Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a facebook nem társkereső,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a facebook nem társkereső, miért ajánl jó csajokat folyamatosan?

Figyelt kérdés
Mindenki mondja, hogy nem társkereső a facebook. Tudjátok van az az ablak amikor ismerősöket ajánl, hogy kiket ismerhetsz. Folyamatosan jó nőket dob fel, és akkor nem írhatok rájuk, mert nem társkereső? Ennek mi az értelme? Ez azért van hogy a szingliknek még rosszabb legyen?
2020. okt. 13. 15:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
97%
Igen, csak azért van, még a Facebooos algoritmus is veled akar kicseszni.
2020. okt. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
95%

1. Ha sokáig nincs senkid, már csaknem mindenki jó csajnak tűnik.

2. Lehet, hogy van közöttük ismerős.

2020. okt. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
75%
Nekem mikor volt még ilyen szarom, valahogy mindig távolabbi ismerősöket dobott fel akiket csak látásból "ismertem", mert ő XY apja, ő XY lánya, ő XY unokatestvére, ott pedig a volt múmia énektanárnő meg az alkesz tesitanár... De valahogy mind átlagemberek voltak, még a szép lányok is, nem valami insta-kollekció.
2020. okt. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Hát nekem 90%-ban nőket dob fel. Utána bejelölöm őket, és vagy tilt a facebook, mert reportolnak vagy nem jelölnek vissza, vagy válasz sem jön. Mi van ezzel a nagyon beharangozott face társkeresővel amiért mindenki odavolt?, hogy majd lesz ilyen is a facebookon? Persze új fos tablet design az van rajta, az nagyon kellett.
2020. okt. 13. 15:13
 5/14 anonim ***** válasza:
97%
Nem azért dobja fel, mert társkereső. Hogy jut ekkora hülyeség az eszedbe? Akiket feldob azok ismerőseidnek ismerősei.
2020. okt. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
97%

"Mi van ezzel a nagyon beharangozott face társkeresővel amiért mindenki odavolt?"


Nem tudom, de tuti nem azt jelenti, hogy idegeneket jelölgess.

2020. okt. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Ja tudom... face nem társkerső, busz se az, való élet se, mert mindenki elfoglalt. Buli se az. Maradnak a "társkeresők" ahol kihaltság van, meg reménytelenség. Hát akkor megyek veszek pár macskát.
2020. okt. 13. 15:22
 8/14 anonim ***** válasza:
66%
Normális embereknél működik a való élet, csak az megy térskeresőre, aki teljesen elkeseredett vagy akinek a szociális skilljei a béka segge alatt vannak. De nyilván ez sose a szociálisan fejletlen egyén hibája, hanem mindenki másé :)
2020. okt. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
20%

7.


Helyes, egy doromboló jóbarát feldobja majd a napjaid. https://www.youtube.com/watch?v=qVgZ0nMshSE&t=36s


8.


Azért ez így túl primitív leegyszerűsítése a dolgoknak. Mivel, ha így van akkor az emberek egyik fele minimum hibás, mert a "szociálisan fejletlenek" és a "hűdekirálymenőarcok" nagyjából fele-fele arányban vannak.

2020. okt. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
97%
Buszon, utcán, facebookon nem azért vannak a lányok, hogy társat keressenek. Lehet próbálkozni,d e nincs jogod megsértődni, ha valaki nem vevő rá. Ez egyébként társkeresőn és buliban is igaz.
2020. okt. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!