Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, nők! Mennyit keressen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Mennyit keressen minimum a jövendőbeli?

Figyelt kérdés

Tényleg egy minimum összeget jelöljetek meg, ami alatt már nem terveznétek vele.

Tudom, hogy ti nem ez alapján és 1000 fontosabb dolgot tudtok felsorolni, de most kifejezetten csak erre irányul a kérdés.



2021. ápr. 6. 15:48
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
15%

Persze. Az én kereseten netto 400, ami lassuk be elég sz*r. Az övé 3x ennyi. Nem éri meg. Én tudnék ketszer ennyit keresni, de mivel szültem, ezért nem tudtam karriert epiteni. Nem is szeretnék. Imádok csaladanya lenni. Nem tudom elkéozelni, hogy én tartok el egy férfit....

Egy férfi amugy hogyan szoptat? (Komoly valaszt kérek)

2021. ápr. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
65%
Mármint téged?
2021. ápr. 7. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
0%
Jah. Gondoltam, hogy nem kapok érdemi választ...
2021. ápr. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Úgy , hogy lefejed a tejet, ehhez azért sok logika nem kell!
2021. ápr. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

Ahha. 14 óra munka után? Előtt? Vagy közben gondoltad?

Mert a 800 netto megkeresése, az alsó hangon ennyi munkával járna.

2021. ápr. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Hát nyilván előtte, bár attól függ mit dolgozol ha plusz pénzt kapsz érte csináld közbe.Manapság már tök gyors és modern fejőgépeket lehet kapni, 800000-ből kijön.
2021. ápr. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
0%

Nem a pénz...az idő!

Könyvelő vagyok. Amig szingli voltam, napi szinten járkáltam ügyfelekhez. És nem volt ritka, hogy este 10 fele csuktam le a gépet. Persze...14 óra mellé még fejegessek, ahha...hogyne.


Egy pasinak pl. nem kell ilyeneket csinálnia, ha otthon van a babával. Én tartom el, es még én fejegetek? Hogyne.


.... Ezért alakult igy ki, hogy a Nő otthon marad, a Nő kevesebbet dolgozik MUNKAHELYEN, de később ő hurcolja oviba iskolába a gyereket, ő marad otthon, ha beteg ..MERT JOBB, célravszetőbb!!!

Egyébként nem értelek, hogy neked ez miért fáj, én olyan férfire vágytam, aki eltart, míg én babázok, aki gondoskodik rólunk, szeret, tisztel, és a tenyerén hordoz. Te olyanra vágysz Nőben, aki eltart, hát keress akkor ilyet, de ne akard már megmondani, hogy másnak mi a jó.

2021. ápr. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%
Itt igazából te harcolsz egyedül az igazadért, mi csak feldobtuk, hogy nőnek fel gyerekek ilyen igények nélkül is.
2021. ápr. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
0%

Persze, hogy nőnek!....Hát látom. Ők lesznek a GYK.n az ilyesmit kérdezők.

Csak én ennél jobb sorsot szánok a gyerekemnek

2021. ápr. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!