Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, nők! Mennyit keressen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Mennyit keressen minimum a jövendőbeli?

Figyelt kérdés

Tényleg egy minimum összeget jelöljetek meg, ami alatt már nem terveznétek vele.

Tudom, hogy ti nem ez alapján és 1000 fontosabb dolgot tudtok felsorolni, de most kifejezetten csak erre irányul a kérdés.



2021. ápr. 6. 15:48
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%
szerintem netto 250 alatt mar nem igazan lehet ma budapesten normalisan megelni, azalatt nagyon fillerezgetos az egesz.
2021. ápr. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

A saját kategóriámat jelöltem meg, mert szerintem az a legideálisabb, nekem volt már ilyen is olyan is. Deamúgy meg az életszínvonalon és prioritásokon sok múlik. Kereshet valaki jól, ha mindig többet meg nagyobb kocsit meg házat akar vagy mindig elveri a pénzét, illetve hiába keres valaki kevesebbet, ha beéri pl. kisebb lakással vagy valami vagy bármi más miatt kevesebb kiadása van. Szóval én inkább úgy kategorizálnám be, hogy hasonló dolgokra/programokra, hasonló értékben tudjon költeni, hasonló életszínvonalon éljen, mint én, de úgy, hogy anyagilag felelős döntéseket hoz és az életszínvonal nem megy az anyagi biztonság kárára.


Nekem volt olyan pasim, aki olyan életszínvonalon élt, mint én, de hónap végére egy 400 Ft-os buszjegyet nem bírt kifizetni, meg olyan is, aki 10-szer annyit keresett mint én és ugyanolyan helyekre szeretett eljárni, mint én, ugyanolyan programokra és nem élt nálam sokkal nagyobb lábon.


Nyilván, majd ha valakinek a felesége vagyok, akkor majd eltartjuk egymást, ha kell, de addig én biztos nem játszom a feleséget senkinek, és más se akarjon a férjem lenni meg eltartani.

2021. ápr. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
83%

Nekem nem az számít, hogy mennyit keres, de az elvàrás kettőnk felé, hogy legyen elég megtakarításunk ahhoz, hogy jó színvonalon fel tudjuk nevelni a gyerekeinket.


Ehhez (szerintem) az kell, hogy:

1. Ne éhezzünk soha

2. A gyerekek megtanuljanak 2-3 idegen nyelvet

3. Járhassanak rendszeresen sportolni

4. Ha szeretnék, akkor legyen diplomájuk, akkor is, ha nem ők lesznek a legokosabb gyerekek, ne a pénzen bukjanak el.


Innentől sok mindenre nyitott vagyok. Ha nagyon sokat keres, de ezért rengeteget dolgozik, akkor otthon maradok a gyerekekkel (vagy csak négy órát dolgozom), ha szeretne otthon maradni, akkor elmegyek családfenntartónak (informatikus vagyok), ha felesben szeretné, akkor úgy.


Ha van másik anyanyelve (mondjuk valami hasznos: angol, német, kínai), akkor annyival kevesebbet kell a gyerekek nyelvi képzésére költeni. Stb.


Szerintem erre nem lehet konkrét összeget mondani, de ismerkedéskor látod, hogy kivel tudnál együttműködni.

2021. ápr. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
0%
13-as te már csak külföldi én gondolkozol?
2021. ápr. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
56%

Nyilván nem csak külföldiben gondolkodok, próbálj jobban odafigyelni és szöveget értelmezni légyszí!


Csak azt mondtam, hogy mivel mi ilyen színvonalon nőttünk fel a tesóimmal, ezért valószínűleg rossz szülőnek érezném magam, ha a felsoroltakat nem tudnám megadni a gyerekemnek. Ezért olyan párt választok, akivel ezt valószínűleg meg tudjuk teremteni.


És ezt részleteztem, hogy viszont nem csak a fizetéstől (bevételtől) függ. Hanem...


Úgy gondoltam, hogy az egy érthető példa, hogy mondjuk nem kell mondjuk havi 100 000 forinttért két-tannyelvű suliba járatni (nyilván van olcsóbban és drágábban id) a gyerekeket, ha az apjuk német...

2021. ápr. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
20%

#10

Gucci taska? Ajakfeltoltes?

Nem kisfiam; Minőségi élelmiszerek, minőségi oktatás a gyereknek, minőségi ruhák, számlák befizetese, EGYÁLTALÁN; gyerekvállalás...merthogy egy gyerek 1M.tól indul, mikor még meg sem született, autók fentartása, merthogy gyerekhez nélkülözhetetlen.

Meg egy olyan anyagi biztonság, ahol ha bedöglik a hűtő, azonnal tudunk venni egy újat anelkül, hogy egy hónapig ehezik a család. A Nők többsege VAGY ilyen férfivel alapit csaladot VAGY egyedül marad.



Ez netto 7-800tól indul.

2021. ápr. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
16, Hátha kitartott vagy közben akkor lehet. :D
2021. ápr. 6. 23:38
 18/29 anonim ***** válasza:
0%
Nem. Dolgozom! De egyelőre a Nő megy el szülni. A Nő marad otthon beteg....stb. Egy Nőnek választania kell a karriere, és a gyerekvallals kozott, mig egs ferfinek lehet gyereke ugy, hogy nem kell ezt megtennie.
2021. ápr. 7. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
0%
*a Nő marad otthon ha beteg a gyerek
2021. ápr. 7. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%
Simán otthon maradhat a férfi is nem élünk sz őskorban.
2021. ápr. 7. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!