Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik olyan nő, aki megfelel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan nő, aki megfelel a következő 5 pontnak, szingli és nem csak a top 10% külsejű férfiakra van ráállva?

Figyelt kérdés

1. Ne akarjon gyereket. (és ne is legyen neki)

2. Legyen racionális/pénzügyileg tudatos (vagy ne szóljon bele ezekbe a dolgokba, engedje át az irányítást, ne rajtam próbáljon kullancsként élősködni).

3. Szeresse a szexet. (akár naponta többször)

4. Ne legyen elhízva és ezzel együtt ne legyen lusta, nem kell körbefutni a Margitszigetet, de ne a gép vagy a tévé előtt tespedés legyen a napi program.

5. Legyen érzelmileg stabil, tehát ne hordozzon exektől vagy szülőktől szerzett traumákat, ne vágyakozzon semelyik exére/plátói szerelmére, képes legyen önálló (szülők, nagyszülők nyomásától független) döntéseket hozni.


Ezen kívül alapvető ápoltság, nem kell semmilyen plázacica (a természetes külsőt egyébként is jobban szeretem), életkorban 18-tól mondjuk olyan 45-ig belefér.



2021. ápr. 7. 02:26
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
100%
Aki egy lista pontjai alapján akarja megtalálni a párját, az rég rossz. Kellenek az elvárások ez tény, de görcsösen nem kell ragaszkodni hozzájuk. A szerelem nem ennyire kiszámítható.
2021. ápr. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
100%
Külső jegyek alapján válogat...hagyjuk már. Te egy vékony lányt akarsz, ő meg egy magas pasit. Egálban vagytok. Hiába próbálod a nőket hibáztatni, a valóságban mindenki azt vár el, amit akar, és ha a nők annyira hipergámok lennének,nem lennének annyian kapcsolatban. De vannak, és sok nő oda-vissza van az alacsony vagy épp mackós pasijáért. De persze ők neked nem nők, mert gyereket akarnak, esetleg nem nádszál karcsúak vagy kicsit csúnyácskák. Mint a pasijuk.
2021. ápr. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
96%
Neked ugy látom státusz szimbólum is lenne a nő. Magadat nem tartod sokra, aztán egy hűha nő mellett majd te leszel a jani. Ezzel is az a baj, h a magadfajtából kinézem h bezárja a pincébe a nőt, annyira uralni és kisajátitani akarja.
2021. ápr. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerűen hazugság, hogy csak ennyi elvárásod van. Képzeld el, hogy megvan a csodás barátnőd, aki a fehérfolyásos van összevérzett bugyijait szanaszét hagyja a lakásban, mert rendetlen! Aki összemossa a ruhákat mert figyelmetlen, nem alapos, kimossa a telefonodat ami a gatyádban van. Aki nappal alszik, éjszaka van ébren, mert neki úgy kényelmes, nem hagy aludni.. Aki imádná, ha a lábát szopogatnád, amihez neked semmi kedved naponta 5x. Aki úgy káromkodik, mint egy kocsis, aki azt hiszi, a pingvinek tudnak repülni, aki 10 éve munkanélküli és nem is akar ezen változtatni, az anyjával él, havi 20 ezer a zsebpénze, ebből kell kihozni a programokat, aki idős szüleit ápolja és elvárja, hogy hasogasd náluk a fát télre, meg nyírd le a füvet 1000nes hobbitelkükön, vagy esetleg egészségügyi gondja van, hiányzik a fél karja, vagy autoimmunbeteg, migrén kínozza és egész nap csak pár órát bír ki, esetleg valamilyen függő, vagy simán csak ordítozós, ha nem eszed meg a főztjét, nem pattogsz, ahogy ő fütyül.. annyiféleképpen lehet rossz egy pár, hogy leírni nem lehet, biztos neked sem kellene az itt felsoroltak alapján egy nő sem.


Van neked is bőven elvárásod még, csak a számodra fontosakat írtad ki, és igen, neked is van bőven traumád, a legfontosabb dolgok listáján látszik.

2021. ápr. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
100%

3. pontot leszámítva ilyen vagyok, de van párom.

Az meg, hogy "nem csak a top 10% külsejű férfiakra van ráállva" abszolút egyénfüggő. Minden nő olyan férfit szeretne, aki külsőre tetszik neki. A titok nyitja az, hogy nem egyforma a nők ízlése. Barátnőm párja nekem abszolút nem jön be (ápolt, normális testalkatú, meg nincs rajta semmi torz, de nekem semmi extra), ő meg odavan érte.

2021. ápr. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
100%

‘Az, hogy ez számodra olyan fontos pont, hogy sok másból engedsz, ebből nem, nagyon jól tükrözi a fontossági sorrendet. Nem csak nálad, hanem rengeteg más magasságmániás vagy bizonyos külső-jegy mániás nőnél.‘

igen, fontos, es? ezt nem is tagadtam, de latszik, hogy nagyon be vagy feszulve rajta, gondolom, nem utod meg a 180 centit, azert erint ilyen erzekenyen. azert lennek ‘magssagmanias’ mert nem szeretnek egy vallamig ero ferfival feszengeni? nem hinnem, hogy ez irrelais keres lenne, de ha neked ettol jobb lesz: magassgmanias vagyok, igen.


‘Nem véletlen az a sztereotípia, hogy sokszor még a sittes alvilági ember is előnyben van ismerkedés terén, ha ezeknek a külső jegyeknek megfelel és szégyenszemre egyre többször még olyanok felett is átsiklik a nő, hogy helyesen sem tud írni az ember.‘

ez baromsag, honnan is veszed? maximum a hasonlo noknel nem szempont az ilyesmi. de ennyi erovel visszavaghatok en is azzal, hogy eleg, ha egy no babaarcu es topmodelltestu, mellette lehet akarmilyen buta, rosszindulatu, hisztis p icsa, labai elott hevernek a ferfiak. ez igaz is, de nem a NORMALIS ferfiakra, hanem jo esellyel a hasonlo kaliberuekre.

‘Te meg szemmel láthatóan megsértődsz azon, ha valaki rávilágít, hogy de bizony, te a felső 10%-ot célzod meg, méghozzá külső terén.‘

nem sertodom meg, de hulyeseg az allitas. elozo kommentemben is kertelek, definiald, mi az a felso 10%, nem tetted meg. attol, hogy magassagra a felso 10-et celzom meg, ugy OSSZESEGEBN nem azt fogom. de szerinted akinek x dologban elvarasa van, az mar egybol a felso 10%ra megy, de ez csak egyetlen kiragadott komponens.

irok egy peldat, hogy megertsd. 170 centis, izmos, jokepu, intelligens, jo egzisztenciaval rendelkezo pasi - akkor szerinted o nem a top 10%-ba tartozik, csak mert magassagat tekintve nincs benne a top 10-ben? vagy pl. a mostani pasim ugyan 190 centi es jokepu, de nagyon nem izmos a teste es full csoro. o akkor top 10%, csak mert magassag teren beleesik?! ertsd mar meg, hogy az embereket nem lehet igy osztalyozni, hogy felso meg also x szazalek. nyilvan vannak egyertelmu esetek, szelsosgegek, de pl a fent emlitett 170 centis, amugy tokeletes csavo a nok jo reszenek alompasi lenne, nekem meg nem. most akkor o hova tartozik?

‘Engem láttál szenvedni? Láttál vergődni, másokat támadni?‘


a kerdes kiirasabol arra kovetkeztetek, hogy mar egy jo ideje nem talasz magadnak senkit, vagy soha nem is talaltal. ilyenkor erdemes belegondolni, hogy az elvarasok osszhangban allnak-e azzal, amit te nyujtani tudsz.

egyebkent pedig ez a top 10-ezes igencsak kimeriti a vergodes fogalmat, akinek nem felelsz meg, az mar egybol top10-re hajt. NEM.

enegm is mgassagmaniasnak titulaltal sertetten, csak mert nagy esellyel nem esel bele a preferenciamba.

onmagaban az elvarasaid nem irrealisak, de ha nem tudsz melle semmit nyujtani, akkor azok. leszukited a kort a nok egy igen kis szeltetere, tehat szamolnod kell azzal, hogy a kis szelet sajat kis szeletebe te nem esel bele, ennyi, ezt el kell viselni es nem top10%ozni. (ha meg egyszer le kell irnom, kirohad az agyam..)

2021. ápr. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy olvastam a reakcióit, már ràjöttem, hogy újabb kettős mércès hisztis kisfiú, akinek hiába írtunk hasznos válaszokat, csak besértődni tud és hajtogatja tovàbb a sajàt beszűkült, hibás világképét igazoló àllításait.

Azért mit meg nem tesz a sértett ego csak, hogy magàt vèdje...

Mennyivel egyszerűbb és gyorsabb lenne egyszer szembenézni a saját hiányosságaival, és fejlődhetne is még akár...

Csak ahhoz ugye vàllalni kellene saját magáért a felelőssèget, nem mindenki mást ekézni.

2021. ápr. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
27%
Van ilyen nő, de ahhoz neked is ilyennek kell lennie. Mert az olyan nő aki nem akar gyereket, odafigyel a külsejére, a pénzügyeire,rendezett stb, az valószínűleg egy jó anyagi körülmények között élő nő. Persze vannak oylanok is, akik azért nem vállalnak gyereket mert csórók és persze a pénztelenséggel együtt jön minden, kapcsolati zűrök és veszekedések, és jó krémekre, kondibérletre sem jut. Egy oylan nő akire te vágysz, az sokat keres, valószínleg van egy lakása is, eljár barátozni (igen, ahhoz is kell pénzt hogy meghívhass embereket inni, enni), kirándulni, yógázni, élvezi az életet....pénz pénz. Gyerekre nem költ, ezért egy kicsit félre is tud tenni. Van lóvé, ezért nem kell egy térben nyomorogni családtaggal meg kap rendes ajánlatokat pasiktól, nem kell összejönni mindenféle link alakkal mert szeretethiányos. Ergo kiegyensúlyozott. Na most aki ilyen életformát él, annak pasiban is ilyen kell. Azaza legyen lakásod, magas a fizetésed (magasabb mint neki). És ne várd hogy majd kiszámolja veled hány szelet palizerre fussa. Vagy marad az olyan gyerektelen nő, aki a pénz miatt nem vállal gyereket, a pénztelenséggel együtt meg jön minden más baj és szépségre se tud költeni.
2021. ápr. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
100%
ja és teszem hozzá a "kullancsként" élősködnihez. szerinted ha nem osztod meg a pénzed vele, akkor ennyi erővel szegény jóskával is járhatna, aki szintén nem osztja meg vele (mert annak nincs is mit), de legalább szegény jóska jóképű, odateszi magát szavakkal udvarlásban, cirógatásban, megkenni neki a szalámis kenyeret és paradicsomból kirakja a szivet és eszméletleneket lehet vele dugni.Szóval ha nem osztod meg a pénzed és jóképű se vagy, akkor nem is tudom miért kéne veled bárkinek járni....
2021. ápr. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 A kérdező kommentje:

#19: Mindenki felsorolja, hogy neki mi a fontos és eldöntöm, hogy tudom vagy egyáltalán akarom-e azt nyújtani.


#20: Agresszívnek inkább a válaszolók némelyikét nevezném. Egyébként igen, ha lenne lányom (habár gyereket nem akarok), sokkal jobban örülnék neki, ha ilyennel lenne, aki tudja, hogy mit vár egy hosszútávú párkapcsolattól, mint olyannal, akinek fogalma sincs az életről és az a mottója, hogy "majd lesz valahogy, majd összecsiszolódunk".


#21: A szerelem egy biokémiai folyamat, ami 1-1,5 évig tart. Olyat csinál az agyaddal, mintha folyamatosan bedrogoznád magad. Minden fölött átsiklasz és még a rosszat is szépnek látod.


Kellemes, de egy hosszabb kapcsolatban előbb-utóbb elmúlik, átalakul és szeretet veszi át a helyét. De a szeretet akkor tudja átvenni a helyét, ha a két ember az alap dolgokban, hosszútávú elképzelésekben egyezik, összepasszol.


#22: Igen, hamut is szórok a fejemre, hogy nem segédkezek egy kis élet tönkretételében azért, mert akkor összejöhetnék gyereket akaró lánnyal. Ahogy azért a felszínességemért is, hogy belemenjek egy "ha van rajta sapka, ha nincs" szituációba, ahol pajzsmirigyre vagy a genetikára fogja valaki, hogy azért kövér, közben én meg tudom, hogy azért, mert rengeteget eszik és keveset mozog. Folyamatos feszültség és vita lenne közöttünk. A csúnyácskát nem tudom értelmezni, mivel mindenkinek más az ízlése.


#23: Szerintem gondold át újra a státusszimbólum fogalmát. Pont az olyanoknak státusszimbólum a másik, akik társadalmilag széles körben elvárt tulajdonságokat várnak el tőle.


#24: Amiket felsoroltál, azokat lefedi a pénzügyi tudatosság és a racionalitás. Illetve a szülői traumák, leválási problémák.


Ellentétben ha például olyanokat várnék el, hogy legyen bizonyos centi magas, akkor valóban lehetne akár olyan is, amilyet te felsoroltál.


Nem véletlenül szedtem össze magamban ezt a listát, hidd el.


#26: Azért amit felsoroltál az ott sántít, hogy az 170-es pasiról kevés nő mondaná, hogy bánná, ha 10-15 centivel magasabb lenne, ahogy te inkább a normál testű, full csóró 190 magas pasidat választottad, mert a magasság, mint szempont körül forgott minden.


Sajnálom, ha ennyire megsértődtél rajta (miközben burkoltan én kaptam volna elutasítást).


Lehet, hogy a 10% nem a legjobb definíció, de akkor mondj jobbat. Úgyis a külső alapján dől el, hogy kivel passzolunk össze. Csak próbálom előtte előszűrni azt, ami biztosan kudarc.


Ha egy nő ragaszkodik ahhoz, hogy neki 180, akkor nem fogok 170 centis, izmos, jokepu, intelligens, jo egzisztenciaval rendelkezo pasiként odamenni hozzá, mert kijelentette, hogy ő ragaszkodik hozzá, kiestem a szűrőjén. Ennyi.


Az elvárások összhangban vannak azzal, amit nyújtani tudok, csak míg a magasság egy azonnal látható külső jegy, addig nálam picit nehezebb a dolog, ugyanis MINDEN nőt meg kéne ismernem ahhoz, hogy olyan bizalmi szintre jussunk, hogy feltérképezhessem, hogy akar-e gyereket. Vagy mennyire racionális gondolkodású, mennyire pénzügyileg tudatos.


Nem sértődötten tituláltalak magasságmániásnak, de mivel jellemezzek olyat, aki egyetlen ilyen szempontból nem enged? Ha nekem mondod, hogy gyerekellenes én nem háborodok fel rajta, mert tudom, hogy az vagyok, hisz leírtam. Ahogy te is, hogy nem engedsz a magasságból.


#28: Ahogy már mondtam, az egzisztenciám megvan. Azért van meg, mert nem úgy élek, mint egy NER lovag, sajnos ezt nem engedhetem meg magamnak. Bár dolgozom rajta, hogy idősebb koromra elérhessem. Ezt viszont nem munkából éri el a legtöbb ember, hanem vállalkozásokból, befektetésekből, ilyesmikből.


#29: Várj, hadd gondolkozzam... Mondjuk aki nem aranyásó?


Annyira bután tudnak hazudni a kelet-európai nők és annyira belegabalyodnak. Amikor azt állítják, hogy nekik azért kell a stabil egzisztenciával rendelkező pasi, mert

- gyereket akarnak. - Ez cáfolhataltan tény, lehet savanyú a szőlősen továbbvinni, hogy szegényen is születtek nagyszüleink idejében, de értelmetlen és felesleges. Egy gyerekre kell pénz. Rengeteg pénz. Pont.


De mi van, ha nem akar gyereket.

- akkor arra kell, hogy ne ő fizesse (nő létére) a férfinek a részét meg ne legyenek akkora különbségek, hogy ő a Maldív-szigetekre megy, a férfi meg a Balatonra.


Ha van egy ilyen férfi, akkor meg azért csak kibukik a dolog, hogy "ha nem osztja meg velem a vagyonát, akkor nem tökmindegy"?


Úgyhogy az ilyen nőknek mindig a puncs.hu-t szoktam javasolni, ott találnak maguknak megfelelő partnert.

2021. ápr. 7. 19:41
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!