Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik olyan nő, aki megfelel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan nő, aki megfelel a következő 5 pontnak, szingli és nem csak a top 10% külsejű férfiakra van ráállva?

Figyelt kérdés

1. Ne akarjon gyereket. (és ne is legyen neki)

2. Legyen racionális/pénzügyileg tudatos (vagy ne szóljon bele ezekbe a dolgokba, engedje át az irányítást, ne rajtam próbáljon kullancsként élősködni).

3. Szeresse a szexet. (akár naponta többször)

4. Ne legyen elhízva és ezzel együtt ne legyen lusta, nem kell körbefutni a Margitszigetet, de ne a gép vagy a tévé előtt tespedés legyen a napi program.

5. Legyen érzelmileg stabil, tehát ne hordozzon exektől vagy szülőktől szerzett traumákat, ne vágyakozzon semelyik exére/plátói szerelmére, képes legyen önálló (szülők, nagyszülők nyomásától független) döntéseket hozni.


Ezen kívül alapvető ápoltság, nem kell semmilyen plázacica (a természetes külsőt egyébként is jobban szeretem), életkorban 18-tól mondjuk olyan 45-ig belefér.



2021. ápr. 7. 02:26
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
100%

Nem fedi le a rendetlenséget sem az egészségügyi problémákat, meg egy rakás más dolgot sem a pénzügy meg a ráció:D Azt hiszed attól szakadt le a fél karja, mert nem spórolt eleget? Azt hiszed egy közgazdász nem dobálja szét a holmiját? Vagy hogy az káromkodik, akit a szülei traumatizáltak? Gondolod azért nincs általános tájékozottsága, mert rosszul kezeli a pénzt?

De tovább megyek, slamposan(de ápoltan) is bejönne? Melegítőnaciban étteremben? Esetleg ha nem lenne hűséges, hetero vagy pontos, megcsalna mással, nyitott kapcsolatra akarna rávenni, vagy várhatnál rá fél-1 órát, ha találkoztok valahol, mert folyton késik.. Vagy mondjuk lopna, hazudna, átverne apróságokkal vagy nagyobb dolgokkal.. esetleg rádtapadna, nem lenne meg nélküled, ellenőrizgetne hol vagy, 10x hívna, követne..


Neked fontos, hogy magára és a környezetére igényes, egészséges legyen, legyen megfelelően tájékozott, ne legyen trágár, legyen hűséges, megbízható, etikusan viselkedjen, legyen érzelmes, ne legyen erőszakos, féltékeny stb..


Gondolkozz már, tudod te is, hogy nem csak ennyi a listád. MELYIK FEDI LE, HOGY MEGLEGYEN MINDKÉT KARJA? Attól meg, hogy valaki szegény, még tehet félre nyugdíjra és költhet minimálisan..


Amennyiben a racionálist úgy érted, hogy gondolkozzon úgy, ahogy te, akkor HÁHÁHÁ!

2021. ápr. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 A kérdező kommentje:

Annyira látszik, hogy csak ellent akarsz mondani nekem, belém akarsz valahogyan kötni, ezért minden lehetséges kifogást felsorolsz. Akkor lássuk.


Annak az esélye, hogy olyan amputált végtagú vagy egyéb egészségi problémával rendelkező lánnyal találkozom, aki a fenti 5 pontnak megfelel, sokkal kisebb, minthogy a kiugrik a pályájáról a villamos és elüt vagy leszakad egy trolivezeték és agyonb...sz az áram. Tehát ez nem lenne kritérium számomra. Ha mindennek megfelel, akkor jöhet.


A káromkodás meg káromkodás között van különbség. Ha meg valaki nem tud nyilvánosan viselkedni emberek között, akkor ott már nem éppen stabil érzelmileg, mentálisan.


Az öltözködési stílus amúgy meg nem érdekel. Nem vagyok sznob.


Amiket felsoroltál annál kevesebbért mennek emberek pszichoterápiára. A racionalitás azt jelenti, hogy van betegségbelátása, betegségtudata, hogy a kleptománia meg a kóros, paranoid féltékenység az egész életét tönkreteszi.


Amiket pedig felsoroltál az a világszintű közhelyáradat. Ez az, amit senki nem fog neked bevallani, mert már ilyen "next-finish" dolog az emberek agyában. Mindenki rámondja az igent, hogy "persze, én ilyen vagyok".


Kicsit mintha sokszor az ellenkezője lenne igaz. Aki negatívan jellemzi önmagát az sokkal kritikusabb önmagával szemben, a többség meg rávágja, hogy ő mindenben pozitív, aztán a kapcsolat során derülnek ki dolgok. Hogy hűséges LENNE ő, de nincs túl az exén. Hogy megbízható LENNE ő, de hát a családi nyomás. Hogy nem akar ő gyereket, de az anyja nagyon szeretne unokát meg az összes barátnője babázik.

2021. ápr. 7. 20:13
 33/41 anonim ***** válasza:
100%

Nem baj az, ha tudod mit akarsz.

De ez úgy néz ki, hogy "Tessék, adok egy listát. Menj végig rajta, pipáld ki, ami illik rád. Oh, nem ment? Hát... Akkor kiestél 😕."

Gondolom fordítva neked sem esne jól.

Mivel szerintem minden igaz rám az állítások közül, így én is adok neked egy listát:

1. Nincs gyerek, helyette kutya vagy cica kell. So ha utálod őket vagy allergiás vagy rá kiestél (már csak azért is, mert van kutyám akit imádok).

2. Nettó 200 felett keressen. Tudjál miből racionális lenni 😀

3. Szeretem a szexet. De ehhez nekem egy kb. 20as farok kell. Márcsak azért is, mert ha béna vagy én is eltudjak menni.

4. Genetikailag van jó alakom, így nekem rendszeres program, hogy otthon ülök. Maximum az étkezésre figyelek. Hiába, ilyen ez a home office 😀

5. Ez egy irreális elvárás. De dolgozok magamon. Cserébe én is azt kérem, hogy aktívan dolgozz az önismereteden. Könyvek, előadások.


Remélem neked is ugyan ilyen jó érzés volt pipálgatni az én listámat ❤

2021. ápr. 8. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
100%
Neked inkább fakocka való! Nem Nő
2021. ápr. 8. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 A kérdező kommentje:

#33: "Gondolom fordítva neked sem esne jól."


De igen és feltételezem, hogy rengeteg férfi örülne neki, ha nem kellene felesleges köröket lefutni. Mert egy nőnek lehet, hogy nagyon szórakoztató egy újabb randi egy sokadik emberrel, mert legalább kávézik egy jót, meg legrosszabb esetben is lesz egy vicces sztori, amit a barátnőknek mesélhet, de ez fordítva nem egészen így van.


Ha kapnánk egy listát és már az elején kiesnénk, akkor nem kellene feleslegesen órákat, napokat írogatni olyan nőkkel, akikkel még a személyes találkozót is csak húzzuk, mint a rétestésztát, esetleg nem utólag derülne ki már a többedik randin, hogy ez vagy az nem stimmel.


Én mindenkit támogatok benne, hogy írjon listákat, minél több elemet, annál jobb. Inkább maradjon meg 3 ember, akik közül ott az igazi, mint szenvedjen és fusson felesleges köröket 30 esélytelennel, aminek mire a végére ér, addigra már az igazit elvitte valaki más.


"Remélem neked is ugyan ilyen jó érzés volt pipálgatni az én listámat ❤"


Nagyon tudlak sajnálni, ha 20 centis faroktól tudsz csak elmenni. Így már a kutyádat sem tudom javasolni, akivel gondolom egy ágyban alszol.


Amúgy bőven 200 felett keresek és hiába van genetikailag akármilyen jó alakod, nem tudnám elfogadni, hogy otthon tespedsz.

2021. ápr. 8. 08:24
 36/41 anonim ***** válasza:
100%

5 pontból 4 nálam megvan.

Akkor már ki is estem a szűrőn.....?

A való élet nem ilyen, természetesen magunkban felállítunk egy láthatatlan szűrőt ami bármikor felborulhat ha személyesen találkozunk, beszélgetünk az illetővel. Abban a pillanatban más lesz a sorrend....

Valóban a szerelem kémia....de nem törvényszerű hogy másfél év után átalakul szeretetté...

Nem gond hogy tudatosan akarsz választani, de 1. Így senki nem fog fennakadni a szűrődön 2. Sose leszel boldog ...

2021. ápr. 8. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
100%

És ha megfelelek a pontoknak de van rajtam egy kb 8-10 kiló felesleg annak ellenére, hogy heti háromszor edzem és szeretek túrázni, sétálni járni? Nem tespedek itthon.

A nagy farok nálam is alap.

Nem értelek amúgy, a másik hozzászóló csak annyit várt el, hogy 183 centi magas légy minimum, és máris hisztizni kezdtél. Neked lehet listád, másnak nem?

2021. ápr. 8. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
100%

‘Nagyon tudlak sajnálni, ha 20 centis faroktól tudsz csak elmenni. Így már a kutyádat sem tudom javasolni, akivel gondolom egy ágyban alszol.’


aha, szoval te meg vagy serteve es hisztizel, ha a te elvarasidat kritizaljak, de ha a nonek van elvarasa, akkor egybol elkezded kifigurazni meg szemelyeskedsz.

a no legyen vekony es szeresse a szexet veled, de ha ehhez neki az kell, hogy te legyel magas es legyen 20 centis peniszed, akkor mar megy a hisztike. koszonjuk, hogy tudtunkra adtad, hogy egy alacsony kispocsu rinyagep vagy, igy mar ertheto, miert nem volt soha nod.

2021. ápr. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!

Nagyon sajnállak, hogy a kapcsolat egyik legjobb szakaszától akarod megfosztani magad: az ismerkedéstől.

Szomorú, hogy szerinted egy kávé megivása vagy egy 1 órás séta időhúzás.

2021. ápr. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
100%
Ja, képzeljétek ezután hogy áll az előjátékhoz. Az is biztos időhúzás :-)
2021. ápr. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!