Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, miért kamuztok ismerkedés során a foglalkozásotokról, anyagi helyzetetekről?

Figyelt kérdés
Semmi bajom nincs azzal, ha valaki futárként dolgozik, azzal viszont igen, ha mérnöknek vagy orvosnak hazudja magát. Az anyagi helyzetét sosem firtatom senkinek az ismerkedés legelején, maguktól mondják, hogy x összeget keresnek havonta,M vagy B márkájú autójuk van, amiről jobb esetben is kiderül, hogy dehogy az övéké, csak bérelt vagy lízingelt.

2021. ápr. 4. 16:53
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
9. Én 20-25 éves egyetemista csajokkal ismerkedem és a legtöbbjüket egyáltalán nem, vagy csak kicsit érdekli.
2021. ápr. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

#10 Jogos, de nem hazudtam, mert nálunk, nem csak a piros és a zöld gombot kell nyomkodni, mint sok helyen, hanem komolyan kellett ismerni a CNC programozást is. De érdekes módon, utána már hiába mondtam, hogy a programozás, beállítás után én is csak a gépet pakolom 8 órában, ez már nem számított. Akkoriban még a chat.hu-n probáltam ismerkedni, és a nők már az elején belekérdeztek, hogy hol lakom, és mivel foglalkozom? Érdekes módon, akivel aztán jobb kapcsolatom lett és találkoztunk is, ő meg sem kérdezte, én hoztam szóba mielőtt elköszöntünk aznapra, hogy mennyire más volt ez a beszélgetés.

Tehát a fogalkozás is olyan, hogy hogyan tálaljuk. Egy maszek szobafestő is mondhatja, hogy vállakozó ;)

2021. ápr. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
#9 Az anyagi helyzetem lehetővé teszi, hogy saját magam számára megteremtsem, megvegyem, amire a saját igenyeim szerint szükségem van, nem függök egy pasi pénzétől. Nem attól leszek boldogabb, szerelmesebb, ha BMW-ben/Merciben/Audiban ülök, vagy a legdrábább étterembe visz valaki vacsorázni.
2021. ápr. 4. 18:08
 14/25 anonim ***** válasza:
89%
#13 Nem mindenki egyforma, mert te akkor másként állsz a dolgokhoz, de sok pasit utasítanak el már az imerkedés elején, csak azért mert nem menő irodista vagy vállakozó, vagy a nő eleve nem is akar úgymond rangon alulival összeállni. 2000-es ével elején pl dolgoztam olyan ameikai tulajdonú cégnél, ahol kaptunk ebédet, és volt olyan irodista, aki kijelenette, hogy ő kantáros nadrágosokkal nem ül egy asztalhoz, ezek voltunk ugye mi melósok. Vagy pl ott volt ez egyik villanyszerelő kollégánk, aki egyébként vállakozóként volt a cégnél, és nem csak innen volt bevétele, volt saját ház, kocsi stb. Mikor a barátnője is odakerült a céghez, irodára, akkor kiderült, hogy szégyelte a pasiját a munkatársai előtt, szegény nekem panaszkodott, aztán dobta is a nőt
2021. ápr. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Én pont a fordítottjával találkoztam: sokkal szegényebbnek mutatta magát a pasi a valósnál.
2021. ápr. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Ha bárhol szóba kerül, mivel foglalkozom, azt mondom, hogy egy biztonsági cég alkalmazottja vagyok. De azt nem mondom, hogy igazgatóként. Ez hazugságszerű?
2021. ápr. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

#12: Ezt a CNC-s dolgot alá tudom támasztani saját tapasztalatból is. Ha csak annyit írtam, hogy CNC gépeken dolgozom, akkor hamar lankadt az érdeklődés, pedig tényleg dolgozom is rajtuk a mai napig is, miközben programozom és javítom is őket, ha kell. Szóval tényleg sokat számít az, hogy hogyan tálalod.


Az eredeti kérdésre pedig a válaszom az, hogy sokan azért kamuznak jobb munkát, mert úgy érzik, hogy a jelenlegi nem elég érdekes a nőknek, esetleg lenézik miatta. Ez persze oda vezet, hogy mindenkinek "jobb" munkája lesz és ezt megszokják a nők és el is várják. Ez amolyan 22-es csapdája, olyan mint a nőknél a smink és a fotó retusálás. A többiek is csinálják, így aki eredetileg nem akarja, az is belekényszerül, ha labdába akar rúgni.

2021. ápr. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Ha felteszel egy kérdést, nevezd már meg a célközönségedet is! Az az érzésem, hogy itt csak 20 évesek válaszolnak.
2021. ápr. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
29-36 év közöttiekkel ismerkedem.
2021. ápr. 4. 22:50
 20/25 anonim ***** válasza:
37%
Egy kellemes dugás/online szex reményében bármit.. ;)
2021. ápr. 4. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!