Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik olyan nő, aki megfelel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan nő, aki megfelel a következő 5 pontnak, szingli és nem csak a top 10% külsejű férfiakra van ráállva?

Figyelt kérdés

1. Ne akarjon gyereket. (és ne is legyen neki)

2. Legyen racionális/pénzügyileg tudatos (vagy ne szóljon bele ezekbe a dolgokba, engedje át az irányítást, ne rajtam próbáljon kullancsként élősködni).

3. Szeresse a szexet. (akár naponta többször)

4. Ne legyen elhízva és ezzel együtt ne legyen lusta, nem kell körbefutni a Margitszigetet, de ne a gép vagy a tévé előtt tespedés legyen a napi program.

5. Legyen érzelmileg stabil, tehát ne hordozzon exektől vagy szülőktől szerzett traumákat, ne vágyakozzon semelyik exére/plátói szerelmére, képes legyen önálló (szülők, nagyszülők nyomásától független) döntéseket hozni.


Ezen kívül alapvető ápoltság, nem kell semmilyen plázacica (a természetes külsőt egyébként is jobban szeretem), életkorban 18-tól mondjuk olyan 45-ig belefér.



2021. ápr. 7. 02:26
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
100%

Aki ilyen listát leír, annàl csak úgy hemzsegnek a lelki terhek, amiket cipel, de gondolom, nem veszi észre szokás szerint.

Az meg, hogy még előadod ezt a felső 10%-ot, megint feltételezi, hogy nem leszel megfelelő egy olyan nőnek, akit keresel, mert aki ezt kiemeli, ott feltételezhető, hogy sokszor érte már kudarc a külseje miatt.

Szóval ez így nagyon sok sebből vérzik.

Arról meg már ne is beszèljünk, hogy a magadfajták teljesen alaptalanul is le szoktak kullancsozni nőket alapelvárások esetén is. Gondolom, ez pedig azért van, mert az egzisztenciád sem stabil, és mindenhol azt vizionálod, hogy arra a kevésre utaznak az “aranyásók”.

Szerintem gondold ezt át újra, mert így egyedül maradsz.

2021. ápr. 7. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
100%

Tessék, ott az első válaszoló, aki megfelel a te listádnak, ő azt írja, hogy mivel 178 centi magas (jogosan!)elvárná hogy a férfi minimum 5 centivel legyen nála magasabb, erre te jössz a felső 10%-kal.

Tehát az ő elvárása azonnal irreális, és jöjjön össze nála alacsonyabb pasival, míg a te összes elvárásod teljesüljön.

2021. ápr. 7. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
30%
Nem létezik.
2021. ápr. 7. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
100%

‘Amúgy pont az ilyenekre célzok, amiket te is felsoroltál. Már magasságilag is a felső 20-25%-ot célzod meg’


szerinted kiket kene megceloznom

178 centisen, a vallamig eroket? mivel magassagilag en is felso 10-20%-ba tartozom, engedd mar meg, hogy a magam szintjet celozzam be. irtam, hogy ebbol NEM engedek, sok masbol igen.

erdekes, addig mindig talaltam nalam joval magasabb pasit, bar teny, hogy ezzel a szurovel a magyar ferfiak jo resze kiesik. es? nem fogok csak azet vallamig ero ferfiakkal randizgatni, hogy ne menjen a hiszi, hogy en kirekeszto vagyok.


egyebkent ez a felso 10% baromsag nem igy mukodik. attol hogy en a magas sracokra megyek, ezek a sracok masbol mem biztos, hogy a felso 10%. ez ezert OSTOBASAG. mibol felso 10%? mi alapjan? ugy osszessegeben? egy-egy tulajdonsagot kiragadva? vagy mi? tehat valakinek van x elvarasa, amibol nem szeretne lejjebb adni, akkor o egybol a top szazalekot celozza meg?


a te logikad alapjan te is a felso 10%-ot celzod am be.

mondjuk 100 nobol szerintem 1-2 akad max, aki nem szeretne gyereket, tehat te a felso 1-2%- ot celoztad be egyenesen, nem is tizet. ritkabb a gyereket nem akaro no, mint a magas ferfi. akkor ki is akar ‘tul sokat’?

mondjuk ezeknek a noknek a fele nem szereti a napi szintu szexet, ennek a fele pedig el van hizva, mondjart ott tartunk, hogy neked 100-bol egyetlen ember sem jo. persze ez igy egy baromsag, de a te kifacsart logikadat kovetem.


szoval ha nekem van x. elvarasom, akkor azzal egybol a top 10 szazalekot cslzom meg, de a sajat elvarasaid nem eszerint mered. ha emelle meg csunya is vagy (amit gyanitok a kerdes bizonyos reszeibol), skkor aztan tenyleg sosem lesz nod.


egyes voltam.

2021. ápr. 7. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
100%

Igen, létezik természetesen.

---

Te nyilvánvalóan nem felelsz meg a saját elvárásaidnak férfiként. Akkor mi az oka e kettős mércének? Tudat alatt egyedül szeretnél maradni?

2021. ápr. 7. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne létezne! De miért is akarna tőled bármit is...? Gondolod, nem találna nálad alkalmasabbat, érettebbet? Milyen, személyiségbeli értékeid vannak, mesélj.
2021. ápr. 7. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
100%
A 3-asnak tök igaza van. :D
2021. ápr. 7. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
100%
Léteznek igen, az egyik ilyen a feleségem.
2021. ápr. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
100%

Elvárasok azok vannak....

Nyuntani mit tudsz cserébe?

2021. ápr. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
100%

Sztem neked az a bajod h nincs lehetőséged válogatni, illetve ha ismerkedés közben is ilyen agressziv karótnyelt ember vagy (ami egyértelmű), ne csodálkozz ha nem vagy vonzó. Ilyen szintű agresszióval és gyűlölködéssel soha nem leszel vonzó.

Simizd meg az egódat, engedd útjára, keresd meg a lelki békéd, az értékeidet, ahol hiányosság van benned, dolgozz rajta és meglesz az eredménye.

Gondolj arra h ha a lányod egy ilyen emberrel lenne mint te, örülnél neki?

2021. ápr. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!