Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek csak indok volt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek csak indok volt a férfi részéről hogy befejezte az ismerkedést?

Figyelt kérdés
Sziasztok, 3 randim volt egy 30-as pasival. Nagyon kedves volt, mindegyikre hozott valami apróságot, tervezte a további randikat. Még nyárra is tervezett kettesben programot. Történt tegnap hogy a 4.randi előtt kérdezte tőlem mennyi szendvicset készítsen nekem másnapra. Írtam neki hogy maximum egyet kérek mert nekem kellemetlen más előtt ennem. Erre a válasza kicsit sértő volt, viccet csinált belőle. Olyat írt hogy akkor a kocsiba mögém ül hogy ne lássa ahogy eszem, és megkérdezte röhögő fejekkel hogy így elég romantikus lesz-e? Írtam neki hogy én ezt nem viccből mondtam, írta tudja csak próbálta oldani a dolgot. Írtam neki semmi baj nem haragszom, és ezért nem szoktam elmondani ilyen dolgokat mert van aki viccet csinál belőle. Azután leírta hogy tudja hogy megbántott és azon sem csodálkozna ha lemondanám a randit. Erre annyit írtam valóban nincs sok kedvem holnap találkozni és az hogy ismerkedés elején kellemetlen más előtt ennem gyakori dolog. Válaszolta hogy megértette, elfogadja majd tisztában van azzal hogy innentől kezdve nem sok esély van bármire,sejti hogy kettőnk között ez ennyi volt, nem fog zavarni és reméli találok egy olyan pasit aki nem akkora paraszt mint ő, majd elköszönt. Én meg csak néztem hogy ez mi mert semmi olyat nem mondtam neki hogy ennyi volt, vagy nem találkozom vele. Konkrétan úgy érzem kiadta az utam egy mondvacsinált okkal. Életembe nem futottam bele ilyenbe és érdekelne más véleménye hogy ez mi volt? (semmi testi dolog nem történt köztünk csak puszi, tudta hogy nem azonnal lefekvős nő vagyok)

#randizás #nehéz ismerkedni
2021. ápr. 4. 11:49
1 2 3 4 5 6
 31/59 A kérdező kommentje:
Szóval itt mindenki szerint tök korrekt volt a csávó és nem egy kis semmi indok miatt farolt ki az ismerkedésből? Én azt gondolom csak indokot keresett rá. Semmi több nem volt. Persze miután dobott és az rosszul esett már próbálta volna helyrehozni és olyanokat írt hogy tudja sok időbe telik de helyrehozza stb..nah azóta is keresett. Az evésről meg utoljára eszem étteremben, munkahelyen is a munkatársaim előtt. És nem azt írtam neki hogy nem fogok enni a szendvicséből, hanem hogy elég 2 mivel nekem kellemetlen más előtt ennem randin. Ennyi. Mi köze ennek a szexhez vagy bármihez?
2021. ápr. 4. 15:06
 32/59 anonim ***** válasza:
90%
ilyenkor az érdekel h valóban ennyire vicces fogyatékod van h nem érted vagy kajak nem?
2021. ápr. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/59 anonim ***** válasza:
90%

Nem csoda, hogy elköszönt.

Még férfi létére ő készül szendviccsel. Megértő, hogy nem szeretsz más előtt enni, inkább próbálja elviccelni. Ahelyett, hogy vevő lennél a poénra, még megsértődsz.

Kinek lenne kedve olyan emberrel randizni, akivel nem egy nyelvet beszélnek humor terén? Egyik legfontosabb egy kapcsolatban.

Az meg, hogy felnőtt nő létedre nem eszel mások előtt...addig rendben, ha azt mondod, hogy ne legyen mancsos a kaja, ne folyjon belőle a ketchup, de hogy egy sima szendvicset is alig...

2021. ápr. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/59 A kérdező kommentje:

Mindenki mennyire kivan akadva ezen a kaja témán :). Igen ez nekem az elején problémás ez van. Másnál soha nem volt gondom belőle, sőt mindegyik exem hasonló volt és ők sem ettek szívesen ismerkedés elején. Nem olyan ritka ez.

És mint mondtam nem ezen sértődtem meg hogy elviccelte hanem azon hogy a számba adta hogy: nem csodálkoznék ha ezek után lemondanád a randit, mert akkora paraszt vagyok és jobb is lesz neked nélkülem, szia. Értem én hogy rosszul kommunikáltam én is. Aláírom hogy sértő volt azt írnom hogy valóban nem szívesen találkozom veled, de azután hogy elköszön majd próbálja helyre tenni azt nem értem. Elküldtem egy férfi havernak a levelezést és azt mondta semmi olyat nem írtam amire azt hihette a pasi hogy részemről ennyi volt. Minden mondatom után mosoly jelet tettem hogy érezze tényleg nem haragszom a poénkodásért. De belelovalta magát abba hogy ennyi volt és konkrétan dobott. szerinte ennyi történt

2021. ápr. 4. 15:31
 35/59 anonim ***** válasza:
89%
Nem érted. Mindegy min sértődtél meg. A probléma már ott elkezdődött, hogy még a poénját sem vetted, még arra is savanyúan reagáltál.
2021. ápr. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/59 A kérdező kommentje:
Biztos neki is jól esett volna ha én meg azon poénkodok miért hiányzik egy foga elöl. Mindenkinek vannak gyagyái, hiányosságai, rigolyái. Nekem eszembe nem jutna más ember hülyeségéből viccet csinálni, pláne ismerkedéskor. Én beismertem hogy ez a hiányosságom hogy nehezen eszem ilyen esetben pont. Elviccelte, rosszul esett okés de ez miatt megszakítani egy ismerkedést nekem csak indoknak tűnik és nem oknak. És legyünk öszinték azért a férfiak sokkal több hülyeséget is elnéznek a nőnek ha az kell nekik...
2021. ápr. 4. 15:43
 37/59 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem nézzük el, max azok akiknek tényleg mind1 csak nő legyen.
2021. ápr. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/59 anonim ***** válasza:
80%
De nem igaz ,hogy nem látod ,hogy azért köszönt el ,mert utólag belátta ,hogy ezzel téged megbántott és kb a félelmét írta le ,hogy akkor most ez ennyi volt. Abszolút nem gondolta komolyan.De mindegy is.Fogatlan ,amúgy is jobb nő vagy nála akkor mindegy.
2021. ápr. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/59 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó ezt értem, de akkor én sem vagyok köteles elnézni hogy poént csinál belőlem valaki és 5 röhögős fejjel leírja hogy akkor hátra ülök a kocsiba mögéd hogy ne lássam ahogy eszel és ez ugye romantikus lesz? Értem én ezt a nagy önérzetet de nem véletlen hogy annyi egyedülálló férfi meg nő van manapság mert az alap tisztelet hiányzik a másik ember felé és a legkisebb nehézségre mindenki dobbant.
2021. ápr. 4. 15:59
 40/59 anonim ***** válasza:
67%
Te kis zabagép küld el számát én megeszem a szendvicsét és mindenki boldog lesz! Te me regisztrálj fel egy társkeresőre és írd a bemutatkozáshoz, hogy ne etess .
2021. ápr. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!