Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek ha kezdek egyre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha kezdek egyre nézettebb lenni a YT csatornámon, akkor ciki regisztrálni társkeresőre ismerkedés céljából?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy előbb-utóbb felismernek, és ezt kommentekben is nyilvánosságra hozzák a videók alatt. Van erre esély, vagy ezzel senki sem foglalkozik?

2021. ápr. 6. 08:24
 1/5 anonim ***** válasza:
97%

Eleve nem ciki társkeresőzni. Ezen nem változtat az, hogy mennyire vagy felkapott.

Ami változni fog, hogy van rá esély, hogy többen húznak be emiatt. Aki sikeres/népszerű, annak több ember akar a közelébe kerülni.

2021. ápr. 6. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha úgy nyomod mint GV Cooper vagy Justvidman, esetleg a Retroshock akkor nem hiszem, mert nem látni az arcod.


Ha vlogolsz és arccal, akkor igen lehet, hogy emiatt fognak inkább keresni.

2021. ápr. 6. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, már ismertek fel utcán, egyszer meg a hangomat is telefonban.
2021. ápr. 6. 08:42
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem senkit sem érdekel. Egyszer belebotlottam egy helyes srácba tinderen, dumáltunk, majd megmutogatta, hogy mennyi reklámban szerepelt, biztos felismertem a tévéből, youtube reklámból, én meg csak lestem, egyrészt nem tévézek, másrészt nem is hasonlított a képei alapján a reklámaira meg nem is nagyon érdekel, ő meg azt hitte híres. Szerintem kezeld úgy, mintha ez nem is lenne, csak mellékesen, a második randi előtt hozd fel.
2021. ápr. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Felszínes gyerekes dolog.. De hát mindenki azzal dolgozik amije éppen van !
2021. ápr. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!