Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak még olyan huszonéves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még olyan huszonéves lányok akiket nem kell folyamatosan étterembe vinni, utaztatni, dőzsöltetni, furikázni?

Figyelt kérdés

Nyilván a jelenlegi helyzetben nincs étterem és utazás. Azonban az ismerőseim közt is azt látom, hogy a pandémia előtt a kimagaslóan szép nőiket nagyon fancy körülmények között kellett tartani ahhoz, hogy a kapcsolat fenntartható legyen. Évi 2-3 wellness, nyáron Párizs/Mallorca/Tenerife, vagy ehhez hasonló egzotikus országok egzotikus turistahelyei. Nyilván azért kell ehhez egy igen magas jövedelemszint, amit a férfinak kell biztosítania. Unokabátyám egy nagyon jó példa erre. 31 éves, gazdasági vezető egy nagy multinál. Mondhatni, neki összejött az élet. :) Tavaly vette el az instamodell külsővel rendelkező nőjét, azóta már van egy gyerekük akik 4 hónapos. A srác vadiúj céges autóval mászkál (Audi), havi 1,3 milliót tesz zsebre tisztán. A családi idill pedig úgy néz ki náluk, hogy asszonyka 100-200 ezreket költ el az Ikeában, a babavárás is milliókba került. A babaszoba, babakocsi, pelenkázó + minden egyéb meghaladta a 4 millió Ft-ot is. De unokatesóm boldogan dobálja a pénzt a nőre (és most már természetesen a gyerekre is), mert ha ezek nem lettek volna korábban, akkor a nő minden bizonnyal kifaral a kapcsolatból. Tehát a magas jövedelem itt is az idilli kapcsolat fenntartásának legfőbb mozgatórugója. Arról nem is beszélve, hogy múltkor elromlott a mosógépük és a srác csak úgy rendelt egyet a neten 450 ezerért. Mert ugye annál olcsóbb nincs is....(irónia). Úgy látom, hogy az átlagnál egy picit is szebb nőknél már hatalmas szinteket kell megütni férfiként. Mindent is be kell teremteni, a nő had költhessen minden baromságra az Ikeából, Pepcoból meg tudomisén miféle ostoba üzletláncoknál hagy ott még százezreket.


F/29



#pénz #magasjövedelem #mindennőnekapénzkell
2021. ápr. 7. 11:41
1 2 3 4 5 6 7
 31/62 anonim ***** válasza:
90%
Jézus. Ez az iromány fejfájditóan nagy ostobaság. A mentalitásod katasztrófa. Nem csodálkozom, hogy nincs senkid sem. Te nem élvezed az életet? Te nem szeretnél utazgatni? Vagy kirándulni más kúlturákat megismerni? Egész életedben otthon akarsz ücsörögni? Nagyon izgalmas. Én saját magamnak is kifizetem az utazásokat. Mentem exbarátommal is külföldre többször, rokonommal is. Saját magamnak fizettem a költségeket. Nem mindenkit kell finanszírozni. Nem látsz bele egy másik ember életébe csak a felszínt látod. Ahelyett, hogy másokat nézel és kritizalsz foglalkozhatnál magaddal, hogy jobb legyen az életed. És igen minden nő akar menni étterembe, kirándulni utazni, wellneselni. Szerintem csak nagyon kevesen akarnak a négy fal közt ücsörögni egész életükben és várni a halált. Természetes ha valaki szereti a másikat költ rá, és ez oda vissza működik. Nagyon irigy ember vagy.
2021. ápr. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/62 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlenül a pénz a mozgatórugó.

És erre tökéletes bizonyíték az, hogyha neked (meg a fajtádnak) lenne... na, nektek akkor se lenne nőtök, ez hótziher....

2021. ápr. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/62 anonim ***** válasza:
95%
Azta. Micsoda szemet, jó minőségü mosogépet vett a feleségének, amivel a FELESÉG, mossa a ruhákat a férjére.
2021. ápr. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/62 anonim ***** válasza:
35%

Nem tudom, ez olyan, hogy attól függ, hogy az ember mit lát, milyen körökben mozog. Én egyébként azt vettem észre, hogy nagyon könnyű csóróként gazdag társaságba keveredni, ott meg ilyenek vannak. Mondjuk én már tényleg nem értem, hogy honnan szedik azt a pénzt, azt meg pláne nem értem, hogy ha annyi pénze van, akkor mit keres még ebben az országban, ezen a lepratelepen. Szóval én már tényleg nem tudom mit higgyek.


Ok, rendben, multinál felsőbb vezető, család, kocsi, lakás, gyerek, pénz minden megvan. De mi lesz ha a multi összecsomagol? Mi lesz, ha Orbán zsebre rakja azt a rengeteg cuccot? Mi lesz, ha beszívatja a multit, az meg elhúz a francba? Szóval értem én, hogy a csajok csak a pénzre hajtanak, de az is egyre kevesebbet ér már...Én a csajok helyében húznék külföldre, OTT vannak az igazán pénzes pasik. Itt már semmi....

2021. ápr. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/62 anonim ***** válasza:
76%

Először is, Orbán nem hulye. (Nem vagyok fideszes)

Habzó szájjal szidja a multikat, de baromira nem érdeke, hogy a multik elmenjenek, mert neki is abbol van pénze. Van fogalmad rola mi pénz kiesés lenne mondjuk, ha egy AUDI, Opel, osszecsomagolna és menne? Senkinek nem érdeke.

A Nők nem csak a penzre mennek. Csak a gyk.n vinnyogķ pasik az alapszintet sem ütik meg.

Az, hogy egy férfinek megfelelő az egzisztenciája, csak rajtengedély.

2021. ápr. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/62 anonim ***** válasza:
82%
A felsoroltak egyikére sincsen különösebb igényem, esetleg az utazásra mondom azt, hogy bónusz, ha van, de azt sem a seggem alá kérem, majd közösen összespóroljuk rá a pénzt. Igaz, én nem vagyok instamodell kinézetű, szerintem full átlagos megjelenésem van, tehát valószínűleg nem számítok neked. :D
2021. ápr. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/62 anonim ***** válasza:
100%

Na most..nem kell,de megteheted,hogy utaztatod a kedvesed.Nem csak azért,mert ő szeret utazni és a kedvében jársz (ugyan miért is kellene ilyet tenni,nem? Egy párkapcsolatban legyen már elég Valentin napon meglepni a másikat,akkor is legyen már elég a milka.. :D) hanem azért,mert te is akarsz menni és miért mennétek mindig egy olcsó strandra randizni a nagy melegben,ha megteheted hogy elvidd egy másik országba mondjuk a tengerhez.


Nem kell,de megteheted,hogy étterembe viszed a szerelmed,mert pizzát rendelni és a sarki kínaisba hordani egy idő után már elég unalmas/sablonos akkor is,ha szereti.Kell néha valami extra ami romantikusabb mint a tinigyerekek randihelye..mert igen,a romantika és az étterem gyakran együtt jár.

Van értelme felvennie az ilyen alkalmakra való szép ruhákat,egy kicsit kicsinosítharja magát neked az átlagnál is jobban,beszélgethettek együtt egy romantikus,de valóban a mekinél jóval drágább ebéd felett.


Nem kell,de megteheted,hogy figyelsz az igényeire.Ha nem tudsz milliókat keresni az sem jelenti,hogy nem adhatod meg a párodnak amit szeretne.Ha esetleg eljutsz egy gyerekig miért lenne baj,hogy az asszony be akarja rendezni a gyerek szobát? Miért baj,ha van gyerek szoba és miért baj ha a leendő anya be akarja rendezni? És igen,az drága mulatság.Kezdve a szoba festéstől (ha kell) a gyermek ágyon át a szükséges pelenkázó asztalokig és bébiőrökig minden pénzbe kerül.


A mosógép meg miért fáj neked? Ha neki nem sok kiesés had tegye már meg,hogy megveszi a drágábbat a feleségének.Úgy teszel mintha olyan nagy cucc lenne,hogy MOSÓGÉPET vesz neki amivel MOSHAT.

Van olcsóbb,de ha van pénz a jobbra nem veszel rosszabbat.

Van fogalmad a mosásról vagy csak annyit tudsz,hogy anyu bedobálja a ruhákat és nyomkodja a gombokat a gépen?

Ahhoz,hogy ne full vizes ruhát vegyél ki és szárítgasd 3 napig jó fordulat szám kell.úgy 800-1000-1200.Értelem szerűen minél több a fordulat szám annál jobb.Na most 1000 fordulat szám instant 100.000-es gépeknél kezdődik.

És akkor még nem nézted rajta a programokat.Drága ruhák,jó anyagból,kíméletes mosásokat igényelnek.És ha már megteheti teljesen automatát fog választani,hogy minél kényelmesebb legyen használni,van már manapság teljesen víz és áram takarékos,időzíthető..praktikus.Ezért drága.


Ha ezek a romantikus eredetű gesztusok rosszak vagy nem járnak valakinek csak mert nem "instamodell" vagy pénzbe kerül akkor neked nem való senki.

Nem azért kényeztetsz el senkit (oda-vissza alapú amúgy is..) "mert megteheted" hanem mert meg szeretnéd tenni.A kedvesed kedvére teszel,olyasmit csináltok amit akar vagy amitől boldognak látod..

Költeni sem kell milliókat,ha olyan programot találsz ki amit ki tudsz hozni olcsón,de cserébe romantikus,jó emlék,szeretetből csinálod..



Vagy nem is értem te akkor mit akarsz egy kapcsolattól?egy házasságtól?

Szex és kanapén döglés a telefonnal? Számítógép előtt poshadás és semmi randi? Vagy ha randi is akkor csak életed végéig pár ezres olcsó mozi,meki,városi strand?

Hát az ilyen ember tényleg senkinek nem kell.


Mi ugyan étterembe nem járunk,de oda-vissza van hogy romantikus vacsorát csinálunk otthon.Az is pénz,de meghittebb (és nem szólnak,hogy csak elvitel van ;D).A gyertya (bár ez kihagyható,de romantikus :D),a kaja alapanyag,a díszítés,egy kis desszert..

Mi szintén nem járunk drága nyaralásokra,mert nem férne ki a költségvetésünkből,de az országon belül megyünk ahová csak lehet.Túrák,cseppkő barlang,Balaton,Tisza,rengeteg emlékművet láttunk már M.o.-n belül,a debreceni virág karneválon is mindig ott vagyunk,stb stb stb..

Lehet romantikus utazásokat csinálni kevés pénzből is,ha az az aggályod,de ha megteheted,hogy jobb helyre viszed,látványosabbra az se egy luxus.Egy gesztus.

2021. ápr. 11. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/62 anonim ***** válasza:
14%
100-200 ezret az ikeában? 😳😅 Hát én egy normális dolgot nem tudok megnevezni, ami onnan származik. Egyszer voltam ott, pont elég volt. Olyan, mint egy nagy turkáló, tele szeméttel. És én külföldön élek, az egyik legnagyobb Ikeában voltam Európában. Szóval lehet hogy pénz van, de ízlés az nincs. Mondjuk külföldön a rokonok fizetése eléggé átlagos, persze tudom (sajnos) Magyarországról ezt nem lehet elmondani.
2021. ápr. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/62 anonim ***** válasza:
100%

1-200 ezer?

A ket ikerkislányomra iskolanyitaskor 1.5 M.et hagytunk ott. (Uj ágy, gardrobe, íróasztal, egyebek) és persze mindenből kettő.

2021. ápr. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/62 anonim ***** válasza:
81%
31: Értem amit a kérdező irományára írsz, és süt a kérdéséből, hogy irigykedik másokra. Ugyanakkor nem mindenki ilyen. "Te nem szeretnél utazgatni? Vagy kirándulni más kúlturákat megismerni? Egész életedben otthon akarsz ücsörögni? Nagyon izgalmas" Például ez. Nem, én nem szeretnék. Nem érdekel, nem izgat, és egyébként is minden 2. embernek ez tölti ki a hobbi/izgalom részét a dolgoknak. Én inkább sportolok, vagy mondjuk otthon abban lelem az "izgalmat", hogy drágább hangszeren játszom, mint egy utazás/wellness. De úgy egyébként is, annyi minden van! Nem csak utazgatás létezik a világon.
2021. ápr. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!