Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik olyan nő, aki megfelel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan nő, aki megfelel a következő 5 pontnak, szingli és nem csak a top 10% külsejű férfiakra van ráállva?

Figyelt kérdés

1. Ne akarjon gyereket. (és ne is legyen neki)

2. Legyen racionális/pénzügyileg tudatos (vagy ne szóljon bele ezekbe a dolgokba, engedje át az irányítást, ne rajtam próbáljon kullancsként élősködni).

3. Szeresse a szexet. (akár naponta többször)

4. Ne legyen elhízva és ezzel együtt ne legyen lusta, nem kell körbefutni a Margitszigetet, de ne a gép vagy a tévé előtt tespedés legyen a napi program.

5. Legyen érzelmileg stabil, tehát ne hordozzon exektől vagy szülőktől szerzett traumákat, ne vágyakozzon semelyik exére/plátói szerelmére, képes legyen önálló (szülők, nagyszülők nyomásától független) döntéseket hozni.


Ezen kívül alapvető ápoltság, nem kell semmilyen plázacica (a természetes külsőt egyébként is jobban szeretem), életkorban 18-tól mondjuk olyan 45-ig belefér.



2021. ápr. 7. 02:26
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
95%

igen, en megfelelek minden pontnak, de cserebe nekem is vannak elvarasaim, amiket most nem kezdek el sorolni.


a kulsohoz kapcsolodoan, nem tudom, nalad mit takar a top 10%, de amibol nem engedek az az, hogy legyen nalam magasabb (178 vagyok, egy 183-183 centi legalabb legyen), ne legyen elhizva, legyen jo stilusa es ne a 10 eves, valami random futoversenyen kapott polojaban meg hasonlokban jarjon, hanem adjon a megjelenesere, emellett nem kell, hogy szupermodell arca legyen, de azert egy atlagos-helyes szintet hozzon. ezek szinten csak olyan dolgok, amiket en is tudok teljesiteni.

az a baj, hogy akik ezzel a top 10% dumaval jonnek, azok altalaban nem hogy a top 10%-ba, de a top 70-be sem fernek bele. es hiaba nem a kulso az elsodleges, azert olyannal biztos nem kezdek, akihez nem vonzodom.


de mi itt a kerdes? nem ismerkedni vagyok itt, tehat ha az lenne a cel, hogy privattal megbombazod azt, aki megfelel minden pontnak, akkor legyszi ne.

2021. ápr. 7. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
78%

Nem magasak ezek az elvárások, mégse kapsz ilyet, mert aki ezeket leírja azzal értelmes ember nem jön össze. A bemutatkozóban nem így írjuk le mire vágyunk, hanem elmondjuk mi milyenek vagyunk, hihetően.


Eleve ostoba az az ember, aki olyan nőt akar, aki nem akar gyereket.


Az én csajom csak fussa körül a Margitszigetet, akár többször is:) Nehogy már, ha én meg tudom csinálni.

2021. ápr. 7. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
96%

Ajánlom figyelmedbe a szexbabákat.

-Soha nem akar gyereket.

-Jó, egyszer egy kicsit költeni kell rá, de utána mindenbe te döntesz.

-Pont annyiszor akarja a szexet, mint te.

-Soha nem fog elhízni, nem kockul, nem tévézik.

-Se ex, se szülők.

Tökéletes neked.

2021. ápr. 7. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 A kérdező kommentje:

#1: Nem írok senkire kéretlenül privát üzeneteket, nem kell aggódnod. Amúgy pont az ilyenekre célzok, amiket te is felsoroltál. Már magasságilag is a felső 20-25%-ot célzod meg: [link]


Ha ezeknek csak a fele nem tetszik arcra (bár szerintem lényegesen több, akiket kiszórnál már csak kizárólag arc alapján), akkor már el is érkeztünk a 10%-hoz.


És akkor még szóba sem került, hogy attól, hogy magas valaki, még lehet elhízva és lehet rossz a stílusa.


Ugye milyen jó dolog érzelmi töltettől vezérelve, csak úgy dühösen, dacosan lefikázni azokat, akik TÉNYEKET közölnek?


#2: Miért is nem jön össze értelmes ember azzal, aki leírja? Mert az álszent társadalomban csak olyasmit szabad leírni, hogy "Egy kedves mosolyú hölgyre vágyom, akivel együtt nézhetjük a naplementét a yachtom fedélzetéről, midőn a minőségi francia bor cseppjei legördülnek a kristálypohár oldalán?"


Vagy csak a nőknek szabad leírni, hogy "minimum 185 magas, sportos, izmos, barna szemű, kreol bőrű pasik az eseteim, nem kell, hogy gazdag légy, de lakás+kocsi alap"?


Főleg, hogy amiket én soroltam fel, azok sokkal inkább számítanak egy hosszútávú kapcsolatban, mint amiket a nők szoktak rendszerint sorolni.


Attól pedig nem tartom magam ostobának, hogy nem akarok gyereket. Ostobának inkább azt tartom, aki nem meri kimondani félelemből és összejön olyan nővel, aki akar és éveket vesz el neki az életéből vagy képes gyereket is vállalni vele, akit ő nem is akart igazán. A legjobb, amikor a nő sem akar, csak folyamatosan mindenkitől azt hallja, hogy attól nő a nő, hogy gyereket szül. Az ilyen családokban nőnek fel a valódi, kiegyensúlyozott kisemberek.


#3: Mikor ezt a zsigerből jövő rosszindulatot kiadod magadból, olyankor mit érzel? Megkönnyebbülést?

2021. ápr. 7. 04:27
 5/41 anonim ***** válasza:
78%
Eleve ostoba, aki nem akar kölköt, ez jó.. :D Akkor én ostoba vagyok, sőt a párom is. Mellesleg megfelel ezeknek a kritériumoknak, szóval létezik ilyen nő. Bár én is úgy vélem megfelelek az elvárásnak, majd 2 méter magasságommal és a többi, első válasz adó által megjelölt adottságokkal.
2021. ápr. 7. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
98%
Kevés ember van manapság, aki semmilyen sérülést nem "cipel" magával.
2021. ápr. 7. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
22%

"Kevés ember van manapság, aki semmilyen sérülést nem "cipel" magával."


Szerintem is. Ezt inkább úgy kellett volna megfogalmazni, hogy feldolgozatlan traumákat ne nagyon cipeljen magával.


Egyébként nem értem miért szidják a kérdezőt ez egy teljesen jó "lista", semmi extrém elvárás, ennyit simán le lehet írni.

2021. ápr. 7. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
91%
7# Mert egy valódi szerelem és annak a párkapcsolata nem lista alapú. Ilyet csak azok csinálnak, akiknek nagyon komoly szociális problémájuk van. Ismertem ilyet, tíz éve ugyanilyen elvárásai voltak, akkor volt 40. Ma még egyedül van, mert lista alapján méri a nőket. Eszébe sem jut, hogy ő sem tökéletes és hogy a hibák beletartoznak az életbe.
2021. ápr. 7. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
97%
mekkora egy lúzer lehet az, aki így keres társat!:D
2021. ápr. 7. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
35%

Én szerintem megfelelek az összes pontnak. Gyereket nem szeretnék, mert olyan világot élünk ami az ő korára lehet még sokkal rosszabb lesz.

Van megtakarításom és el is várom a másiktól is, hogy ne csak szórja a pénzt, hanem gondoljon a közös jövőnkre.

Szeretek szexelni is, ha a párom se csak magára gondol.

Szeretek sportolni és vékony alkatú vagyok.

Véleményem szerint érzelmileg is stabil vagyok. Illetve nem csak ahogy írtad a top 10%-ot veszem észre. Hosszú távú kapcsolatban igenis fontos amiket írtál. Persze kell egy kis vonzalom de a személyiség a legfontosabb.

2021. ápr. 7. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!