Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Próbáltatok már úgy ismerkedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Próbáltatok már úgy ismerkedni valakivel, aki jófej, rendes, hogy az illető egyáltalán nem vonzott, de már annyira ki voltatok éhezve a szerelemre, kapcsolatra?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy már kb. minden mindegy volt, csak legyen egy pasitok/nőtök. Akik iránt vonzódnátok az vagy foglalt, vagy te nem érdekled őt és kipróbáltátok már olyasvalakivel, akivel nagyon jól kijöttetek, de nem ébredt fel a szikra a részetekről. Vagy idővel ez tényleg kialakulhat ha nagyon akarja az ember?
2018. jún. 21. 21:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem sosem alakult ki.
2018. jún. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne tedd! Utálni fogod magad, a másikat, meg az egészet!

Vonzalom alap. Mondjuk ritka esetben el tudom képzelni, h jó bánásmódtól felébred a vonzalom.

2018. jún. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Olyan volt, hogy kezdetben még nem vonzott, de ahogy megismertem, ő lett számomra a legvonzóbb ember külsőre és belsőre egyaránt. (Ő ugyanígy volt ezzel, először csak barátként gondolt rám.)


Viszont azt biztosan nem tenném, hogy "áhh úgyse lesz jobb, beérem ezzel is, hátha elkezdek vonzódni hozzá". Szerintem az (önként)becsapás.


22/n

2018. jún. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
*(ön)becsapás (autocorrect)
2018. jún. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem. Inkább az örök egyedüllét.
2018. jún. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Még fiatalabb koromban volt ilyen. Tudod, tiniként, amikor mindenkinek volt pasija, csak nekem nem, és akkor összejöttem olyannal is, akivel jól kijöttem, bírtam nagyon, csak hát nem vonzott egyáltalán. Vagy mikor nagy csalódásból próbáltam vigaszt nyerni valaki más karjaiban.


Mindkettő nagy hiba volt, részemről az érzelmeket nem lehet kierőszakolni, vagy az elejétől kezdve ott van a szikra, vagy sosem lesz. Csak sírás és fájdalom lett a vége. Ma már okosabb vagyok, soha bele nem mennék hasonló szituációba.

2018. jún. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Volt és nagyon rosszul sült el, soha többé.
2018. jún. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Igazatok van. Nekem sem menne, csak kíváncsi vagyok mások hogy vannak ezzel. Olyan ritka és váratlan tud lenni, amikor derült égből villámcsapás betör egy ember az életünkbe és pillanatok alatt a szívünk közepébe talál.. Meglátod és a pulzusod az egekben, szinte feléget belül, ha a szemeibe nézek.
2018. jún. 21. 22:32
 9/12 A kérdező kommentje:
Míg más meg ideális partner lehetne, de az ég világon semmit nem érzek iránta a szimpátián kívül. Tudom, hogy örökké a barátzónában marad. Olyan rossz ez :( hogy nem tudjuk irányítani, de talán pont ettől olyan gyönyörű is.
2018. jún. 21. 22:34
 10/12 anonim ***** válasza:

Sokszor belegondoltam abba, hogy meg kéne próbálnom ezt is. Néztem körülöttem az ismerősoket, ismeretleneket, akik szóba jöhetnének. Egyszerűen felfordult a gyomrom. Vonzalom nélkül nekem nem megy.


Inkább egyedül. Idővel úgyis lesz olyan, akivel kölcsönös a vonzalom.


25f

2018. jún. 21. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!