Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van itt más 30 feletti férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt más 30 feletti férfi is (35 F vagyok), aki alkalmatlan apaszerepre, családfenntartó szerepre, és nem volt még házas, vagy nem élt többet együtt 1-2 évnél nővel, ezért nincs és valószínűleg nem is lesz senkije már?

Figyelt kérdés
Van egy kis lakásom. De ugye a legtöbb dologhoz nem értek, sokmindenhen szerelő kell, már ha eljön. Most itt ne egy villanykörte becsavarására, vagy szobakifestésre, csaptelep kicserélésre gondoljunk, mert az alap dolog. Hanem olyanokra, ahol nem nagyon hibázhatsz. Jó, ott a barkácskönyv, de ha nem csináltad előtte párszor, akkor nem olyan lesz az, meg elrontod a kis lakásod. Pl padlót leburkolni (igen, 10/9 ismerős maga csinálja), gipszkartonozni (igen, 10/9 ismerős egyedül csinálja), parkettázni (igen, megint csak maguk csinálják), felfúrni egy tvállványt (igen, ezt is mindenki maga csinálja, de ha nem jó helyre fúrod, szép nagy lyuk fog ott tátongani, vagy laza lesz a furat, stb gondok vannak). Meg sorolhatnám. Vagy ha valakinek kertes háza van, akkor ott is majd minden ismerős egyedül vagy 1-2 sima, nem szaki haverral betonoz, háztetőt újratesz, melléképületet épít, stb. Olyan helyen éltem 30 éves koromig, ahol mindenki mindent egymaga csinált (most ne 10 köbméter fe bedolgogozására gondoljunk, mert azt én is csináltam, vagy füvet nyírtam). De ez csak az egyik. Ott a másik, hogy ha nem keresel jól, 4-500 nettót (én átlagot), akkor szintén nem fog a legtöbb nő úgy rád nézni, mint egy családfenntartóra. ÉS még sorolhatnám a gondokat. Voltak kapcsolataim, de max 1-2 évesek. Az meg nem ugyanaz, hogy x éve házas vagy és elsajátítod azok a skilleket, ami ahhoz kell, hogy a legtübb nő igazi férfiként nézzen rád....
2020. dec. 24. 10:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
56%
Van itt sokféle ember.
2020. dec. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

És kit érdekel ha netán nem vagy az? Vagy ha az is vagy?


Csináld azt amit szeretsz és ennyi. Ennyi idősen más véleménye már nem nagyon kellene, hogy érdekeljen.

2020. dec. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Jó, gipszkartonozáshoz nem volt szerencsém, de azért lamináltat lerakni nőként írom, hogy nem nehéz. Elsőre sem, csak szerezz egy havert, aki már csinálta, együtt gyorsan ellesed. Tv állvány macera, ahhoz két ember kell, hogy tartsa is, pedig a tévém képátlója csak 130


Betonozni gyerekjáték.. Igazából ennek nincs köze szerintem az apaszerephez, de még a férfiszerephez sem, csak a hajlandóság, hogy ezekben részt veszel és meg tudod oldani. Anyám pl egyiket sem tudta, és apám sem mindig csinálta rendesen, de 50 éves korára azért képbe került.


Senki nem tudja ezeket, amíg nincs olyan helyzetben, hogy meg kell csinálnia, és ha nem is lesz elsőre hibátlan, másodszorra sokkal jobban fog menni! Én pl még nem fúrtam fel semmit plafonra(amúgy nagyobb furatot nagyobb tiplivel és vagy madzaggal/papírral helyre lehet hozni, de ilyen téglaháznál ritkán fordul elő) és most be vagyok tojva, nem merem megpróbálni, mert nem kellene, hogy leessen.. de a ragasztópisztollyal szeggel felrögzítem simán a falra a csudiszép karácsonyi dekort..


Ha szerzel valakit, majd együtt megoldjátok, lesz olyan, ami neked megy jobban, meg olyan, ami a másiknak. Nem kell se családfenntartónak lennie a férfinak, apának, se barkácsmesternek, csak legyen hajlandó ezeket megcsinálni együtt a társával, és ha már képben van valamivel, legyen hajlandó egyedül elvégezni(kérés nélkül), amíg a társa épp mást csinál.


Szerintem ilyen egy jó kapcsolat. Amúgy megnézném azt az embert, aki egyedül fúrja fel a tv állvány, én el se bírom egyedül, hogy a falhoz tudjam nyomni:)

2020. dec. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van párom, együtt is élünk, de a büdös életben nem festené ki a lakást, nem parkettázna, de még a csaptelep kicserélésében is leizzadna. Egy leszetelt biciklikereket is képes volt fordítva visszatenni. Mindenhez szerelőt hívunk.

Engem ezek egyáltalán nem érdekelnek, legkisebb mértékben sem fog ezen múlni, hogy vállalok-e vele gyereket, vagy nem. Ha valaki emiatt életképtelennek vagy apaságra alkalmatlannak minősítené, szembe röhögném.

2020. dec. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Én már öreg vagyok, de talán túl fordulatos is volt az életem.

De soha, egyetlen nő sem érdeklődött parkettazasi tudásom, vagy a fizetésem felől. Aki igen, az maradt egy 20 perces kávézás szintjén egyszer.


Amikor kiderült, hogy kb értek ilyeneket, még van bátorságom pelenkázó, fürdeni, az csak bónusz pont volt.

Ne temesd magad!

2020. dec. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
az én férjem sem ért ezekhez és nem is akar. tulajdonképpen ha minden másban rendes, kedves, odaadó lenne, nem is zavarna. az iylen csak akkor tűnik fel hogy "nő létemre még ezt is nekem kell megcsinálnom, mert szerelőre nincs pénz", ha a férfi amúgy mással nem tudja kompenzálni.
2020. dec. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Lehet rossz helyre tettem fel a kerdest, mert videkiekhez szol inkabb, akik mindent maguk csinalnak. Mivel itt az atlagfizetes meg sem kozeloti a pesti 265 nettos atlagot, igy itt mindent mindenki mga csinal, es nem szerelovel.
2020. dec. 24. 14:39
 8/18 anonim ***** válasza:

#7, ezt a fizetés dolgot is engedd már el.

Semmi köze a párkapcsolathoz.


Nekem a volt feleségem 15 év után mondta, hogy még mindíg nem érti, miből élünk, de már nem aggódik

Nem volt semmi maffiaügyem, csak nem túlfizetett tudományos állásom, még egy csomó összevadászott szakértői megbízás.

2020. dec. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Én úgy mondanám hogy a munka miatt minimális a szabadidőm és azt meg pont nem erre áldoznám fel.

Reggel 4:30-kor megyek és este 8:30-ra jövök. Ez a hónap 80%-a.


Se időm se energiám erre.

2020. dec. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Az milyen munka ami pl 13-14 órás?
2020. dec. 25. 16:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!