Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek miért hazudnak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Era50 kérdése:

Szerintetek miért hazudnak a férfiak állandóan, ahelyett hogy megmondanák az igazat?

Figyelt kérdés
Nem értem, nemrégen kezdtem ismerkedni, de már megcsömörlöttem a sok hazug, képmutató hazug pasitól.A férjem megcsalt, hazudozott, de rá kell jönnöm hogy nem lóg ki a sorból... Vannak valahol egyenes, szavahihető férfiak egyáltalán, és merre?

2021. ápr. 10. 20:56
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Ezért nehéz az online ismerkedés. Olyannak kell lenni, mint egy boxoló, attól, hogy bekapsz pár ütést, nem szabad feladni.
2021. ápr. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm, most elment a kedvem kicsit ...
2021. ápr. 10. 21:15
 3/24 anonim ***** válasza:
33%
ha mindig csak hazug és képmutató csávókkal hoz össze a sors, akkor nem gondolod, hogy valamit esetleg rosszul csinálsz?
2021. ápr. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
80%
Mert minél több nőt meg akarnak dugni, nem számít, milyen sérülést okozva a hazugságokkal.
2021. ápr. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
42%

Az nem gond ugye, hogy a kérdező mindig ilyet választ?

Ha csak nagyon jó pasi jó, akkor ez van.

2021. ápr. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Nem tudom mivel érdemlem ezt ki, sztem teljesen normális nő vagyok, de ha megbeszéltünk valamit elvárnám hogy tartsák magukat hozzá... Ez olyan nagy igény lenne?
2021. ápr. 10. 21:33
 7/24 A kérdező kommentje:
Persze kiszúrom a hazugokat.. Ugyan már!
2021. ápr. 10. 21:37
 8/24 anonim ***** válasza:
24%

“A férjem megcsalt,”

Egy jó asszony mindent megbocsát...

2021. ápr. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
71%
Online ritka, aki nem csak szexre utazik. Én is ezt tapasztalom. A korrektje az elején bevallja, a másik előtte szórakoztatja magát x nap cseteléssel, az igazi tahó meg még találkozik is veled párszor némi szex reményében. Hónapok alatt 3,azaz 3 olyan pasival találkoztam, akik tényleg komoly szándékkal kerestek párt. Igen, nyilván bennünk nőkben van a hiba. Kíváncsi lennék, ha ezek a kommentelők regisztrálnának női profillal és szenbesülnének a tényekkel, akkor is ekkora arcuk lenne - e ismeretlenül, hogy mi biztos csak a macsókra utazunk. :)
2021. ápr. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
86%
Érdekes, én pl őszinte vagyok s mégis egyedül vagyok pedig egy teljesen átlagos külsejű férfi vagyok. Sőt nem rég maradtam egyedül mert az ex eléggé penz függő volt s e mellé rengeteg elvárással. Szóval szerintem ez nem általánosítható. Tény hogy nehéz és én is a 42 évemmel már nem annyira torom magam mert kicsit belé fáradtam a nagy ő keresésébe.
2021. ápr. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!