Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van itt más férfi is, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt más férfi is, aki azért nem keres párt, nem ő maga nem családfenntartó típus 30 felett sem (nem keres legalább 300 nettót) és nem is annyira ügyes ezermester, hogy mindenben megfeleljen a nőknek (villanyszerelés, stb)?

Figyelt kérdés
Ugye én átlag diplomásként gázul keresek, ez nagy visszatartó erő 34 évesen. Emiatt 100/99 nő nem is tudna rám férfiként felnézni, mert aki az államnak dolgozik, az beteg ember (csóró) a szemükben. A másik az, hogy annyira ügyes sem vagyok. Édesapám hamar meghalt, nem tudott megtanítani semmire. Olyan vidéki helyről származok, ahol mindenki ezermester. Mindenki saját maga rakja fel a tetőcserepet, saját maga burkol, gázkazéntjavít, villanytszerel, vízvezetékeket köt be, új kerítést rak haverjával, csempézik, fúr-farag. De 10/9 ember olyan ott, így anyám belém nevelte ezt is, hogy sérült vagyok, mert ezekben nem vagyok jó. Pl mi az, hogy nem tudsz megjavítani egy motorhibás mosógépet, itt az utcában mindenki meg tudja csinálni... ez a srác egyedül rakta le a laminált padlót, egyedül korszerűsítette a fűtését, mi az hogy 2 nap alatt nem fűrészelsz fel 15 köbméter fát és hordod be, amikor a szomszéd 1 hét alatt megcsináklta ezt 60 évesen, Stb. Vidéken senki sem fizet semmiért, mindent maga csinál. Így kb az önbizalmam is a nullán van.
2021. ápr. 4. 12:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Neked először pszichológus kéne, nem nő.
2021. ápr. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem is inkább egy szakembert kellene előbb felkeresned...
2021. ápr. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
Keress egy jó pszichológust (nem nem irat föl és töm tele gyógyszerel az a pszichiáter és oda kényszer beutalóval szoktak küldeni ebereket).
2021. ápr. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem is szakember kellene.


Amúgy az internet világában utána tudsz nézni dolgoknak. Pl. laminált padlóból kapni kirakósat, azt nőként én is le tudtam rakni, csak rá kellett keresnem, hogy mit-hogyan és megoldható, ehhez erő sem kell.


Egyébként mit dolgozol? Szereted? Mert ha igen, akkor tudsz belőle néha többet vállalni esetleg? Ha nem szereted, akkor pedig tanulj valami mást. Olyat ami legalább érdekel vagy jól fizet. Érdemes olyat, ahol jól érzed magad, mert napi 8 órát töltesz ott.


Mivel töltöd a szabadidőd? Milyen hobbijaid vannak? Mit csinálsz minden nap du 5-10 között munka után? Keress olyan dolgokat, amik építenek. Olvass, alkoss, tanulj valamit, edz. Legyél saját magad számára értékes.


Nem attól vagy kevés egy nőnek, hogy nem keresel sokat (normál esetben), hanem azért mert Te magad eldöntötted, hogy kevés vagy.

2021. ápr. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
93%

A laminált padlot még én is önalloan leraktam...

26 évesen.

2021. ápr. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
13%
5. Azért faterral is csináltad már .
2021. ápr. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
96%
Nem. Youtubon fent van, hogyan kell!
2021. ápr. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
nem azert nincs nod, mert nrm tudsz megjavitani egy mosogepet vagy mert nem keresel eleget, hanem azert, mert egy onbizalomhianyos, komplexusos, frusztralt kis gorcs vagy, akinek egyszerubb masokat hibaztatni a nyomoraert. ezek csak kifogasok, amugy meg ketlem, hogy 100/99 no a fizetesed miatt offolt ki. ennyinel beprobalkoztal? mi lett a maradek 1-gyel?
2021. ápr. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
97%

A lepontozott 4-es nő vagyok. Én megértem, higy mindig mindenben van könnyebb út. És azt is megértem, hogy az apa elvesztése tradégia. Részvétem is érte, de rengeteg dolgot meg lehet tanulni utólag is, segítség nélkül. Nehezebb ez tény. Én sem számíthattam sose az apámra, és a pasik többségére sem, mégis meg tudok csinálni sokmindent videókból, szakik véleménye stb alapján. Ezzel nem a saját mellem verem, hanem csak azt mondom, hogy nem szabad leragadni, hogy ez nem megy, mert nem mutatta meg senki és ezért értektelen vagyok, úgyhogy sose fogok kelleni senkinek stb.

Ha neked fontos, akkor tanuld meg, feljődj benne, vegyél órakat.

Ha neked nem fontos, akkor a kritikákat se vedd fel.

Az a legrosszabb stratégia, amikor a kritikákat magára veszi az ember, és saját magát is szídja, de semmit nem próbál meg ellene tenni.

2021. ápr. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha még nem tetted: költözz el otthonról,keress valami olcsóbb albérletet és kezdj el önálló életet élni,tervezni,esetleg jobban fizető munkát találni,és legfőképpen ismerkedj. Nem kell Neked családi ház,társasházi lakásban pedig nem törvényszerű ezermesternek lenned. Anya vagyok,az én férjem is fiatalon meghalt,a fiam viszont ezermester /egyébként ITs/. De ha nem lenne az is elfogadnám és nem bírálnám.
2021. ápr. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!