Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha vékony lányt szeretnék és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha vékony lányt szeretnék és vékony férfi vagyok, akkor inkább gyúrjam ki magam és úgy több esélyem lenne?

Figyelt kérdés

Nem azt mondom ez a biztos megoldás mindenre, de segíthet benne? Látok néha kivételeket, múltkor láttam egy hozzám hasonló sráccal egy vékony csinos lányt (mondjuk inkább szomorú lettem tőle, hogy nekem nem jön össze), de általában azt látom a vékony lányok az erős alkatú férfiakat szeretik. 196 cm/80 kg vagyok, és egész jóképű a visszajelzések és eddigi sikerek alapján, de vékony barátnőm még nem volt. Eddig 3 lánnyal voltam, abból egy 2 és egy 3 éves kapcsolat volt és mindegyik lány az a kicsit vastagabb, széles csípőjű kategória volt, amire lehetne mondani hogy átlagos alkat, de akik nem is sportoltak, ezért volt rajtuk némi felesleg is. Egyébként szerettem őket és akkor ez egyáltalán nem érdekelt, az utóbbi időben kezdett foglalkoztatni hogy vékony lányt szeretnék. A kíváncsiság is hajt, de egyszerűen csak most úgy érzem ehhez vonzódom és külső tekintetében ilyen párt szeretnék.


A gyúrásra visszatérve egy jó barátom is vékony volt, kb 185cm/70 kg érettségikor, de pár év alatt olyan 90 kg-ra jött fel hogy járt edzőterembe és normálisan tartotta az étrendet és most tényleg jól néz ki. Előtte sem volt full béna, de most egyértelműen több sikere van a nőknél. Én az utóbbi időben kezdtem olvasgatni a témában. Szerintem nekem is menne, csak most ez így olyan furcsa, hogy csak a nők miatt gyúrnám ki magam, de ez az igazság. Tizenévesen kosaraztam és most az utóbbi években futni járok hetente párszor, de más okból nem érdekelne, hogy izmos legyek, csak hogy több nőnek és jobban tetsszek és nagyobb eséllyel találjak valakit. Lehet benne valami?

23/F


2021. ápr. 7. 23:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet pont az edzőteremben ismernél meg valakit.
2021. ápr. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%

Ezek a kérdések csak nekem fájnak?

Gyúrd ki magad saját magad miatt, ha szeretnéd, ne a nők miatt.

2021. ápr. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha jobban nézel ki több lánynak fogsz bejönni, ez elég egyértelmű.

Nőnek az esélyeid azoknál is, akik igazán bejönnek neked, függetlenül attól, hogy azok a nagymellű, a szőke, vagy a vékony lányok.

2021. ápr. 7. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem volt két kondis barátom, és egy nagyon magas nagyon vékony. Ez utóbbi tetszett a leginkább.

160/49 22 nő :D

2021. ápr. 8. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%
Én vékony lány vagyok és nálam nem elvárás, hogy ki legyen gyúrva az illető, de egy jó tanácsom feléd, hogy ne azért akarj bnőt, hogy villoghass vele, hogy neked vékony csajod van.
2021. ápr. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
157/46 vagyok, nekem az tetszik, ha kissé vékonyabb, de izmos, olyan szálkás alkatú a pasi. A nagydarabok nem az eseteim. Ehhez nem kell nagyon kigyúrnod magad, heti 2-3 kondi, úszás vagy bármi sport elég. Mellesleg én is kondizok heti 2-3x, ha épp nyitva vannak.
2021. ápr. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A nők többségének imponál egy kidolgozott, izmos férfi test. Persze itt sem szabad átesni a ló túloldalára, ezt egy jó formára értsem. Szóval igen, mindenképp előnyödre válik (személyes tapasztalat).
2021. ápr. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
most az úszás és a konditerem épp nem megy és még egy ideig nem is fog.
2021. ápr. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!