Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit rontok el (ha egyáltalán),...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit rontok el (ha egyáltalán), hogy minden netes randi után azt érzem,h nem érdekel az illető?

Figyelt kérdés

Amióta előállt ez a nyamvadt covid helyzet belevágtam a netes ismerkedésbe, de úgy veszem észre, h fölösleges időpocsékolás.

Minden randinál majdnem ugyanaz a forgatókönyv. Neten még minden oké, megbeszélünk egy időpontot, találkozunk, általában jót beszélgetünk valamennyi óráig, aztán elköszönünk és utána vagy nem keressük egymást többet, vagy még pár napig írunk aztán megszakad, vagy ha a lány nagyon akarja belemegyek még 1-2 találkozóba, de ott se alakul ki több érzés bennem. Nem arról van szó,h máshogy néznének ki,mint a képen, csak egész egyszerűen nem vonzóak valahogy. Azokkal a csajokkal, akiket anno élőben szedtem fel minden egyből működött, mert nyilván akkor célirányosan eleve olyanokkal ismerkedtem, akiket élőben vonzónak találtam. Azon gondolkoztam, h vajon szimplán csak pont olyanokkal hozott össze a net, akikhez élőben nem mentem volna oda(?), vagy lehet, ha valamelyikkel élőben találkoztam volna először, akkor egész máshogy álltam volna hozzá, mert önmagában ha netről ismerek meg valakit, akkor az már kapásból elveszi a vonzalom lehetőségét is(?)


2021. ápr. 10. 23:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezt hívják kémiának. Neten keresztül taljesen más, mint élőben. Nekem ugyan ez volt mint neked, persze volt olyan is, hogy én nem tetszettem a csajnak. Ezért lett az a tanulság, hogy minél előbb érdemes találkozni ha megoldható, mert az első randi kb az első valós lépés bárminek az irányába.
2021. ápr. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ja hát ez lehet, de hogy senki ne legyen vonzó azért ez fura (pedig már legalább egy tucatnyival randiztam egy év alatt)...

Ezért gondolkoztam azon, h nem lehet,h az én hozzáállásommal van baj,h tudat alatt már előre eldöntöm,h 'neten csak idiótákat lehet összeszedni' és ezért nem jön meg a szikra.

2021. ápr. 10. 23:30
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Te magad vonzó vagy? Tudod ha kölcsönösen mozgatják egymást a felek az az oké, de ha te olyan semmilyen vagy, a másiktól se várj mást.
2021. ápr. 10. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
31%

Idegenekkel randizol.

Nem úgy kell.

Aki már vonz valamiért és igent mondott neked, olyannal kell.:)

2021. ápr. 10. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
77%

"de hogy senki ne legyen vonzó azért ez fura"

100 emberből 100 is akár nem vonzó, simán.

2021. ápr. 10. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Több lánynak is bejöttem és volt közöttük, aki össze is akart jönni velem, de bennem egyik se mozgatott meg semmit.
2021. ápr. 10. 23:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!