Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek miért hazudnak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Era50 kérdése:

Szerintetek miért hazudnak a férfiak állandóan, ahelyett hogy megmondanák az igazat?

Figyelt kérdés
Nem értem, nemrégen kezdtem ismerkedni, de már megcsömörlöttem a sok hazug, képmutató hazug pasitól.A férjem megcsalt, hazudozott, de rá kell jönnöm hogy nem lóg ki a sorból... Vannak valahol egyenes, szavahihető férfiak egyáltalán, és merre?

2021. ápr. 10. 20:56
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
62%
Nem minden férfi hazug de amúgy elég sok. Miért? Mert önzőek, egocentrikusak csak saját maguk érdeklik a másik nem. Az nem számít ha a másik lelkébe bele tapos. Egyszerre sok vasat tartanak a tűzben, nekik minden jár. Hazudoznak hogy kispadon tartsanak ha ló nincs jó a szamár is. A neten meg elég sok az idióta, aki senkinek se kell, persze nem véletlenül. Megértem az elkeseredtséged. 10/7 legalább csalja a feleségét nagyon szomorú.
2021. ápr. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, jobb kedvem nem lett tőle sajnos . De el kell fogadnunk, hogy ilyen világban élünk!
2021. ápr. 11. 12:36
 23/24 A kérdező kommentje:
És még annyit hozzatennek, igen inkább legyen bunkó valaki de őszinte... Minek áltatni, és felesleges reményeket tápláltatni másokkal...
2021. ápr. 11. 12:39
 24/24 anonim ***** válasza:
0%

En férfi vagyok.

Te meg nem tudod felfogni,hogy a kérdésed egy ostobaság.

Elég őszinte volt?

2021. ápr. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!