ápr. 3. 16:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!