Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van itt más férfi is, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt más férfi is, aki azért nem keres párt, nem ő maga nem családfenntartó típus 30 felett sem (nem keres legalább 300 nettót) és nem is annyira ügyes ezermester, hogy mindenben megfeleljen a nőknek (villanyszerelés, stb)?

Figyelt kérdés
Ugye én átlag diplomásként gázul keresek, ez nagy visszatartó erő 34 évesen. Emiatt 100/99 nő nem is tudna rám férfiként felnézni, mert aki az államnak dolgozik, az beteg ember (csóró) a szemükben. A másik az, hogy annyira ügyes sem vagyok. Édesapám hamar meghalt, nem tudott megtanítani semmire. Olyan vidéki helyről származok, ahol mindenki ezermester. Mindenki saját maga rakja fel a tetőcserepet, saját maga burkol, gázkazéntjavít, villanytszerel, vízvezetékeket köt be, új kerítést rak haverjával, csempézik, fúr-farag. De 10/9 ember olyan ott, így anyám belém nevelte ezt is, hogy sérült vagyok, mert ezekben nem vagyok jó. Pl mi az, hogy nem tudsz megjavítani egy motorhibás mosógépet, itt az utcában mindenki meg tudja csinálni... ez a srác egyedül rakta le a laminált padlót, egyedül korszerűsítette a fűtését, mi az hogy 2 nap alatt nem fűrészelsz fel 15 köbméter fát és hordod be, amikor a szomszéd 1 hét alatt megcsináklta ezt 60 évesen, Stb. Vidéken senki sem fizet semmiért, mindent maga csinál. Így kb az önbizalmam is a nullán van.
2021. ápr. 4. 12:34
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

"nem is annyira ügyes ezermester, hogy mindenben megfeleljen a nőknek (villanyszerelés, stb)"



Szakkepzett villanyszerelo vagyok, SZKT versenyen szabadultam 😂



36F incel

2021. ápr. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!