Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Rondának tartott lányok (nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rondának tartott lányok (nem tudom igazán mire gondolok láttam pár itteni kérdést azzal hogy „ronda vagyok”) lenne igényetek társkeresőre olyanra mint a ronda randi?

Figyelt kérdés
Szívesen ismerkednék ilyen lányokkal,de nem lenne rossz ha fényképes adatlapokból lehetne tájékozódni,csak más úgy rá írni valakire hogy tetszik nem csak azért mert ki írja hogy rondának tartja magát. Na és persze ő is eldönti hogy le ráz vagy bejövök neki. Itt gyk-n is lehetne de még sem mert itt nem kaptam választ soha egyetlen lánytól sem. Nem igazán tudom hogy akartok-e egyáltalán ismerkedni,miért is szűnt meg egyáltalán a ronda randi.

2021. ápr. 11. 08:52
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
76%
Megint kezded?
2021. ápr. 11. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
79%

Én biztos nem húznám le magam önbizalmilag azzal még jobban, hogy ilyen helyre regisztrálok. Akkor már inkább egy normál társkeresőn ne legyen semmi sikerem, de nem fogom saját magam ennyire leértékelni. Még ha teljesen tisztában is vagyok az adottságaimmal, lehetőségeimmel. Szánalom felsőfoka. Mintha az utcán mennék egy táblával, ronda vagyok de társat akarok.

Aki ilyen helyen regisztrál, annak semmi más nem jár az agyában, csak hogy mennyire előnytelen külsejű, mennyire semmi esélye a férfiaknál. És aki ilyen negatív gondolkodású, annak nem is lesz esélye. De már a természete, kisugárzása miatt, nem a külseje miatt legfőképp.

2021. ápr. 11. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
96%

Mert szerinted ha lenne ilyen, ott nem azoknak írogatnának, akik a legkevésbé rondák (vagyis néznek ki valahogy) ???

Semmi értelme.

Aki külsőleg a legrosszabb 20-30%-ban van az beszopja eléggé a társkeresést, így is meg úgy is.

2021. ápr. 11. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
75%
Én férfiként fent voltam rajta, de a nők ott sem írnak vissza senkinek, aki nem néz ki tökéletesen. Csak azt nem tudom, ott mire számítanak.
2021. ápr. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 (:Puszedli :) ***** válasza:
96%
A kettesnek apszolut igaza van.
2021. ápr. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
van valami a válaszokban,viszont én pl pasiként szívesen regisztráltam volna nem vagyok annyira jó képű plusz mackós vagyok de ki tudja lehet valakinek bejönnék. Nem igazán jönnek be a modell kategóriás lányok nagyjából tudom mi tetszik nagy általánosságban a legtöbb pasinak szóval ha lehet ne se próbálkoznék ilyennél.
2021. ápr. 11. 10:49
 7/28 anonim ***** válasza:
32%
Férfiként ha nem nézel ki teljesen tökéletesen, akkor hiába regisztrálsz társkeresőre, egy nő sem fogja még csak elolvasni sem, amit írsz neki. Csak az önbizalmadat rombolnád vele.
2021. ápr. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

sajnos ez igaz.

Viszont lehet azért olyan lány akinek bejövök pláne ha nem a tökéletes pasit keresi.

2021. ápr. 11. 10:58
 9/28 anonim ***** válasza:
13%
Naiv vagy. A nőknek szinte teljesen egyforma az ízlésük, és (legalábbis társkeresőn) mind a tökéletes pasit keresik.
2021. ápr. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
Az előnytelen külsejű nőknek nem az a bajuk, hogy ne tudnának pasit fogni, hisz nem létezik az a nő, aki iránt ne érdeklődnének a férfiak. Ők ugyanúgy top-kategóriás pasit akarnak, mint a többi nő, ezért nem jutnak semmire a társkeresés terén. Tehát a kis rondarandis oldalad pont az ellenkezője, amit szeretnének, úgyhogy az egész felejtős, úgy ahogy van.
2021. ápr. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!