Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek csak indok volt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek csak indok volt a férfi részéről hogy befejezte az ismerkedést?

Figyelt kérdés
Sziasztok, 3 randim volt egy 30-as pasival. Nagyon kedves volt, mindegyikre hozott valami apróságot, tervezte a további randikat. Még nyárra is tervezett kettesben programot. Történt tegnap hogy a 4.randi előtt kérdezte tőlem mennyi szendvicset készítsen nekem másnapra. Írtam neki hogy maximum egyet kérek mert nekem kellemetlen más előtt ennem. Erre a válasza kicsit sértő volt, viccet csinált belőle. Olyat írt hogy akkor a kocsiba mögém ül hogy ne lássa ahogy eszem, és megkérdezte röhögő fejekkel hogy így elég romantikus lesz-e? Írtam neki hogy én ezt nem viccből mondtam, írta tudja csak próbálta oldani a dolgot. Írtam neki semmi baj nem haragszom, és ezért nem szoktam elmondani ilyen dolgokat mert van aki viccet csinál belőle. Azután leírta hogy tudja hogy megbántott és azon sem csodálkozna ha lemondanám a randit. Erre annyit írtam valóban nincs sok kedvem holnap találkozni és az hogy ismerkedés elején kellemetlen más előtt ennem gyakori dolog. Válaszolta hogy megértette, elfogadja majd tisztában van azzal hogy innentől kezdve nem sok esély van bármire,sejti hogy kettőnk között ez ennyi volt, nem fog zavarni és reméli találok egy olyan pasit aki nem akkora paraszt mint ő, majd elköszönt. Én meg csak néztem hogy ez mi mert semmi olyat nem mondtam neki hogy ennyi volt, vagy nem találkozom vele. Konkrétan úgy érzem kiadta az utam egy mondvacsinált okkal. Életembe nem futottam bele ilyenbe és érdekelne más véleménye hogy ez mi volt? (semmi testi dolog nem történt köztünk csak puszi, tudta hogy nem azonnal lefekvős nő vagyok)

#randizás #nehéz ismerkedni
2021. ápr. 4. 11:49
1 2 3 4 5 6
 41/59 A kérdező kommentje:
Kedves 38-as azért köszönt el mert az hitte vérig sértett. Ezt írta de mondtam neki hogy nem sértődtem meg ezen. Azon inkább hogy kifarolt a dologból de miután egy férfi kvázi dob egy nőt nem nagyon van visszaút mert legközelebb is megteszi. Elég könnyen elengedte nyilván oka volt rá. Az meg hogy fogatlan tény, nem véletlenül nem mosolygott csak ritkán, de ezzel nekem nem volt bajom, soha nem hoztam fel neki.
2021. ápr. 4. 16:03
 42/59 anonim ***** válasza:
28%
Várja, hogy most te fuss utána
2021. ápr. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/59 anonim ***** válasza:
100%

"Elég könnyen elengedte..."

Dehogy, ott kapálózik még szerencsétlen, írtad is, hogy rengetegszer bocsánatot kért.

Azért "farolt ki", mert már előre látta, hogy ezzel a viccel elkaszálta magát, és gondolta, megkönnyíti neked, lekoptatja magát helyetted. Hidd el, egy csomó férfi rengetegszer belefut abba, hogy lekoccolják, ő csak kedvesen beletörődött, hogy megint ez lesz, mert annyira vérmes komolyan elkezdtél hisztizni a kaja meg a vicc miatt. Méltósággal tudomásul vette, hogy elrontotta, és szépen elköszönt volna. Neked kéne most bizonyítanod, hogy rosszul látta, és szeretnéd folytatni. Ennek ellenére ő is megkeresett utána, mert rájött, hogy félreérthetett. Erre te meg ezen hisztizel. Vegyél egy nagy levegőt és döntsd el, hogy képes vagy-e vele kommunikálni rendesen. Mert abszolút semmi sincs veszve, meg nem kell itt büszkélkedni, hogy "hát ha ő csak 100 kört fut utánam, akkor az nem elég", vagy épp "a férfi dob egy nőt, akkor most meg mit akar??", mert nem dobott, csak magára vállalta a kudarcot, mert úgy érezte, nem szívesen folytatnád vele, ami eléggé következik abból, hogy azt írtad, nincs kedved találkozni.

Ő benne lenne a folytatásban, te variálsz a semmin. Ő csak óvatos és udvarias, nem akar kellemetlen, levakarhatatlan nyomulós lenni. Te jó ég, hogyhogy nem érted? Döntsd el, érdekel-e a pasi. Ezek alapján nekem nagyon szimpatikus, csak kicsit óvatos, de valószínűleg van rá oka, biztos csalódott már ő is.

2021. ápr. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/59 anonim ***** válasza:
22%
Azért harmadik randin már illik megkefélni a nőt...
2021. ápr. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/59 anonim ***** válasza:
64%
Én tényleg igyekszem haladni a korral, hogy léteznek ilyen meg olyan gátlások, mentális problémák, de ez a "nem merek enni más előtt", hát szerintem ez egy nettó picsáskodás, már bocs. Ilyen elven egy étterembe nem mész el egy pasival? Komolyan, kezeltesd magad.
2021. ápr. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/59 A kérdező kommentje:
Kocsiba nem eszem mi nem világos ezen? folyton leeszem magam az autóban
2021. ápr. 4. 20:46
 47/59 anonim ***** válasza:
83%
Mennyire jól tette h kirakott, most minket fárasztasz a hülyeségeddel nem őt
2021. ápr. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/59 anonim ***** válasza:
77%

"Írtam neki hogy maximum egyet kérek mert nekem kellemetlen más előtt ennem."


Ezt írtad, ugyebár.

2021. ápr. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/59 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem egy hp kategóriás nő vagy, csak nyert a srác, hogy lelépett.

Vegyél macskát magadnak.

2021. ápr. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/59 A kérdező kommentje:
Ma megbeszéltük a dolgokat és találkozni fogunk :)
2021. ápr. 4. 21:34
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!